Jun 03, 2024, 03:21:39 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.162 poruka u 18.753 tema - 20.952 članova - Poslednji član: fwslinkdof
X3MShop banner

Autor Tema: sustanon + danabol  (Pročitano 5831 puta)

Van mreže masa man

  • Član
  • *
  • Poruke: 35
sustanon + danabol
« poslato: Jul 01, 2011, 06:56:39 posle podne »
700 mg testa nedeljno isao bi 10 nedelja
i 40 mg danabola 6 nedelje...
nikada nisam uzimao ova dva steroida a drug uzima,svidja mi se kako napreduje pa bi poceo ako je ok?
znam da ima boljih kombinacija ali sada sam puko puno para dok sam napunio zamrzivace :)
‎"Meni nije potreban prijatelj koji se u svemu slaže i na sve klima glavom, jer to isto može moja senka da uradi i to još mnogo bolje."

Van mreže Milos Zivanovic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.774
  • Miloš Živanović
    • Facebook
Odg: sustanon + danabol
« Odgovor #1 poslato: Jul 01, 2011, 07:22:14 posle podne »
Koliko imas godina? Koja je kura po redu? Kakva je klopa? Koliko imas visok i koliko imas kg? Jel imas bilo kakvo znanje o ova dva steroida?  ;)

A drugara bolje sacekaj da zavrsi kuru i da prodje koji mesec pa onda formiraj konacno misljenje...

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: sustanon + danabol
« Odgovor #2 poslato: Jul 01, 2011, 08:55:37 posle podne »
to sto ti drug napreduje od neecga apsiolutno ne znaci daces ti isto reagovati.Kad bismo svi reagovali na steroide kao Kolman gde bi nam kraj bio :D

a uziamti 700mg icega a da ti nije bar 15-ta 20ta kura po redu ne razumem zasto?Zar imas toliko misicne mase da ti treba toliko hemije da ostvaris napredak?
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže masa man

  • Član
  • *
  • Poruke: 35
Odg: sustanon + danabol
« Odgovor #3 poslato: Jul 01, 2011, 10:47:25 posle podne »
pa druga kura prava je bila depo i anadrol...to je bilo pre  skoro dve godine...
ishrana je super,skoro sam se vrario u trening imao sam operaciju...
znam ja dosta o steroidima i prodajem ih inace ali necu da uzmam vise steroida icicu postepeno sa hemijom zato sto sam rekreativac... cisok sam 1,84 a imam 95 kg i malo viska na donjem delu stomaka...
‎"Meni nije potreban prijatelj koji se u svemu slaže i na sve klima glavom, jer to isto može moja senka da uradi i to još mnogo bolje."

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: sustanon + danabol
« Odgovor #4 poslato: Jul 01, 2011, 11:03:44 posle podne »
buraz takve info bas ne treba da iznosi na forumu :D pa bogami bas ti jaka bila ta kura prva,anadrol uf uf.Ova druga isto,preterane doze.Ako vec hoces steroide bolje razmisljaj o ubacivanju vise hrane nego o povecavanju doza.
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže masa man

  • Član
  • *
  • Poruke: 35
Odg: sustanon + danabol
« Odgovor #5 poslato: Jul 02, 2011, 02:59:23 pre podne »
a to sam rekao zato sto imam dva multidozera od 350 mg ml... :)
ali smanjicu ..uzimacu 500 mg i icicu dve nedelje po 30 mg plavog,pa sledece dve po 40 mg ,pa zadne dve cu da spustim... da li bi to bilo ok,zamrzivac je pun nema brige...
a znam da je bila jaka,anadrol me malo sjebao,to je sam estetski,ali me zao odvalio od mase...hvala na odgovorima druze...
‎"Meni nije potreban prijatelj koji se u svemu slaže i na sve klima glavom, jer to isto može moja senka da uradi i to još mnogo bolje."

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.311
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: sustanon + danabol
« Odgovor #6 poslato: Jul 02, 2011, 05:45:43 pre podne »
Citat
ali necu da uzmam vise steroida icicu postepeno sa hemijom

cek jbt....ma ne..ovo je zajebancija  :-\ :-\

Van mreže Milos Zivanovic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.774
  • Miloš Živanović
    • Facebook
Odg: sustanon + danabol
« Odgovor #7 poslato: Jul 02, 2011, 10:28:16 pre podne »
Nije zajebancija Pedja, decko je operisao Gynecomastiju (imas na poslednjoj strani u temi ispod ove), pa bi sada da ponovi ciklus, al da mu neko malo bolje isplanira ako je moguce jer on ne zna - bitno je da nije skupo, a on je cuo da to drugara dobro radi i to je sve sto ga zanima, a jbg vec pocinje jul - frka je, treba na more da se ide, a drugar raste kao kvasac i krcka plava srca...  :'(

Ja ne mogu da verujem da u 21. veku gde su informacije i lekovi dostupniji nego ikad, neko moze ovako nemarno prema svom zdravlju da se odnosi, mislim da tuzno cak nije ni prava rec...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.311
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: sustanon + danabol
« Odgovor #8 poslato: Jul 02, 2011, 01:02:32 posle podne »
Milse
dali si ti procitao u opste sta je on napisao?

NECU DA UZIMAM AAS ali cu da idem sa HEMIJOM POSTEPENO !!!

naravno da sam citao sta je napisao u vezi ginekomastije i mislim da ti dovljno govri sto ne zelim u opste ni da komenatrisem

Van mreže djLE

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: sustanon + danabol
« Odgovor #9 poslato: Jul 02, 2011, 02:40:41 posle podne »
brate kad kazes pedjini odgovori ne potrebni..........pa da nije pedje ne bi bilo svega ovog + da nije njegovih odogovora koji su pomogli svima ja ne znam gde bi isao ovaj nesretni svet bodibildinga u srbiji
a ti juce operises gino a danas rokas metan..........nemam komentar

Van mreže car...kralj...prvak u skoku u dalj!!

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 117
Odg: sustanon + danabol
« Odgovor #10 poslato: Jul 02, 2011, 02:58:05 posle podne »
kazu da roidi povecavaju agresivnost...ocigledno!!
cemu tenzija...odradi koju seriju sklekova pa se vrati,
ako si i dalje napet radi dok ne prodje!!!

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: sustanon + danabol
« Odgovor #11 poslato: Jul 03, 2011, 04:31:39 pre podne »
On decko rekao da nece da uzima vise od toga sto vec uzima ja sam ga bar tako razumeo. A to gyno i vec hemija ponovo i nije bas pametno. Ja nikada nisam bio protiv hemije i nisam hater ljudi koji je uzimaju njihova volja. Ali trebao si da odmoris malo druze sredis ishranu jedno duze vreme pa tek za godinu dve razmisljas o hemiji. Ali ni meni hemija nije strana niti sam gadljiv na istu tako da ko sam ja da ti solim pamet :)
Ps Ja sam imao operaciju koju sam jedva preziveo kad sam imao 20 god i posle toga sam 9 meseci uz hemiju do duse se takmicio ponovo i napravio vrhunski rezlutat.
« Poslednja izmena: Jul 03, 2011, 04:39:20 pre podne Dominikanac »
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže SteroidS

  • Član
  • *
  • Poruke: 23
  • " Ako sebe uporedim sa kočijom, kočija bi bila moj
Odg: sustanon + danabol
« Odgovor #12 poslato: Avgust 12, 2011, 12:59:09 pre podne »
covek lepo kaze postepeno a ne da nece da uzima... :D