Maj 14, 2024, 03:11:45 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.137 poruka u 18.753 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Ostoja92
X3MShop banner

Autor Tema: Prvo koriscenje steroida  (Pročitano 29557 puta)

Van mreže ivan123

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: Prvo koriscenje steroida
« Odgovor #15 poslato: Jul 05, 2011, 06:07:40 pre podne »
Pedja,svaka cast na ovom postu!
Uvek mi je milo da citam vase postove!

Evo upravo sam drugu pokazao post, predomislio se u sekundi.
Samo je rekao 'Ipak necu ja' :D
Nastavice sa suplementacijom pa cemo videti rezultate.

By Drazen20121995

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Prvo koriscenje steroida
« Odgovor #16 poslato: Jul 05, 2011, 06:13:17 pre podne »
Pedja,svaka cast na ovom postu!
Uvek mi je milo da citam vase postove!

Evo upravo sam drugu pokazao post, predomislio se u sekundi.
Samo je rekao 'Ipak necu ja' :D
Nastavice sa suplementacijom pa cemo videti rezultate.

By Drazen20121995

HRANA na prvom mestu
br 2 PRAVILNA I DOBRA SUPLEMNTACIJA
br 3 TRENING
br 4 ODMOR OD TRENINGA

MISIC RASTE KADA SE ODMARAS A NA NA TRENINGU

Van mreže drazen20121995

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 141
Odg: Prvo koriscenje steroida
« Odgovor #17 poslato: Jul 05, 2011, 06:20:22 pre podne »
Za sada sve to strogo postujem .

Hrana i trening na visokom novou :)

Van mreže Milos Zivanovic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.774
  • Miloš Živanović
    • Facebook
Odg: Prvo koriscenje steroida
« Odgovor #18 poslato: Jul 05, 2011, 08:23:39 pre podne »
Napeto je bilo do kraja diskusije, ali ipak happy end  :D


Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Prvo koriscenje steroida
« Odgovor #19 poslato: Jul 05, 2011, 11:27:42 pre podne »
podvuceno 15-50mg ZA MUSKARCE,dakle 18+,neko ko ima ispod toga je maloletnik da ne kazem dete i ne bi trebao ni u ludilu da koristi aas.


Ja ne kontam kako tako ladno ulazite u to?Znas kao,ma ima 16god,koliko da uzme i sta za zastitu...sve opustencija,sve igrice....daj jbt ako citate nesto o aas znas sta sve moze da bude nekom ko je u pubertetu jbt jbt jbt. Da ne pominjem taj cuveni idiotizam SOLO METAN,to ni za koga a ne za dete.


kazi mu da ce da zatvori svoju proizvodnju testa,a buduci da je u pubertetu kada mu se fakticki hormonska slika formatira (tj recimo koliki ce mu biti nivo testosterona prirodnog) i da uvodjenje steroida u takvo okruzenje znaci remecenje tog "formatiranja" te nikada nece imati onaj prirodni nivo koji je mogao imati.A osim ako ne zeli da bude 40god na steroidima to je itekako bitna stavka....malo obrazuj druga umesto sto ovako ladno ulazi u to....16 GODINA JBTJBT<METAN SOLO!!! AAAAAAAAAAA odakle te ideje jbt ne verujem jos uvek,koji idiot vam pravi te programe 15 dana uzima,30 se odmara???? aaaaaaaaaaaaaaaaaa da ne znam da stvarno ima takvih mozgova,pomislio bih da nas zajebavate









p.s. a mogu li samo znati kakva muka je njega sa 16 god naterala da razmislja o steroidima??Ne napreduje vise ili sta?

ja kada sam otvarao radnju nisam znao sta cu i cega cu se sve naslusati (velikim delom DA,ali sam ostao zapanjen)
npr
pre neki dan (pred zavrsetak skole-naravno) dolazi u radnju kod mene DETE
dobar dan..jednu dextrozu bez ukusa
naravno posluzen je uz dodatno pitanje jer kod mene u varosi naravno vec nekoliko godina kruzi MIT o dextrozi pred i u toku treninga kao strasnom busteru i necemu sto daje misice
elem
iz njegovog ponasanja ja vidim da bi on jos nesto i naravno pitam ga..
kaze-pa kupio bi plava srca...
(bdw,on je negde 200 i ove godine sigurno u tim godnima cca max 16)

ok
pitam ja njega,dobro sinak,kolkiko god ti imas
kaze sada cu 14 !!!!!!!!!!!
aha...dobro...
a jel ti znas sta i za cega sluze plava srca - ja cu njemu
pazi sada

NEMAM POJMA ALI SVE U RAZREDU UZIMAJU I NAGRUVALI SU SE DO JAJA!!!

