Maj 06, 2024, 07:58:42 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.108 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: Eurobasket 2011  (Pročitano 33308 puta)

Van mreže milan0507

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 873
Odg: Eurobasket 2011
« Odgovor #60 poslato: Septembar 12, 2011, 06:40:53 posle podne »
Citat
A opet je to bila samo sitnica u odnosu na ono od prosle godine u polufinalu SP

I onda slavlje drzavljana Srbija u Novom Pazaru povodom pobede Turske..trebalo sve da ih isele pa nek slave tamo

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Eurobasket 2011
« Odgovor #61 poslato: Septembar 12, 2011, 08:56:59 posle podne »
Citat
A opet je to bila samo sitnica u odnosu na ono od prosle godine u polufinalu SP

I onda slavlje drzavljana Srbija u Novom Pazaru povodom pobede Turske..trebalo sve da ih isele pa nek slave tamo

Al se sad muftija smorio 100% ;D
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Eurobasket 2011
« Odgovor #62 poslato: Septembar 12, 2011, 09:50:10 posle podne »
jbt dobise Rusi trojkom u poslednjoj sekundi...

jbg moracemo bracu da izbacimo u polufinalu ;D
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Eurobasket 2011
« Odgovor #63 poslato: Septembar 12, 2011, 11:27:06 posle podne »
to mu je drugi kos u zadnjoj sekundi na turniru. Svaka cast a generalno igra katastrofa
Men sana in corpore sano !

Van mreže Genius

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 676
Odg: Eurobasket 2011
« Odgovor #64 poslato: Septembar 15, 2011, 09:55:47 pre podne »
Da li je neko gledao kako su Makedonci odigrali utakmicu sa Litvancima, SVAKA CAST ! Ekipa je luda 100%

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Eurobasket 2011
« Odgovor #65 poslato: Septembar 15, 2011, 09:59:04 pre podne »
Da li je neko gledao kako su Makedonci odigrali utakmicu sa Litvancima, SVAKA CAST ! Ekipa je luda 100%

Nenormalni su skroz ;D

Svaka im cast!
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Lazar Popovic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.140
Odg: Eurobasket 2011
« Odgovor #66 poslato: Septembar 15, 2011, 11:56:29 pre podne »
Da li je neko gledao kako su Makedonci odigrali utakmicu sa Litvancima, SVAKA CAST ! Ekipa je luda 100%

Nenormalni su skroz ;D

Svaka im cast!
Igraju motivisani podrskom svog naroda...citam po novinama,u Makedoniji ih slave kao nacionalne heroje,vec im pripremaju nazive ulica,odlicja,nagrade.
Zamislite koju motivaciju mogu da izvuku kad pred mec samo udju na internet i na stranice posvecene makedonskom sportu.

Van mreže nbg-v

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 455
Odg: Eurobasket 2011
« Odgovor #67 poslato: Septembar 15, 2011, 11:59:44 pre podne »
meni je iskreno bilo svejedno.. navijao sam od pocetka za makedonce ali kad je njihova javnost pocela da daje izjave i jos plus razni komentari po portalima tipa b92, sportnet  i sl da  "bi voleli nas u cetvrtfinalu da nam pokazu kako se igra".. i nemam neke simpatije vise prema makedoncima..

ali respekt... nikad proseniji igraci (izuzev dvojice ili trojice) a nikad bolja timska igra..
vrhunska odbrana.. zvuci neverovatno ali ovakvu odbranu su amerikanci odigrali na litvancima prosle godine kad ovi od silnog pritiska nisu mogli da sutnu ni jedan otvoren sut..

protiv spanaca su im sanse 1% ali oni u dzepu imaju vizu za olimpijadu.. tako da sta god urade, ovo je vec veliki uspeh..


Van mreže Genius

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 676
Odg: Eurobasket 2011
« Odgovor #68 poslato: Septembar 15, 2011, 12:35:27 posle podne »
pa evo ja mislim da bi nas pobedili sa onakvom igrom od sinoc 100%... i bolje je sto igramo sa Rusijom

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Eurobasket 2011
« Odgovor #69 poslato: Septembar 15, 2011, 12:35:40 posle podne »
Nama je realno extra sto su prosli jer ako prodjemo danas pa puknemo u polufinalu sto moze vrlo lako da se desi igramo sa makedoncima za bronzu umesto sa Litvom. Mada treba proci Ruse i bice tesko. Makedoniji svaka cast,spanci ce ih pokidati iako se povredio Kalderon , jedino sto Makedonci realno tesko da ce biti u 3 na dodatnom turniru za olimpijadu.
Men sana in corpore sano !

Van mreže nbg-v

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 455
Odg: Eurobasket 2011
« Odgovor #70 poslato: Septembar 15, 2011, 12:52:29 posle podne »
pa evo ja mislim da bi nas pobedili sa onakvom igrom od sinoc 100%... i bolje je sto igramo sa Rusijom
nije stvar u tome.... mozda bi nas pobedili a mozda i ne..
stvar je u bezobraznim izjavama... pre pocetka su bili ponizni i manji o makovog zrna.. i onda je pocelo pravo lice da se pokazuje...


Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.540
Odg: Eurobasket 2011
« Odgovor #71 poslato: Septembar 15, 2011, 12:59:38 posle podne »
to se zove samopouzdanje a ne bezobrazluk ... i treba tako , tako u stvari treba svaka prosecna ekipa da se ponasa ukoliko hoce da se uzdigne,  a ne da se zaledi govno u stomaku kad se primi lopta na zicaru ...  nista oni takvim stavom ne mogu da izgube, mogu samo da dobiju...

Van mreže nbg-v

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 455
Odg: Eurobasket 2011
« Odgovor #72 poslato: Septembar 15, 2011, 01:11:17 posle podne »
to se zove samopouzdanje a ne bezobrazluk ... i treba tako , tako u stvari treba svaka prosecna ekipa da se ponasa ukoliko hoce da se uzdigne,  a ne da se zaledi govno u stomaku kad se primi lopta na zicaru ...  nista oni takvim stavom ne mogu da izgube, mogu samo da dobiju...
pa ti onda nemas pojma o cemu ja pricam...
ne pricam o igracima Makedonije, oni su korektni bili sve vreme...
pricam o njihovoj javnosti ... sve vreme prozivaju Srbiju iako mi sa njima nemamo nikakve veze... nit smo igrali sa njima u grupi nit smo par u doigravanju.. a uvrede pljuste sa svih strana..
sinoc je najjaci komentar bio: Srbi jel ste gledali kako se prolazi u cetvrtfinale jer ako niste gledali necete ni videti jer ce Rusi da vas karaju... cemu to? zasto to? a mi svi navijali za njih od pocetka
nabijem ih ja na kurac bas..

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.540
Odg: Eurobasket 2011
« Odgovor #73 poslato: Septembar 15, 2011, 01:13:55 posle podne »
 :) ko je to izjavio? bas tim recima ili... mora da ima na YT ...

Van mreže nbg-v

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 455
Odg: Eurobasket 2011
« Odgovor #74 poslato: Septembar 15, 2011, 01:23:10 posle podne »
To je komentar sa B92.. doslovce je takva bila recenica osim ovog "karati" -  to sam ja dodao :)
al opet.. nema smisla...

ne kazem da svi tako misle...  verujem cak da je vecina ok... ali i ova manjina je dovoljna da te iznervira i da zazalis sto ih podrzavas od pocetka..

treba biti veliki i kad gubis ali i kad pobedjujes