Maj 15, 2024, 02:55:45 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.137 poruka u 18.752 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Ostoja92
X3MShop banner

Autor Tema: Fedor Emelianenko vs. Dan Henderson  (Pročitano 16122 puta)

Van mreže celox

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 441
Odg: Fedor Emelianenko vs. Dan Henderson
« Odgovor #60 poslato: Avgust 01, 2011, 06:00:59 posle podne »
Mozes da dobijes batina koliko hoces dok se branis i dok si aktivan,a kada si izgubljen,osamucen onda se mec prekida da ne bi doslo do vecih osljedica. Sudija je mogao da pusti da Henderson ubije puru u njemu i izvali mu nos i zube. U ovome navedenom slucaju bi sudija rizikovao da plati kaznu li da ga jednostavno otpuste. Duznost sudije je da zaustavi mec na vrijeme. Fedor je bio osamucen i vjeruj da je bolje sto je mec prekinut na vrijeme jer u to situaciji bi Fedor izvukao deblji kraj. Samo zato sto je Fedor izgubio neznaci da nevalja,mozda bi ga Fedor danas ubio,to je ljudi sreca. Svi sto se bave sa nekom vrstom borilackih sportova znaju da tu nema samo ko je jaci vec i ko ima tajming,srecu,...

Van mreže milan87

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 295
  • Train hard win easy
Odg: Fedor Emelianenko vs. Dan Henderson
« Odgovor #61 poslato: Avgust 01, 2011, 09:23:13 posle podne »
evo sta kaze Herb Dean

"I saw Dan hit Fedor with a shot, Fedor fell down flat on his face, face down, his palms were facing up and I saw Dan continuing to punch, He hit him with, I believe, three punches, and I didn't see Fedor doing any movement. It seemed to me he was unconscious. I came in to stop the fight."
"When I made my decision to stop the fight, Fedor was face down, unconscious. When I touched Dan, Fedor was still face down. Once I touch him the fight is over,"
"I saw punches that may have been close, But I wouldn't have called those fouls because the way the action was moving, I couldn't say that he intentionally targeted that area."
"Fedor was unconscious and unable to defend himself,"  Dean said.

Van mreže Badnews

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 51

Van mreže damirjam

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 727
Odg: Fedor Emelianenko vs. Dan Henderson
« Odgovor #63 poslato: Avgust 01, 2011, 11:15:05 posle podne »
evo sta kaze Herb Dean

"I saw Dan hit Fedor with a shot, Fedor fell down flat on his face, face down, his palms were facing up and I saw Dan continuing to punch, He hit him with, I believe, three punches, and I didn't see Fedor doing any movement. It seemed to me he was unconscious. I came in to stop the fight."
"When I made my decision to stop the fight, Fedor was face down, unconscious. When I touched Dan, Fedor was still face down. Once I touch him the fight is over,"
"I saw punches that may have been close, But I wouldn't have called those fouls because the way the action was moving, I couldn't say that he intentionally targeted that area."
"Fedor was unconscious and unable to defend himself,"  Dean said.
pa da ok posteno i fer nema sta....on zna najbolje....samo meni preko TV-a djeluje kao da je prebrzo reagovao...to je sve....niti sam Fedorov fan niti sta....sam volim gledati borbe to je sve...djeluje bas kao da je prebrzo prekinuo mec..ali et covjek je objasnio sta i kako i to je to....

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Fedor Emelianenko vs. Dan Henderson
« Odgovor #64 poslato: Avgust 01, 2011, 11:18:45 posle podne »
Vidi posle bitke su vi heroji i svi mi sada znamo najbolje. A da li je iko od vas ikada imao makar 1 borbu u nekom sportu ali zvanicnu borbu? Ne pricam o sparingu kada se ne udara jako vec dodiruje. Obe stvari su mogle da se dese fedor je mozda mogao da se odbrani a mozda bi ga dan odvalio. Niko ne zna sta je moglo da se desi dalje. Sudija je doneo svoju odluku i nema nazad. U svakom slucaju Fedor je izgubio opet. U mojim ocima to ga ne cini losijim borcem. Naprotiv svaki mec koji je fedor izgubio je izgubio kao kreten jednostavno nisam ga prepoznao ni u jednom od tih meceva. Iako sam Fedorijan mislim da bi trebao da se povuce jer to vise nije on!
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže etaoin

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 116
Odg: Fedor Emelianenko vs. Dan Henderson
« Odgovor #65 poslato: Avgust 01, 2011, 11:52:40 posle podne »
Poslednje dve recenice potpisujem. Fjodor je nekada imao bolestan parter pa pocistio je Minotaura sa sebe, to dovoljno govori. Takodje je imao i taktiku, zbog nje je i dobio Mirka, Silta, Heringa itd Gledam njegove snimke sa treninga i poslednje njegove borbe i razlika je kao nebo i zemlja. Covek koji baca odlicne kombinacije. kad udje u kavez razmase se kao pijani seljak...On najbolje zna sta mu je ciniti ali sa takvim pristupom mecevima samo ce da unisti ono sto je tesko stekao.

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Fedor Emelianenko vs. Dan Henderson
« Odgovor #66 poslato: Avgust 02, 2011, 11:59:43 pre podne »
Alexanar Emelianenko: Fedorovi treneri sjede kao dvije amebe i ne znaju ništa

Alexander, mlađi brat Fedora Emelianenka smatra da su za Fedorov poraz krivi treneri i njegov kamp.
 
"Kada sportaš izgubi, krivi su treneri, ali kada pobijedi za to je sam zaslužan", izjavio je Alex.
 
"Njegova dva trenera sjede kao dvije amebe i ne znaju što bi rekli. Kada ih se pita direktno pitanje na to samo odgovaraju da je teško procijeniti, da će se samo pokazati u borbi. Za mene su oni davno zastarjeli i po meni su tamo samo za to da jedan vikne da je vrijeme, a drugi da doda ručnik", strog je u svojim ocjenama očito vrlo uzrujan Fedorov brat.
 
Prema njemu, da bi bio dobar u Sambu, dovoljno je jako se truditi, ali MMA konstantno napreduje i evoluira i potrebno je biti u korak sa svima.
 
"Sada je potrebno razgovarati sa Fedorom nakon njegove odluke, da li želi promijeniti nešto u svom treningu i nastaviti se boriti, ali na drugačiji način. Ako želi, sam ću se uhvatiti tog posla."

www.nokaut.com
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me