moj pokusaj da mi objasnim sta,kako,zasto itd NARAVNO OSTAO JE UZALUDAN jer je njega jeidno zanimalo dali imam ili nemam plava srca i otisao je da kupi tamo gde ima (znao je to odmah ali ga je smaralo da ide dalje jer je moja radnja u centru pa je mislio da i ja iimam)

sve u svemu,jednostavno sam shvatio da gubim bitku ,ma koliko se ja god trudio i objasnjvao filipe ovo sta si ti rekao - DZABA GA BILO kada je stvar u tome da uzmes nekoliko tbl,uradis par skelkova i zgibova (dakle U OPSTE I NE MORAS DA VEZBAS),pijes dextrozu pred i u toku treninga i rastu ti grudi,ruke ledja DA,DOBRO SI PROCITAO JER JE OVO OBJASNJENJE KOJE SE TOJ DECI DAJE PRI SITUACIJI GORE NAVEDENOJ...

jbg..
neznam sta da kazem
ja imam sina od 16 god,koristi naravno supslemtaciju i bavi se sa nekim drugim sportom i hvala bogu,veoma je uspesan u tome
mozda ja kao neko ko se rauzme imam drugaciji stvar prema tome pa bih naravno primetio bilo kakvu prome nu na njemu
ali mi nije jasno da NI JEDAN RODITELJ ne vodi racuna o promenama koje se desavaju na detetu i sl i da mu ne prekontrolise torbu ILI SL.....
ma moze on da krije kod druga kojemu roditelji daju sve i svja,moze da radi sta god hoce
ali....neke stvari su nedopustive...

tako da....
imam druga sa 16 god i SLABO NAPREDUJE...

problem je u tome sto npr evo u ovom slucaju npr
SVAKI POKUSAJ OBJASNJAVANJA DA CAK I TAJ METAN SLUZI ZA SINTEZU PROTEINA i da nemozes da ocekujes da od necega sto je mala talbetica i ima nekoliko mg necega dobijes 5 kg ili 10 ili kako kruze proce medju njima....NE
svaki ppkusaj ostaje uzaludan i METAN JE ZA MASU i nemoras nista da jedes niti pojes samo rastes...

a onda da se zapletes u to i da pitas
pa cek
drugar ti jedes stiotine gr proteina i ne napreduje
a kako mislis onda da napreduje sa metanom?
jel ce da jedes jos vise?
pitanje bi ti verovatno bilo...a zasto bi jeo vise ako koristi metan

i tako u krug..


ahahah svi u razredu :D jebem im razmislajnje.Ja sam znaci jos srecan sto mi uglavnom s takvim pitanjima dolaze maturanti :D a 14 god jbt....jos mu ni dlake ne rastu...strasno
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Prvo koriscenje steroida
« Odgovor #20 poslato: Jul 05, 2011, 02:54:08 posle podne »
PA JBG
to su kivi majmuni..
ma bolje da ne pricam..pametnije je

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Prvo koriscenje steroida
« Odgovor #21 poslato: Jul 05, 2011, 11:36:37 posle podne »
Uzas jebote... Ja bi stvarno dao debelu robiju vakom ko proda bilo kakvu hemiju klincima ispod 21 god... Ne kazem da je 21 ok ali jebote otislo sve u kurac...
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže car...kralj...prvak u skoku u dalj!!

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 117
Odg: Prvo koriscenje steroida
« Odgovor #22 poslato: Jul 06, 2011, 12:46:01 pre podne »
EDUKACIJA je kljucna rec...kad budu bili upuceni mnogo manje ce biti problema...e zato sluzi ovaj forum...kako sam samo pametan... :D
salu na starnu ali je stavarno tako!!!
pa 80% tih klinara misli da se za 2-3 meseca da se uradi samo tako,o necemu drugom i da ne govorimo!!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Prvo koriscenje steroida
« Odgovor #23 poslato: Jul 06, 2011, 05:23:06 pre podne »
EDUKACIJA je kljucna rec...kad budu bili upuceni mnogo manje ce biti problema...e zato sluzi ovaj forum...kako sam samo pametan... :D
salu na starnu ali je stavarno tako!!!
pa 80% tih klinara misli da se za 2-3 meseca da se uradi samo tako,o necemu drugom i da ne govorimo!!!

nisi u pravu
NJIMA SE KAZE DA IM JE DOSTA 20 ak dana DA SE NABUDZE sa plavim srcima a njih edukacija ne zanima ni u skoli (ono sta treba da uce) a ne da gube vreme na glupim forumima kakav je ovaj ( TO SU NJIHOVA RAZMISLJANJA)

zalosno je to sve

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Prvo koriscenje steroida
« Odgovor #24 poslato: Jul 06, 2011, 07:30:46 pre podne »
Sve sto vide ispred sebe je par kila (litara) sto ce dobiti i to je to, ni slucajno da razmisle o zdravstvenim problemima...zalosno...

