Maj 23, 2024, 11:08:15 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.155 poruka u 18.754 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: Pozdrav od natural bodybuildera Vladimir Veršić iz Rijeke!  (Pročitano 91194 puta)

Van mreže Vladimir Versic

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 75
Odg: Pozdrav od natural bodybuildera Vladimir Veršić iz Rijeke!
« Odgovor #45 poslato: Jul 29, 2011, 09:10:43 posle podne »
ako covek kaze da je natural, ok natural je.. ako laze , laze sebe

bar je postavio svoje slike za razliku od gomile sveznajucih filozofa i seratora
Upravo tako a što bi imao od toga, baš ništa više gubim time što ne uzimam AAS da budem iskren.

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Pozdrav od natural bodybuildera Vladimir Veršić iz Rijeke!
« Odgovor #46 poslato: Jul 29, 2011, 09:19:12 posle podne »
1.70 visina, 80 kg odrani misica, nesto u to neverujem al ajd .
Da mi vidiš treninge vjerovao bi lakše šteta šta najjače nisam snimao, ali budem u narednim mje. stavio na you tube trening nogu pa onda da vidiš. :)


pa treninzi su katabolizam cist,ako su tebi treninzi da umres a hranis s eovako ne bi nista zivo izgradio!1! Da ne pominjem sto provereno znam na cemu si,zapitaj se kako i od koga, tako da ajde dosta glupih rasprava. Mislim vole ljudi tako da dodju i da ih drugi hvale za neke zamisljene zasluge. Sledeca tema dolazi Usein Bolt i k ze "Hi,i achieved this coz i eat a lot of antioxidants,and i eat a lot of junk fodd and dont count calories" .
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Vladimir Versic

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 75
Odg: Pozdrav od natural bodybuildera Vladimir Veršić iz Rijeke!
« Odgovor #47 poslato: Jul 29, 2011, 09:21:43 posle podne »
1.70 visina, 80 kg odrani misica, nesto u to neverujem al ajd .
Da mi vidiš treninge vjerovao bi lakše šteta šta najjače nisam snimao, ali budem u narednim mje. stavio na you tube trening nogu pa onda da vidiš. :)


pa treninzi su katabolizam cist,ako su tebi treninzi da umres a hranis s eovako ne bi nista zivo izgradio!1! Da ne pominjem sto provereno znam na cemu si,zapitaj se kako i od koga, tako da ajde dosta glupih rasprava. Mislim vole ljudi tako da dodju i da ih drugi hvale za neke zamisljene zasluge. Sledeca tema dolazi Usein Bolt i k ze "Hi,i achieved this coz i eat a lot of antioxidants,and i eat a lot of junk fodd and dont count calories" .
Nemnoguće da je itko rekao da nešto uzimam ili ti govoriš neistine ili on. Reci ime i prezime ili nemoj više da govoriš nebuloze pliz. :)

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Pozdrav od natural bodybuildera Vladimir Veršić iz Rijeke!
« Odgovor #48 poslato: Jul 29, 2011, 09:22:49 posle podne »
Svi smo mi ludi,ne obracaj paznju,samo vozi svoj fazon.
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Vladimir Versic

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 75
Odg: Pozdrav od natural bodybuildera Vladimir Veršić iz Rijeke!
« Odgovor #49 poslato: Jul 29, 2011, 09:23:41 posle podne »
1.70 visina, 80 kg odrani misica, nesto u to neverujem al ajd .
Da mi vidiš treninge vjerovao bi lakše šteta šta najjače nisam snimao, ali budem u narednim mje. stavio na you tube trening nogu pa onda da vidiš. :)


pa treninzi su katabolizam cist,ako su tebi treninzi da umres a hranis s eovako ne bi nista zivo izgradio!1! Da ne pominjem sto provereno znam na cemu si,zapitaj se kako i od koga, tako da ajde dosta glupih rasprava. Mislim vole ljudi tako da dodju i da ih drugi hvale za neke zamisljene zasluge. Sledeca tema dolazi Usein Bolt i k ze "Hi,i achieved this coz i eat a lot of antioxidants,and i eat a lot of junk fodd and dont count calories" .
Nemnoguće da je itko rekao da nešto uzimam ili ti govoriš neistine ili on. Reci ime i prezime ili nemoj više da govoriš nebuloze pliz. :)
U masi su mi treninzi najžešći naravno pa nemogu na dijeti rasturat, gdje sam rekao da su mi treninzi na dijeti rasturačina jesu duži ali su male do srednje tež. i pumping stil.

