Jun 16, 2024, 02:34:07 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.194 poruka u 18.756 tema - 20.949 članova - Poslednji član: nikolicmarko
X3MShop banner

Autor Tema: GURTNE za maximalan ucinak KOD VEZBI POVLACENJA i RAZLICITI TIPOVI SIPKI i njiho  (Pročitano 8412 puta)

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: GURTNE za maximalan ucinak KOD VEZBI POVLACENJA i RAZLICITI TIPOVI SIPKI i njiho
« Odgovor #15 poslato: Decembar 07, 2011, 11:30:53 pre podne »
Glukosamin je odlican suplement i meni je takodje pomogao, ali nije lose imati steznike zbog bolje cvrstoce i stabilnosti zgloba, ja ga stegnem prije svake serije (iako ne dizem velike tezine), imam problema samo sa lijevim zglobom na ruci.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.318
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: GURTNE za maximalan ucinak KOD VEZBI POVLACENJA i RAZLICITI TIPOVI SIPKI i njiho
« Odgovor #16 poslato: Decembar 07, 2011, 12:25:54 posle podne »
pa naravno da je bolje glcsm i msm
ali
problem je kod NASTALE POVRED
glucsaomini u bilo kom oblicima su extra kao PREVENTIVA

ako je vec doslo do povrede...onda samo pomaze ELASTI JOINT
govrim iz EMPIRISJKOG ISKUSTVA

Van mreže Black&Decker

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.219
  • why so sirius?
Odg: GURTNE za maximalan ucinak KOD VEZBI POVLACENJA i RAZLICITI TIPOVI SIPKI i njiho
« Odgovor #17 poslato: Decembar 08, 2011, 03:35:41 posle podne »
pa ne znam da li se ovo moje racuna kao -doslo do  povrede ili je u fazi pred povredom...zapravo ne verujem da je nista ozbiljno..ali
imam tokom dana blage bolove na zglobovima (saka)...koji su sigurno od tegova i opterecenja
mada ponekad imam bolove i u vratu,skocnim zglobovima,teniski lakat...itd
a sa ramenom(i lopaticom) muku mucim vec godinama,pa sigurno 6-7 godina...a drljavi lekari nemaju pojma sta je...samo me skinuli sa dnevnog reda

tako da mi nisu bas sve koze na broju sto se tice zglobova ...moracu uzmem nesto

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: GURTNE za maximalan ucinak KOD VEZBI POVLACENJA i RAZLICITI TIPOVI SIPKI i njiho
« Odgovor #18 poslato: Decembar 09, 2011, 07:30:41 pre podne »
Uzmi elasti joint ako imas para, ako nemas nece ti ni glukosamin odmoci...

Van mreže Black&Decker

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.219
  • why so sirius?
Odg: GURTNE za maximalan ucinak KOD VEZBI POVLACENJA i RAZLICITI TIPOVI SIPKI i njiho
« Odgovor #19 poslato: Decembar 09, 2011, 08:37:37 pre podne »
pa da imam kesa uzeo bih elasti joint bez razmisljanja...a  za glcsm i msm cu imati sigurno samo ne znam koliko ce pomoci,ako je zaista mnogo bolji joint onda bolje da sacekam finansiski  bolja vremena :P