Maj 06, 2024, 05:41:30 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.108 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: Kako da sprecimo pucanje misica ?  (Pročitano 5727 puta)

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Kako da sprecimo pucanje misica ?
« Odgovor #15 poslato: Avgust 09, 2011, 01:54:48 posle podne »
Citat
tzv "bunjenje" vlakan protiv daljeg unistenja tkiva oko njih

kako ide to bunjenje
i ti se ono bavis sa powerom koliko se secam zar ne/

Da da, pa u toku spustanja sipke kao da nesto te zeteze u predelu peka, znaci nije bol, nego kao da ti preskace nesto. Jako neugodan osecaj i mnogo psihicki te koci kad znas sta moze da se desi.

E nije ta, al kupicu i tu sad kad si mi rekao :D da upotpunim kolekciju.

Nego jel smem u wc posle a da ne operem ruke od nje :D :D :D


hahahahahaha  posle nje smeš (samo nemoj da pipaš zidove, vrata, itd ;D ), ali posle Biofreeza nemoj da ti pada na pamet... ;D ;D ;D

Ekstra :D

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Kako da sprecimo pucanje misica ?
« Odgovor #16 poslato: Avgust 09, 2011, 02:05:04 posle podne »
Citat
Da da, pa u toku spustanja sipke kao da nesto te zeteze u predelu peka, znaci nije bol, nego kao da ti preskace nesto. Jako neugodan osecaj i mnogo psihicki te koci kad znas sta moze da se desi.

buraz
mislim da je rec PSIHICKI presudna jer kao sto sam rekao na zalost nema ranih znakova koji upucju da do pucanja moze doci itd
tvoj sport jer PREPUN TIH MOGUCNOSTI sve i da nema tog "bunjenja" kako ga ti zoves ali veruj da oni koji su imali tu nesrecu sigurno nisu iumali nikakvo bunjenje vec je to jedna od najpodmuklijih povreda koje postoje jer bukvalno dolazi NIOTKUDA I DESI SE I NAJUTRENIRANIJEM SPORTISTI

secam se negde davno kada sam gledao neki atletski miting na TV gde su ljudi imali realty da se coveku na 100m otkinuo kompletan kvadricpes i tako je covek pao da se nezna dali je ruzniji bio prizor pucanja misica ili njegovog pada (na usporenom snimku naravno) ,a samo da nagalsim da je lik konkurisao u toj grupi za prva tri mesta koja su vodila dalje....neverovatan prizor gde i veoma utreniranom sprotisti KOJI SE BAVI ATELTIKOM-MAJKOM SVIH SPROTOVA dolazi do te povrede
zato i kazem
mislim da metode koje ti si naveo i prethodnom postu topla voda itd itd itd,nece apostulno nista pridoneti tj ne mislim vec sam siguran,a ono sta ce da te oporavi od verovatno neke povrede je to so si prestao sa nekim prinicpom treninga kao i sto si rekao
da ce blago da masaze i ostalo uticu na to-sigurno,ali da ce da sprece...NEMA SANSE

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Kako da sprecimo pucanje misica ?
« Odgovor #17 poslato: Avgust 09, 2011, 02:12:20 posle podne »
Slazem se, mozda je najbolja rec da ovo, na neki nacin, moze da odgodi, na neki period pucanje... Sad da li ce neko osetiti to zatezanje ili ne, naravno da je stvar do pojedinca.

Slazem se u svemu, i da je najbitnija stvar upravo da se primiri sa tezinama ili da se promeni nacin treninga, potpuno se slazem!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Kako da sprecimo pucanje misica ?
« Odgovor #18 poslato: Avgust 09, 2011, 02:29:23 posle podne »
Citat
da je najbitnija stvar upravo da se primiri sa tezinama ili da se promeni nacin treninga, potpuno se slazem!

BRAVO