Maj 21, 2024, 04:53:28 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.145 poruka u 18.753 tema - 20.950 članova - Poslednji član: GlenntikSpulk
X3MShop banner

Autor Tema: Kako ubiti ukus monotone piletine?  (Pročitano 12106 puta)

Spartak

  • Gost
Odg: Kako ubiti ukus monotone piletine?
« Odgovor #45 poslato: Jul 24, 2011, 02:15:44 pre podne »
Nikad mi se ne bi ogadila, samo kad imao da jedem svakidan. Jos kad znam ratem od nje .... Jbs monotoniju

varas se :)

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: Kako ubiti ukus monotone piletine?
« Odgovor #46 poslato: Jul 24, 2011, 02:23:46 pre podne »
Piletina je jedna od retkih jako ukusnih stvari u ovom sportu.

Spartak

  • Gost
Odg: Kako ubiti ukus monotone piletine?
« Odgovor #47 poslato: Jul 24, 2011, 03:52:51 pre podne »
ovsene + whey
nema dalje :)

Van mreže nemanja1234

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 149
Odg: Kako ubiti ukus monotone piletine?
« Odgovor #48 poslato: Jul 24, 2011, 10:05:06 pre podne »
Bas cu da pogledam te paradajz soseve. Ako neko zna jos neki, neka javi.

BokY_LA
Samo nisam razumeo ovo sa net carbs iz paradajza... Jer paradajz iovako ima oko 3g secera na 100g. Pa sam mislio da se ti sosovi kuvanjem (dok se ne postanu gusti), na kraju imaju vise secera, jer voda ispari. Ali da ne lupam, pogledacu.
pa net carbs tj ostali Carbsi (koji nisu vlakna) koji su iz paradajiza..  nije puno dodato ni u tomatinu itd..
inace ima u Metrou milion paradajiz sos-eva bez dodatog secera.. ja sam uzeo mutti.. pise 4.6carbs na 100g sto je malo.. ne pise koliko su vlakna
Gledao sam u maxiju, i jedan koji ima najmanje uh je imao 11g, a ostali su oko 24g na 100g.
Jel si to gledao u Metrou u Beogradu? Nisam nikad tamo bio. Da li vazi ono kao ranije da ne moze da se udje bez neke kartice (koju dobijes samo ako imas privatnu firmu), ili moze da udje ko hoce?
« Poslednja izmena: Jul 24, 2011, 10:07:24 pre podne nemanja1234 »

Van mreže Black&Decker

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.219
  • why so sirius?
Odg: Kako ubiti ukus monotone piletine?
« Odgovor #49 poslato: Jul 24, 2011, 07:18:23 posle podne »
nisam ni ja bio 100 godina ,ali mislim da vazi i dalje to sa karticama....raspitaj se pozajmi od nekog tu karticu,moze ko oce udje sa njom ima to mnogo ljudi

Van mreže BokY_LA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 824
Odg: Kako ubiti ukus monotone piletine?
« Odgovor #50 poslato: Jul 24, 2011, 08:53:49 posle podne »
Bas cu da pogledam te paradajz soseve. Ako neko zna jos neki, neka javi.

BokY_LA
Samo nisam razumeo ovo sa net carbs iz paradajza... Jer paradajz iovako ima oko 3g secera na 100g. Pa sam mislio da se ti sosovi kuvanjem (dok se ne postanu gusti), na kraju imaju vise secera, jer voda ispari. Ali da ne lupam, pogledacu.
pa net carbs tj ostali Carbsi (koji nisu vlakna) koji su iz paradajiza..  nije puno dodato ni u tomatinu itd..
inace ima u Metrou milion paradajiz sos-eva bez dodatog secera.. ja sam uzeo mutti.. pise 4.6carbs na 100g sto je malo.. ne pise koliko su vlakna
Gledao sam u maxiju, i jedan koji ima najmanje uh je imao 11g, a ostali su oko 24g na 100g.
Jel si to gledao u Metrou u Beogradu? Nisam nikad tamo bio. Da li vazi ono kao ranije da ne moze da se udje bez neke kartice (koju dobijes samo ako imas privatnu firmu), ili moze da udje ko hoce?
Da u BGu ovaj novi Petlovo brdo
vazi idalje ovo moras da imas neku firmu pa na nju da otvoris karticu.. ali mislim da nece biti problem ako znas nekog privatnika koji ima karticu da uzmes njegovu npr
Btw kako toliko carbsa? pa tomatino koji ima dodat secer ima 6.1g UH