Van mreže Vladimir Versic

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 75
Odg: Pozdrav od natural bodybuildera Vladimir Veršić iz Rijeke!
« Odgovor #50 poslato: Jul 29, 2011, 09:26:18 posle podne »
Svi smo mi ludi,ne obracaj paznju,samo vozi svoj fazon.
Ma nema problema u biti da mi je netko prije reko da su ovi svjetski naturalci stvarno natural nebi vjerovao ni ja dok nisam i ja došao do ove forme,i zato je sport naš tu gdje i jest ako kažeš natural odmah napad, ako uzimaš onda si na megadozama, šta je tu je ali volimo ga svejedno. :)

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Pozdrav od natural bodybuildera Vladimir Veršić iz Rijeke!
« Odgovor #51 poslato: Jul 29, 2011, 09:27:29 posle podne »
a kako tebi jedinom na svetu polazi za rukom da se izrezes do koske i pritom NATURAL sprecis katabolizam sa 10kg preko visine!!!Mislim ne znam koj q uopste pitam i pisem ista,znam ko si i na cemu si ajd zdravo :D
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže BokY_LA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 824
Odg: Pozdrav od natural bodybuildera Vladimir Veršić iz Rijeke!
« Odgovor #52 poslato: Jul 29, 2011, 09:28:08 posle podne »
Na svakom forumu isto.. i jos potenciras na to kako si natural itd..
Mislim da imas problema sa psihom.. mozda gresim nadam se, ali moras da poradis na svom egu..

btw ti svetski naturalci.. sto palumbo kaze.. ti testovi sto se rade.. to nije doping test.. to je IQ test.. samo treba malo mozga da bi prosao i nista vise uvek se moze prevariti

Van mreže Vladimir Versic

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 75
Odg: Pozdrav od natural bodybuildera Vladimir Veršić iz Rijeke!
« Odgovor #53 poslato: Jul 29, 2011, 09:30:38 posle podne »
a kako tebi jedinom na svetu polazi za rukom da se izrezes do koske i pritom NATURAL sprecis katabolizam sa 10kg preko visine!!!Mislim ne znam koj q uopste pitam i pisem ista,znam ko si i na cemu si ajd zdravo :D
Neznam kako da odgovorim kad govoriš neistine radi predrasuda koje imaš što je isto ok, nemoraš da vjeruješ meni svejedno ali ima u svijetu i boljih naturalaca od mene, nipošto se ne vidim kao nekog genetičara jer meni je jak trening sve bez toga nebi imao ni blizu ovog, neznam šta da ti kažem tako je kako je.

Van mreže BokY_LA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 824
Odg: Pozdrav od natural bodybuildera Vladimir Veršić iz Rijeke!
« Odgovor #54 poslato: Jul 29, 2011, 09:31:43 posle podne »
Trening je zapravo 100% katabolicki proces.. tako da je pitanje kako na tebi pored tako jakih treninga i slabe ishrane natural(naravno ne) ostane ista mesa na sebi

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Pozdrav od natural bodybuildera Vladimir Veršić iz Rijeke!
« Odgovor #55 poslato: Jul 29, 2011, 09:32:40 posle podne »
a kako tebi jedinom na svetu polazi za rukom da se izrezes do koske i pritom NATURAL sprecis katabolizam sa 10kg preko visine!!!Mislim ne znam koj q uopste pitam i pisem ista,znam ko si i na cemu si ajd zdravo :D
Neznam kako da odgovorim kad govoriš neistine radi predrasuda koje imaš što je isto ok, nemoraš da vjeruješ meni svejedno ali ima u svijetu i boljih naturalaca od mene, nipošto se ne vidim kao nekog genetičara jer meni je jak trening sve bez toga nebi imao ni blizu ovog, neznam šta da ti kažem tako je kako je.