Van mreže Donovan

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.185
Odg: Prvo koriscenje steroida
« Odgovor #25 poslato: Jul 06, 2011, 12:49:12 posle podne »
Jbt pa koliko su puta mene nagovarali da uzmem taj metan, jer je pola razreda bilo na tome sranju i svi su bili "nabildani", a vidi se iz aviona da su dobili 5 litara vode, ali ne, ne oni su u pravu i gotovo.Najbolje mi je bilo kada su vjezbali u teretani.Trening mora biti u vremenskom rasponu od 2-3 h, jer sto vise to bolje, onda bench uvijek na prvom mjestu i to minimalno 80-100kg, jer ako je manje onda nije dobro, nije dobar trening, pa 15-20 min odmora, pa jos ako su komadi u teretani, o jbt. onda poslije na pivu, pizzu, cevape, mislim da je bolje da vise niti ne pisem sto i kako. :P
Ako svi uzimaju, onda mora biti dobro.  ;D
Mora da su jako pametni. :D
« Poslednja izmena: Jul 06, 2011, 01:22:53 posle podne IGI900 »

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Prvo koriscenje steroida
« Odgovor #26 poslato: Jul 06, 2011, 01:54:11 posle podne »
Klinci veruju u ono sto zele da veruju ne u ono sto je istina. Da mu neki nabildovani lik iz teretane kaze da pije to i to i da ce da se nabuca 15 kg za mesec dana klinac bi poverovao zato sto zeli da poveruje. E zbog toga se oni zovu maloletni i zbog toga imaju nadzor tj starateljstvo roditelja. Velika vecina nas bi uradila isto da je 14-15 god i dodje u dodir sa takvom sredinom iz prostog razloga.. Naivna deca a ne zato sto su glupi.
Zalosno je to sto je ovaj sport toliko nepopularan u srbiji. Sa popularnoscu bi dosla i edukacija...
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže Pocetnik993

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 474
  • Teretana Druga MAMA :)
Odg: Prvo koriscenje steroida
« Odgovor #27 poslato: Jul 06, 2011, 02:12:16 posle podne »
Klinci veruju u ono sto zele da veruju ne u ono sto je istina. Da mu neki nabildovani lik iz teretane kaze da pije to i to i da ce da se nabuca 15 kg za mesec dana klinac bi poverovao zato sto zeli da poveruje. E zbog toga se oni zovu maloletni i zbog toga imaju nadzor tj starateljstvo roditelja. Velika vecina nas bi uradila isto da je 14-15 god i dodje u dodir sa takvom sredinom iz prostog razloga.. Naivna deca a ne zato sto su glupi.
Zalosno je to sto je ovaj sport toliko nepopularan u srbiji. Sa popularnoscu bi dosla i edukacija...
roditelji su ti koja treba da vode racuna
ovi moji vec me smaraju,da li pijem nesto itd itd
tako da mogu samo da jedem.....
a kasnije ce doci ostalo.....

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Prvo koriscenje steroida
« Odgovor #28 poslato: Jul 06, 2011, 02:23:04 posle podne »
Roditelji ne mogu da vode racuna posto su to male tab;letice i klinac moze da ih sakrije ili pije kod ortaka kako god hoce. A nije da moj ili tvoj cale znaju ista o hemiji i mogu da primete razliku na detetu. Nije im cale Pedja da ih provali iste sekunde i da moze da im prica o negativnom uticaju hemije i da ih edukuje tj ima toliki BB autoritet da ga klinac poslusa.
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže tanatos

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
  • Master&Leader
Odg: Prvo koriscenje steroida
« Odgovor #29 poslato: Avgust 11, 2011, 01:11:45 posle podne »
Ja ne moram da za 20 godina znam koja je popularna droga i kako se manifestuje, ne moram da znam koji ce AAS biti popularni tad, al ce zato moje dete (ako bog da) blago meni - da piski u teglicu jednom mesecno :))
Alo, test na droge+urinokultura (zdravlja radi) + (t3+t4+testosteron iz krvi) - 2000 dinara!!!
I idemoooo :) Moze da pise sta oce prica i druzi se s kim hoce :) (skoro sa svima :D )
Zivot nije broj uzdaha.
ZIVOT CINE TRENUTCI KOJI VAM ODUZIMAJU DAH!!!

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful"