Maj 22, 2024, 01:04:11 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.149 poruka u 18.754 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: Velocity dijeta  (Pročitano 6538 puta)

Van mreže Brutality

  • Član
  • *
  • Poruke: 25
Velocity dijeta
« poslato: Septembar 16, 2011, 07:59:48 posle podne »
Trazio u pretrazi, ali nema :D
Poceo sam je prije 7 dana sa 98kg, sad 95kg, razlika se odma primijetila, vaskularnost mnogo bolja.. obim struka bio 91, sad 86cm. ruka je bila 43,5, sad 43..
Inace sam do skoro imao 110kg, na 1.88kg, recimo da sam trenirao snagu, nisam toliko gledao na izgled i nagomilovalo se oko struka 101cm, pa sam smanjio unos kalorija tako sto sam veceru sveo na minimum ( koja je bila do sad najjaci obrok) i u toku dana izbacio slatko. za 2 mjeseca sam smrsao 12kg. inace do tad je bio unos kalorija konstantan otkako treniram jedno 7 godina od 5000 do 7000 kalorija, zavisi ljeto - zima. Ljeti imam slab apetit :D
Uglavnom do sad je pad snage minimum, nisam ocekivao da ce biti mala razlika, ali vjerovatno sto unosim kreatin, a za snagu - manje ponavljanja je bitniji ATP nego gliikogen.
Da puno ne googlate, dijeta se sastoji od 5-6 proteinskih shakova od po 60g, u toku dana 30-50gr masti (riblje ulje, sjemenke itd), UH 0 i naravno dodaci kao sto su vitamini, minerali, vlakna 10-20g, jos sam ubacio i l-karnitin 1000-1500mg.. prije treninga popijem jednu tabletu sagorjevaca hydroxycut i tabletu efedrina 30mg za volju. efedrin sam nekad davno uzimao, prije 2 godine, jednom sam  probao i nije mi godilo, ali je bila 50mg tableta. sad sam nasao ove manje i taman su.
Trening..
1. dan Grudi (benc, leptir), triceps (potisak sa cela, bucicom iza glave), stomak
2. dan Ledja (vratilo, jednorucno veslanje na klupi), biceps (skot klupa, stojeci pregib sa bucicama)
3. dan Noge (cucanj, ekstenzija), trapez na masini, vrat

mrtvo ne radim zbog povrede, nekad davno, pa nesto ne mogu opet da se natjeram, ramena nisam radio godinu dana, a bila mi je najjaca vjezba, tako da nije bilo srazmjerno.. uglavnom sad bih opet mogao poceti pomalo, al to cu kad pocnem raditi masu..

sta vi mislite o toj dijeti?
nasao sam je na stranici team-andro.com, tamo je bas popularna..
ja sam se odlucio za nju zato sto do sad nisam imao nikad dijetu, niti sam pazio na ishranu. tako da bi mi neka druga dijeta, koja ima cvrstu hranu, lako poremetila disciplinu (jeo bih previse, kad mi se otvori apetit, posto znam sebe) a ovako imam shake, popijem i cutim, nikakva hrana mi nije pred nosom i nemam iskusenja.. tako da sam izdrazao vec 7 dana bez varanja ;) ali sledece sedmice ce svadba u druga, pa valja malo pojesti, vjerujem da malo punjenja nece skoditi..
Uglavnom do sad sam prezadovoljan, prva 2 dana su bila katastrofa, sad i ne osjecam neku veliku zelju da sjednem za sto i da se prejedem. Niti ima neke velike gladi, valjda sto se inzulin manje luci..
Inace planiram u buduce da nabacim cistu msicnu masu, snaga me manje zanima..

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Velocity dijeta
« Odgovor #1 poslato: Septembar 16, 2011, 08:15:36 posle podne »
...o boze....
dali je ovo moguce..
vidi situaicju
JEO SAM SVE I SVASTA -VECERA OBIMNA i onda sam smnjaio veceru i izbacio sklatike i smrsao...woooow..cudo...prevedrno..unosio si 4000 cal smeca pa si smanjio na 3000 cal malo manjeg smeca i vojla....hmmmm
a ovo dalje..
PRICELES.

 e onda sam tkao unosio 3000 cal necega i onda sam odlicio da ne unosim VISE NISTA osim proteina i malo iz mesa.. i gle  cudo...skinuo sam kile

prevod: sa 3000 cal smanjio si na 1500 cal

ali sada pazi ono sto ce te prilicno fascinirati
kad krenes na nesto drugo (citaj -bar 400 cal vise) to ce da ti se lepo kao SALO jer ce ti telo to taloziti i skladistiti za kasnije jer si ga nateroao da uspori metaoblizam i da prezivi.

ma..jednosavno ne vredi..

sve najbolje

i da
prvi post i TRAS  8) 8) ;) ;)

Van mreže Brutality

  • Član
  • *
  • Poruke: 25
Odg: Velocity dijeta
« Odgovor #2 poslato: Septembar 16, 2011, 08:34:43 posle podne »
hehe, znao sam da ce biti takvih komentara..
ipak ja nisam profesionalac, niti to zelim da postanem ;) hocu samo struk da svedem na 80-82cm i da uvedem sebi neku disciplinu u ishranu..
za ovu dijeti sam se odlucio, ne zato sto je najbolja za misice i metabolizam, vec je neki prelaz izmedju smeca i zdrave hrane..
a ja cu svoje tijelo polako oblikovati posle ove dijete, kad zaboravim ono smece sto sam jeo..
uglavnom do sad je bilo extra, izdrzao sam 7 dana, sto je za mene cudo ;)
nisam nikom preporucio ovu dijetu, pogotov ne vama profesionalcima, ali ima ljudi koji ne mogu odjednom preci sa smeca na zdravu hranu iste sekunde..
mislim da znas na sta mislim u sustini, tesko je gledati meso ispred sebe, a godinama si jeo kile za obrok.. ovako to meso uopste ne vidis, smuckas shake, popijes i caoo..
a ima i profesionalaca koji kombinuju ovu dijetu sa ostalima, odnosno uvedu punjenje jednom ili dvaput sedmicno ( u obliku cvrste hrane). ja to niti sam htio, niti sam smio da ukljucim u dijetu, posto se bojim da cu prekinuti :( ako znas njemacki, mozes procitati na onoj stranici i ne bih bas rekao da je ova tema TRAS :D mnogi su napredovali i imaju slike prije i posle.. i ja sam se slikao prije 7 dana i slikacu se opet za 21.. pa cemo vidjeti hoce li biti TRAS :D

Van mreže BBBbbb

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 438
Odg: Velocity dijeta
« Odgovor #3 poslato: Septembar 16, 2011, 08:49:50 posle podne »
Cek, ti bi da ishranu svedes iskljucivo na DODATKE ISHRANI (suplemente).
A pazi ovo, jos ni punjenje ne bi da radis.

Jbga, sve to sto kako kazes jer nisi karakter...

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Velocity dijeta
« Odgovor #4 poslato: Septembar 16, 2011, 09:16:09 posle podne »
Ajde ja cu... Slikaj se posle 21 dan obavezno.. Pa se onda slikaj na kraj dijete.. I nemoj da zaboravis da se slikas 3 meseca posle zavrsetka dijete i da nam posaljes slike zajedno sa onim koje si uradio pre dijete. Verovatno ces tek tada shvatiti da si se vratio na pocetak...
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Velocity dijeta
« Odgovor #5 poslato: Septembar 16, 2011, 10:26:08 posle podne »
kakav suicidan plan...za primjer

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Velocity dijeta
« Odgovor #6 poslato: Septembar 16, 2011, 10:31:59 posle podne »
kakav suicidan plan...za primjer

Sto brate bas je super? I ima prigodno ime velocity.. Tako ti i zdravlje ode sa njom.. Velocity....
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Velocity dijeta
« Odgovor #7 poslato: Septembar 16, 2011, 10:42:49 posle podne »
i to sto kazes, bice to sve ok..bitno je da je moderna i popularna :D

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Velocity dijeta
« Odgovor #8 poslato: Septembar 16, 2011, 11:00:35 posle podne »
Glupost...

Van mreže Brutality

  • Član
  • *
  • Poruke: 25
Odg: Velocity dijeta
« Odgovor #9 poslato: Septembar 16, 2011, 11:10:37 posle podne »
pa samo drasticne dijete imaju drasticni gubitak masnoce (vise volim mjesec dana da se patim, nego pola godine, kad mi je isto, ne mogu jesti sta hocu) a sve dok se osjecam dobro i imam snage kao do sad, necu puniti, kad osjetim veci gubitak snage, ubacicu jedan dan punjenja, sta je tu problem.. ovo je meni vise dijeta, da vidim koliko mogu izdrzati i da testiram svoje tijelo, bas me zanima hoce li metabolizam toliko pasti, da ce se 400 cal odma zalijepiti za stomak.. planiram posle dijete polako povecati proteine, a ugljene hidrate pomalo i to vise slozene i ubaciti ujutru laksi kardio trening, da se malo metabolizam ubrza..

i mislim da je GLUPOST reci GLUPOST, a ne pogledati slike u drugom forumu, sto su postavili drugi, prije i posle dijete..

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Velocity dijeta
« Odgovor #10 poslato: Septembar 16, 2011, 11:31:07 posle podne »
Daj neka neko izbrise  ovu temu covek nas troluje! Nemoguce da ga neko krsti a on prdi.
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže Brutality

  • Član
  • *
  • Poruke: 25
Odg: Velocity dijeta
« Odgovor #11 poslato: Septembar 16, 2011, 11:39:51 posle podne »
hajd gdje se brise,  ja cu izbrisati..

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Velocity dijeta
« Odgovor #12 poslato: Septembar 16, 2011, 11:49:08 posle podne »
hajd gdje se brise,  ja cu izbrisati..

Alo bre druze ajde pusti i mene i velju i bilo koga drugog! Ali ako ti je Pedja posvetio vremena i napisao da je dijeta sranje kao sto jeste i ti i dalje guras po svome onda starno nemam reci!
Znaci pitao si sta mislimo o dijeti svi su ti rekli da ne valja da je blago receno uzas i ti se opet pravis pametan i onjasnjavas kako je dobra!
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Velocity dijeta
« Odgovor #13 poslato: Septembar 16, 2011, 11:49:52 posle podne »
pa samo drasticne dijete imaju drasticni gubitak masnoce (vise volim mjesec dana da se patim, nego pola godine, kad mi je isto, ne mogu jesti sta hocu) a sve dok se osjecam dobro i imam snage kao do sad, necu puniti, kad osjetim veci gubitak snage, ubacicu jedan dan punjenja, sta je tu problem.. ovo je meni vise dijeta, da vidim koliko mogu izdrzati i da testiram svoje tijelo, bas me zanima hoce li metabolizam toliko pasti, da ce se 400 cal odma zalijepiti za stomak.. planiram posle dijete polako povecati proteine, a ugljene hidrate pomalo i to vise slozene i ubaciti ujutru laksi kardio trening, da se malo metabolizam ubrza..

i mislim da je GLUPOST reci GLUPOST, a ne pogledati slike u drugom forumu, sto su postavili drugi, prije i posle dijete..

momak, nemas ti pojma ni sta pricas ni o cemu pricas

Van mreže Brutality

  • Član
  • *
  • Poruke: 25
Odg: Velocity dijeta
« Odgovor #14 poslato: Septembar 17, 2011, 12:09:15 pre podne »
pa meni je dobra do sad, mozda ce biti sranje posle.. ali eto, vi vec znate da je sranje, pa je mozete i brisati, da ne krene neko mojim stopama, pa ce sjebati zdravlje..
posto ja ne mogu da nadjem opciju za brisanje i izvinjavam se sto sam vam potrosio vrijeme na glupost, nije namjerno.. svabe su izgleda stvarno glupi ljudi, cim pisu po 10 stranica tekstove o ovoj dijeti i postavljaju neke bzv slike..
jos jednom, izvinjavam se na smetnji, necu vise pisati..