Maj 14, 2024, 06:02:52 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.136 poruka u 18.752 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Ostoja92
X3MShop banner

Autor Tema: Growth Hormon  (Pročitano 11752 puta)

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: Growth Hormon
« Odgovor #15 poslato: Maj 20, 2011, 07:03:25 pre podne »
Aha mozes ti da imas volje kolko hoces jedi hleba i salame i pij vode pa izadji na takmicenje.

Daj čoveče mislio sam da kad imaš $, znanja, uslova, genetiku...da je od svega toga naajvažnija volja.Možeš sve da imaš ako nemaš volju da isteraš neke stvari onda džaba i $, i genetike i svega ostalog.
Nadam se da si skontao ;)
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže Milos Zivanovic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.774
  • Miloš Živanović
    • Facebook
Odg: Growth Hormon
« Odgovor #16 poslato: Maj 20, 2011, 12:18:34 posle podne »
Al ste se raspisali  ;D

Evo i jedna zanimljiva tabela, bar za onoga ko zna sta radi (mislim da se pominjala vec na forumu)  ;)


Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Growth Hormon
« Odgovor #17 poslato: Maj 20, 2011, 10:10:32 posle podne »
Boze mili evo bio danas u nekoj radnji suplemenata imaju super producte. Labrada completna linija i ne znam sta sve ne jos... Glavni prodavac im je poznat trener odavde koji nikad nije digao teg ali je zaista vrhunski nutricionista-hemicar-trener. Znam ljude koji se takmice i bili sampioni zahvaljujuci njemu i to javno rekli. Slogirao sam se kad smo se dotakli teme GH kad je rekao da 4 i.u. dnevno ne valja da je bolje da se pukne 15 i.u. odjednom svaka 4 dana :)))). Nisam hteo da komentarisem zato sto zaista ne znam nista o tome ali ne zvuci mi zdravo....
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968
Odg: Growth Hormon
« Odgovor #18 poslato: Maj 20, 2011, 11:35:00 posle podne »
Dominikanac do prvog jula igla je u tebi ;)

Van mreže car...kralj...prvak u skoku u dalj!!

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 117
Odg: Growth Hormon
« Odgovor #19 poslato: Maj 20, 2011, 11:53:10 posle podne »
Al ste se raspisali  ;D

Evo i jedna zanimljiva tabela, bar za onoga ko zna sta radi (mislim da se pominjala vec na forumu)  ;)




moze li neko da objasni ovu tabelu...
« Poslednja izmena: Maj 20, 2011, 11:55:02 posle podne car...kralj...prvak u skoku u dalj!! »

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Growth Hormon
« Odgovor #20 poslato: Maj 20, 2011, 11:59:25 posle podne »
Dominikanac do prvog jula igla je u tebi ;)
Jok bre ja cu natural kao svi sa foruma :)
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže JOJEVTA

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 248
Odg: Growth Hormon
« Odgovor #21 poslato: Maj 21, 2011, 12:01:53 pre podne »
Da se ne bi previse opterecivao,prirodni hormon rasta koji tvoja hipofiza proiyvodi se sastoji od aminokiselinskog lanca i to od 191 aminokisleine. Tako da treba voditi racuna da se hGH koji se unosi bude identican, tj da se sastoji od 191 a ne 192 aminokiseline, u supronom telo stvara antitela kao odgovor na stranu supstanu i odbacuje ga. U tabeli su dati proiyvodjaci ciji hormon ima 191 i ciji ima 192 amiinoskieline, kao i procentat stvaranja i ucestalost slucajva stvaranja antitela. Kako god delovace i jedan i drugi, s time da postoji mogucnost da se stvaraju antitela, postoje studije na interentuo tome, kao i nezeljeni efekti,...

Van mreže Pionesa

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 275
Odg: Growth Hormon
« Odgovor #22 poslato: Maj 21, 2011, 06:22:39 pre podne »
Nije sve u paricama, neki ljudi izlaze na takmicenje bez gh, i izgledaju mnogo bolje nego neki koji koriste gh...  :)

Znanje imanje  ;D

Što bi rekli u jednoj pesmi "formula je volja" :) a to retko ko ima.

 ;D
"Confidence is the most important thing you can teach someone... if you can teach them confidence, you don't have to teach them anything else."

Van mreže Milos Zivanovic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.774
  • Miloš Živanović
    • Facebook
Odg: Growth Hormon
« Odgovor #23 poslato: Maj 21, 2011, 08:37:51 pre podne »
Da se ne bi previse opterecivao,prirodni hormon rasta koji tvoja hipofiza proiyvodi se sastoji od aminokiselinskog lanca i to od 191 aminokisleine. Tako da treba voditi racuna da se hGH koji se unosi bude identican, tj da se sastoji od 191 a ne 192 aminokiseline, u supronom telo stvara antitela kao odgovor na stranu supstanu i odbacuje ga. U tabeli su dati proiyvodjaci ciji hormon ima 191 i ciji ima 192 amiinoskieline, kao i procentat stvaranja i ucestalost slucajva stvaranja antitela. Kako god delovace i jedan i drugi, s time da postoji mogucnost da se stvaraju antitela, postoje studije na interentuo tome, kao i nezeljeni efekti,...

samo da dodam vezano za ovaj od 192ak :)

Posto je vestacka struktura, visak amino kiselina moze stvara anti-tela koja se vezuju za hGH molekule, i tako ometaju telo da iskoriste lanac amino kiselina. Protein se neutralise jer tijelo vidi extra amino kiseline kao strane supstance...

Takodje ima razlika u ceni (191 i 192), i vise antitela - manja iskoriscenost gh...  ;D

Ja se ne bi igrao sa ovim od 192ak potrazi malo - ima zanimljivih studija  ;)

Van mreže ATVP

  • Član
  • *
  • Poruke: 18
Odg: Growth Hormon
« Odgovor #24 poslato: Novembar 07, 2011, 08:36:37 posle podne »
Jel ima neko ko duže uzima GH da je probo i ove sa 191 i ove sa 192 da kaže neku razliku tipa jer ovaj od 192 treba više jedinica da bi se dobio učinak ko ovaj od 191?

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Growth Hormon
« Odgovor #25 poslato: Novembar 07, 2011, 11:37:01 posle podne »
pa lepo ti pise,ne treba vise jedinica nego posle odredjenog perioda ovaj sa 192 postaje neefikasan i telo ga odbacuje.na neke krace staze teoretski nema velike razlike,samo sto je na krace staze uzimati GH jako glupo.A razlika u ceni nije bas tolika da se ide na ovaj sa 192,pogotovo veca mogucnost nuspojava itd.
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže ATVP

  • Član
  • *
  • Poruke: 18
Odg: Growth Hormon
« Odgovor #26 poslato: Novembar 08, 2011, 11:12:26 posle podne »
jel ima ko  iskustva sa genotropinom?