Maj 09, 2024, 08:31:04 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.110 poruka u 18.752 tema - 20.950 članova - Poslednji član: Ostoja92
X3MShop banner

Autor Tema: Potreban prilagodjen trening za grudi?  (Pročitano 20943 puta)

Van mreže sivel

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 66
Odg: Potreban prilagodjen trening za grudi?
« Odgovor #75 poslato: Jul 09, 2011, 10:18:58 posle podne »
Pa ne znam da li si primetio ali na proslih par strana si dobio od vise ljudi odgovor, da su odgovori na tvoja pitanja vec dati vise puta na forumu.

Ali ti iz nekog razloga mislis da si prvi covek sa tim problemom i trazis neke revolucionarne odgovore... batice :-\



Ja sam trazio trening koji bi sa kojim bi nabacio malo vise grudi,ali taj odgovor nisam dobio.
U redu,dobio sam i ostale pametne predloge i zahvalan sam na tome,ali do kraja mi niko nije napisao odgovor.
Dobio sam ga od nekog drugom preko pp.
Procitaj naziv teme.
Ali pretezno su svi toliko ovde pametni da je prva reakcija ruganje, zatim podsmevanje,a onda negodovanje.
Od odredjenih ljudi sam dobio odmah negodovanje,za sta god da sam napisao.
I ne samo ja,ovih dana sam imao vremena i rascitavao dosta ovaj forum,i vecina tema,ili pitanja koja su ljudi postavljali su prvo nailazila na ruganje,negodovanje i vrlo cesto se ostajalo bez odgovora ili se samo prepametno dodavalo offtopic...
Tolerancija je u pitanju,znam ja da je to problem broj jedan srpskog naroda...

Van mreže dame_3

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 580
    • Amino.Ba
Odg: Potreban prilagodjen trening za grudi?
« Odgovor #76 poslato: Jul 09, 2011, 11:44:12 posle podne »
Prijatelju, nije nikome cilj da ti se podsmjehuje, izruguje i slicno. evo ja cu ti reci da ne postoji trening koji ce povecati grudi, ishrana ce povecati prsa.
Proteini su kao cigle kad gradis kucu. Ti mozes imati najbolje majstore na svijetu, ali sve je to dzaba ako nemas materijal koji ce oni iskoristiti.
Malo sam pokusao da ti slikovito objasnim ovo. Ti jedino na treningu mozes uticati na bolji rast prsa, tako sto ces pokusati da izolujes triceps i ramena
tokom izvodjenja vjezbe. Ne postoji ni takva vjezba, vec ti moras odrediti sebi najbolji polozaj gdje ces prsa najbolje pogoditi (npr. ja kad radim potisak bucicama,
drzim ramena bukvalno zalijepljena na klupi, napravim blagi luk, isprsim se maximalno, pokusavam da prsima guram sav teret i na vrhu pokreta, stisnem prsa
radi maximalne kontrakcije). Najbitnije u svemu je ishrana, suplementacija, odmor i da postignes tzv. muscle-mind connection. Nadam se da sam ti ovim odgovorom
pomogao i da sada shvatas kako otprilike neke stvari funkcionisu.
Train hard or go home !
www.amino.ba

Van mreže sivel

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 66
Odg: Potreban prilagodjen trening za grudi?
« Odgovor #77 poslato: Jul 10, 2011, 12:44:02 pre podne »
Prijatelju, nije nikome cilj da ti se podsmjehuje, izruguje i slicno. evo ja cu ti reci da ne postoji trening koji ce povecati grudi, ishrana ce povecati prsa.
Proteini su kao cigle kad gradis kucu. Ti mozes imati najbolje majstore na svijetu, ali sve je to dzaba ako nemas materijal koji ce oni iskoristiti.
Malo sam pokusao da ti slikovito objasnim ovo. Ti jedino na treningu mozes uticati na bolji rast prsa, tako sto ces pokusati da izolujes triceps i ramena
tokom izvodjenja vjezbe. Ne postoji ni takva vjezba, vec ti moras odrediti sebi najbolji polozaj gdje ces prsa najbolje pogoditi (npr. ja kad radim potisak bucicama,
drzim ramena bukvalno zalijepljena na klupi, napravim blagi luk, isprsim se maximalno, pokusavam da prsima guram sav teret i na vrhu pokreta, stisnem prsa
radi maximalne kontrakcije). Najbitnije u svemu je ishrana, suplementacija, odmor i da postignes tzv. muscle-mind connection. Nadam se da sam ti ovim odgovorom
pomogao i da sada shvatas kako otprilike neke stvari funkcionisu.
Savrsen odgovor.Savrsen..
Hvala...Strpeljnje je keva...
Ako ti treba nesto oko elektrotehnike,bilo sta,hardware,software,mogu ti isto tako slikovito objasniti...
pozdrav...

