Jun 16, 2024, 03:34:16 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.194 poruka u 18.756 tema - 20.949 članova - Poslednji član: nikolicmarko
X3MShop banner

Autor Tema: K-1 Final Fight: Cro Cop u martu pred zagrebačkom publikom  (Pročitano 1824 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
K-1 Final Fight: Cro Cop u martu pred zagrebačkom publikom
« poslato: Novembar 16, 2011, 03:41:19 posle podne »
Najveća hrvatska borilačka zvijezda Mirko "Cro Cop" Filipović vraća se korijenima i 10. ožujka će nastupiti na velikoj priredbi u Zagrebačkoj Areni “K-1 Final Fight”.

Ovo će biti prvi Cro Copov nastup pred domaćom publikom od kada je ostvario briljantnu karijeru u Japanu i Americi. Osim Filipovića u Areni će nastupiti i trenutačno najkvalitetniji svjetski i hrvatski borci.

Povodom nastupa u Zagrebu, Cro Cop je izjavio:

“Prošli tjedan sam obavio operaciju ozlijeđene tetive bicepsa koja je stradala uoči borbe protiv Royja Nelsona. Sve je prošlo u najboljem redu i nakon rehabilitacije bih ponovno trebao krenuti s treninzima. Tijekom operativnog zahvata je utvrđeno kako je povreda bila toliko teška da nije mogla biti uzrokovana samo traumom prije meča protiv Nelsona. Ovo sam vukao godinama, a ozljeda je bila samo kulminacija koja me natjerala na hitnu operaciju.”

“Oduvijek sam govorio kako bih se volio boriti pred domaćom publikom i tako se zahvaliti svim svojim navijačima koji su me bodrili kroz čitavu karijeru, a nikada me nisu imali prilike gledati uživo.”

“Ta je priredba već je bila planirana za prosinac, no zbog ozljede i operativnog zahvata smo je morali prolongirati. Drago mi je da javnost mogu izvijestiti kako ću 10. ožujka nastupiti u zagrebačkoj Areni. Radit će se o jednom pravom borilačkom spektaklu koji će osim moje borbe, obilovati i drugim vrhunskim dvobojima i velikim svjetskim imenima kick boksa.”

“S obzirom da sam svjetsku karijeru započeo u K-1, mislim da je red da se na kraju vratim svojim korijenima. Priredba će se održati pod brandom ugledne japanske promocije K-1, a moja, kao i sve druge borbe, bit će prema K-1 pravilima. Uskoro će biti poznati i svi ostali detalji vezani uz priredbu uključujući i ime protivnika koje ćemo za sada ostaviti u tajnosti. Radit će se o samom svjetskom vrhu ovog sporta kakvo hrvatska publika i zaslužuje.”

Više detalja o samoj priredbi, Cro Copovom protivniku i ostalim borcima koji će nastupiti na K-1 Final Fightu, očekujte u narednim tjednima. A u međuvremenu se prisjetite Mirkovog zadnjeg nastupa u Zagrebu 2000. godine:

Mirko Cro Cop Filipovic vs Stuart Green 2000 TKO!

www.profightstore.com
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže bo88gdan

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 137
  • Here comes the Pain !
Odg: K-1 Final Fight: Cro Cop u martu pred zagrebačkom publikom
« Odgovor #1 poslato: Novembar 17, 2011, 01:43:03 pre podne »
Sto mu to treba ? :O