Maj 14, 2024, 06:32:48 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.137 poruka u 18.752 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Ostoja92
X3MShop banner

Autor Tema: Saveti ?  (Pročitano 2686 puta)

Van mreže Jole96

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Saveti ?
« poslato: Maj 10, 2011, 02:54:03 posle podne »
Pozdrav ljudi extra forum,trebaju mi neki saveti oko pocetnickog vezbanja.Naime za leto bi hteo jos da se zategnem,visok sam 168 i imam 52KG i da imam 15 god.Kad uhvatim termin idem na trcanje evo bas danas idem,hteo sam da vas pitam za neku preporuku oko ishrane,jos idem u skolu tako da jedem fast food nema mi druge :D kod kuce naravno jedem domaci rucak i za veceru suvu hranu.Uhvatim kako kad da pojedem kuvana jaja i svaki dan raidm po 100 sklekova i sad cu da uzmem i dva tega od po 5 KG za pocetak.Nadam se i da imate koji savet da skinem malo sala sto mi je ostalo i da ovo pitanje da raidm trbusnjake iako imam malo sala ?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Saveti ?
« Odgovor #1 poslato: Maj 10, 2011, 02:55:26 posle podne »
pozdrav jole
na zalost dok NE PROMENIS NACIN ISHRANE...MORATI cu biti surov i da ti kazem da od toga sta ti hoces NEMA NISTA a da ne ulazim u temtaiku oko treninga (trbusnjaci ,sklekovi itd)

Van mreže Jole96

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: Saveti ?
« Odgovor #2 poslato: Maj 10, 2011, 02:57:11 posle podne »
Hehe mogu da promenim,samo napisi sta trebam da jedem al nemoj da mi pises tu u kalorijama nego,hranu realno gledajuci :D

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Saveti ?
« Odgovor #3 poslato: Maj 10, 2011, 02:59:15 posle podne »
Hehe mogu da promenim,samo napisi sta trebam da jedem al nemoj da mi pises tu u kalorijama nego,hranu realno gledajuci :D

ok
mozemo na TI nije problem :D

a zar nisi mogao da se potrudis pa da procitas deo koji se zove ISHRANA pa da onda kazes ovo mogu a ovo ne mogu ,jer npr sta da ja radim sada ako izugubim 30ak min pisuci tebi program za hranu i ti kazes.ovo mi mama nece dati,ovo ne volim,ovo ne mogu jer sam u skol itd..???

Van mreže Jole96

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: Saveti ?
« Odgovor #4 poslato: Maj 10, 2011, 03:00:59 posle podne »
Upravu si kod tih necu neda i to al kad nemas izbora sta ces :D ajd sad cu da procitam :)