Van mreže dame_3

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 580
    • Amino.Ba
Odg: Potreban prilagodjen trening za grudi?
« Odgovor #78 poslato: Jul 10, 2011, 12:04:46 posle podne »
nista drug, zato i jeste namijenjen ovaj forum :) ako mi bude trebao kakav savjet oko tvoje branse, budi siguran da cu te upitati :P
Train hard or go home !
www.amino.ba

Van mreže detritus

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 74
Odg: Potreban prilagodjen trening za grudi?
« Odgovor #79 poslato: Jul 12, 2011, 02:10:59 posle podne »
Interesantna tema. Da ne otvaram novu, vidim da se dosta razvuklo oko necega sto mene interesuje. Jedno samo jos da pitam. Da li je moguce povecati telesnu tezinu bez treninga, ishranom koja je predvidjena za trening. Znaci ne masu, ne kvalitetnu masu, vec samo tezinu, narodski receno, ugojiti se :).
 I jos jedno pitanje, dame_3 je delimicno odgovorio. Koliki je potreban odmor izmedju treninga iste misicne grupe, da bi trening/ishrana bili najefektniji?
« Poslednja izmena: Jul 12, 2011, 02:14:04 posle podne detritus »

Van mreže Black&Decker

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.219
  • why so sirius?
Odg: Potreban prilagodjen trening za grudi?
« Odgovor #80 poslato: Jul 12, 2011, 02:27:43 posle podne »
ti bas volis teoriju :P
treba +48 sati od treninga...
a to za hranu i mene zanima,verovatno bi se podgojio ako samo sedis i jedes 3g UH /kg

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Potreban prilagodjen trening za grudi?
« Odgovor #81 poslato: Jul 12, 2011, 02:56:36 posle podne »
Interesantna tema. Da ne otvaram novu, vidim da se dosta razvuklo oko necega sto mene interesuje. Jedno samo jos da pitam. Da li je moguce povecati telesnu tezinu bez treninga, ishranom koja je predvidjena za trening. Znaci ne masu, ne kvalitetnu masu, vec samo tezinu, narodski receno, ugojiti se :).
 I jos jedno pitanje, dame_3 je delimicno odgovorio. Koliki je potreban odmor izmedju treninga iste misicne grupe, da bi trening/ishrana bili najefektniji?
7
pa zar nije logicno da ces se nagojiti PRE ili KASNIJE ukoliko unosis vise cal nego sto je potrebno?

Van mreže Dr. Ronnie

  • Član
  • *
  • Poruke: 28
Odg: Potreban prilagodjen trening za grudi?
« Odgovor #82 poslato: Jul 12, 2011, 06:18:44 posle podne »
pa da logicno je, ako telo za energiju potrozi 1500kcal(LUPAM) a ti uneses 3000kcal logicno je da ces dobijati na tezini.

Van mreže alexi

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 547
Odg: Potreban prilagodjen trening za grudi?
« Odgovor #83 poslato: Jul 12, 2011, 06:47:46 posle podne »

 I jos jedno pitanje, dame_3 je delimicno odgovorio. Koliki je potreban odmor izmedju treninga iste misicne grupe, da bi trening/ishrana bili najefektniji?

Pa 7 dana.

Van mreže dame_3

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 580
    • Amino.Ba
Odg: Potreban prilagodjen trening za grudi?
« Odgovor #84 poslato: Jul 12, 2011, 08:59:07 posle podne »

 I jos jedno pitanje, dame_3 je delimicno odgovorio. Koliki je potreban odmor izmedju treninga iste misicne grupe, da bi trening/ishrana bili najefektniji?

Pa 7 dana.
pa i ne mora bas toliko. ja npr. grudi i triceps treniram ponedjeljkom i petkom. smatram da je to sasvim dosta vremena da se misic odmori.
Train hard or go home !
www.amino.ba

Van mreže Black&Decker

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.219
  • why so sirius?
Odg: Potreban prilagodjen trening za grudi?
« Odgovor #85 poslato: Jul 12, 2011, 11:41:29 posle podne »
zar nisam negde citao na forumu da je najmanje 48 sati potrebno?
ne racunajuci noge :P
mada kad radis grudi,opterecujes rame i triceps...kada radis ledja opterecujes biceps pa i rame

Van mreže Nenad018

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 403
Odg: Potreban prilagodjen trening za grudi?
« Odgovor #86 poslato: Jul 13, 2011, 03:01:12 pre podne »
Mozda se misic "oporavi", ali ako si gadjao misic kako treba, grudi, ledja,noge...NEMA sanse posle 48h da istim intezitetom vezbas, mene grudi ubijaju po 4 dana , ledja isto, noge 5-6 dana..
Ali opet treba osluskivati svoje telo i da to bude glavni pokazatelj.
Nisam na ovaj svet stigao da bih bio porazen, niti neuspeh struji mojim venama. Ja nisam ovca sto ceka da je njen pastir podstakne.Ja sam lav koji odbija da zbori, hodi i spava s ovcama. Kasapnica neuspeha nije moja sudbina. Istrajacu sve dok ne uspem."