ima boljih naturalaca slazem se,Jay Cutler,Coleman...sve su to naturalci kako sami kazu,ne znam sto njima isto ne verujem jbt...nesto me cacka da sumljam jer imam predrasude
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Vladimir Versic

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 75
Odg: Pozdrav od natural bodybuildera Vladimir Veršić iz Rijeke!
« Odgovor #56 poslato: Jul 29, 2011, 09:33:10 posle podne »
Na svakom forumu isto.. i jos potenciras na to kako si natural itd..
Mislim da imas problema sa psihom.. mozda gresim nadam se, ali moras da poradis na svom egu..

btw ti svetski naturalci.. sto palumbo kaze.. ti testovi sto se rade.. to nije doping test.. to je IQ test.. samo treba malo mozga da bi prosao i nista vise uvek se moze prevariti
Možda testovi nisu pouzdani ali se barem rade i u nekim federacijama ljudi su dobili doživotne zabrane natj. jer su pali na testu tako da se informiraj prije ok? I nemam problema sa egom, imam ga ko i svi  ljudi.

Van mreže Vladimir Versic

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 75
Odg: Pozdrav od natural bodybuildera Vladimir Veršić iz Rijeke!
« Odgovor #57 poslato: Jul 29, 2011, 09:35:19 posle podne »
Trening je zapravo 100% katabolicki proces.. tako da je pitanje kako na tebi pored tako jakih treninga i slabe ishrane natural(naravno ne) ostane ista mesa na sebi
Vidi se koliko znaš sa ovim postom, trening je više katabolički da ako je u zadnjim tj. dijete inače i anabolički i katabolički ovisi kako treniraš.

Van mreže Vladimir Versic

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 75
Odg: Pozdrav od natural bodybuildera Vladimir Veršić iz Rijeke!
« Odgovor #58 poslato: Jul 29, 2011, 09:36:44 posle podne »
a kako tebi jedinom na svetu polazi za rukom da se izrezes do koske i pritom NATURAL sprecis katabolizam sa 10kg preko visine!!!Mislim ne znam koj q uopste pitam i pisem ista,znam ko si i na cemu si ajd zdravo :D
Neznam kako da odgovorim kad govoriš neistine radi predrasuda koje imaš što je isto ok, nemoraš da vjeruješ meni svejedno ali ima u svijetu i boljih naturalaca od mene, nipošto se ne vidim kao nekog genetičara jer meni je jak trening sve bez toga nebi imao ni blizu ovog, neznam šta da ti kažem tako je kako je.

ima boljih naturalaca slazem se,Jay Cutler,Coleman...sve su to naturalci kako sami kazu,ne znam sto njima isto ne verujem jbt...nesto me cacka da sumljam jer imam predrasude
Very funny! :)

Van mreže BokY_LA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 824
Odg: Pozdrav od natural bodybuildera Vladimir Veršić iz Rijeke!
« Odgovor #59 poslato: Jul 29, 2011, 09:36:52 posle podne »
Na svakom forumu isto.. i jos potenciras na to kako si natural itd..
Mislim da imas problema sa psihom.. mozda gresim nadam se, ali moras da poradis na svom egu..

btw ti svetski naturalci.. sto palumbo kaze.. ti testovi sto se rade.. to nije doping test.. to je IQ test.. samo treba malo mozga da bi prosao i nista vise uvek se moze prevariti
Možda testovi nisu pouzdani ali se barem rade i u nekim federacijama ljudi su dobili doživotne zabrane natj. jer su pali na testu tako da se informiraj prije ok? I nemam problema sa egom, imam ga ko i svi  ljudi.
HAhahha daj prekini vise sa tim "edukuj se".. BOlje ja tebe da edukujem nemas veze sa mozgom.. kakvo ti je ovo opravdanje uopste lol.. pa coleman prolazi te testove lol .. Ti uopste nisi ni isao na test nzm sad kakve to veze ima poenta je da si rekao kakvih naturalaca ima bla bla.. ti naturalci zapravo nisu naturalci o tome se radi i primetio sam da svima dajes iste odgovore..
tj iste ovde kao na getbig npr kad su ti rekli da imas gyno itd.. ti si rekao idi na google edukuj se sta je gyno :D