Maj 19, 2024, 10:58:58 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.144 poruka u 18.753 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: prva kura  (Pročitano 27200 puta)

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: prva kura
« Odgovor #15 poslato: Decembar 10, 2011, 10:03:26 posle podne »
ali takodje vazi i ono da ce dielri uvek najradije pre da uvale nekom masteron iako mu ne treba ili sustanon,nego da kazu da se moze isto efikasno koristiti enatat testo i slicno. Nije cena najbitnije,ali ne vidim all-around bolji steroid od testosterona,koji ce estar kao sto rekoh je licna preferenca.A u ovoj dzravi je cena svega jako bitna,ne samo hemije nego i koliko dinara mzoemo ustedeti na tunejivni,wheyu,ela siru...da imamo gomile para sve bi bilo lako.

za mene je jako bitno da li cu potrositi nekoliko puta manje para na enantat koji cu em aplcirati svaki treci dan,kada znam da cu imati samo sintne kozmeticke razlike ako koristim propionat,a takodje znam da je taj enentat kupljen u apoteci,fiskalni racun be zrazmisljanja o tome koliko ce mi s eneko ugarditi u zavisnosti od toga koja je ruka.Ovo iskljucivo kazem u svoje ime,a siguran sam da nisam jedini koji misli ovako.
« Poslednja izmena: Decembar 10, 2011, 10:08:13 posle podne TeH FiLiP »
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: prva kura
« Odgovor #16 poslato: Decembar 10, 2011, 10:12:45 posle podne »
nisi jedini. GALENIKA ALL THE WAY!

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: prva kura
« Odgovor #17 poslato: Decembar 10, 2011, 10:34:46 posle podne »
ali takodje vazi i ono da ce dielri uvek najradije pre da uvale nekom masteron iako mu ne treba ili sustanon

Ne vidim razloga, da pored gomile informacija na netu, bilo ko slusa sta ima da kaze neki lokalni diler.

nisi jedini. GALENIKA ALL THE WAY!


Pametnije bi bilo - EDUKACIJA ALL THE WAY! Pa nebi bilo 1000 tema "valja li depo i meth".
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...
Odg: prva kura
« Odgovor #18 poslato: Decembar 10, 2011, 10:56:19 posle podne »
dobro ljudi ali slozicete se retencija vode je znatno manja ako se ide npr sa acetatom propionatom i masteronom, nego sa enanthatom i danabolom, tu nema dileme. Jeste da zavisi naravno kako jedete, unos soli i svega ostalog, ali izgled nikad nece biti onaj kao sa acetatom, propionatom i masteronom, tj kracim estrima,na to sam mislio, ispravite me ako gresim
Evo da te ispravim. Ničije telo ne prepoznaje esterizaciju određenog testosterona, već samo SLOBODAN TESTOSTERON. Razlika je tome koliko vremena je potrebno enzimima u krvi da "otkače" određeni ester. Od tog trenutka u krvotoku ostaje samo SLOBODNI TESTOSTERON .
Što se tiče navlačenja vode poenta je više u matematici nego u samom izboru određenog estera.
Uzmimo na primer famozni propionat, uobičajena doza je 50-100 mg svaki drugi dan tj 150 do 300mg nedeljno. Uporedimo to sa enantatom koji se najčešće uzima 2-3 ampule od 250 mg nedeljno,što u zbiru daje 500-750 mg testosterona.
Šta misliš da li bi 750 mg propionata navlačilo vodu?


Uploaded with ImageShack.us

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: prva kura
« Odgovor #19 poslato: Decembar 10, 2011, 10:59:46 posle podne »
Test je tes, kao sto Ted i ostali rekose.
Jedinu prednost propionat ima kod takmicara i kod nekoga ko se odlucio na blic kuru, ovo drugo diskutabilno, i da dodam samo, onome ko zeli brzi oporavak
A inace, sta god mi mislili 99% informacija user-ima prosljedjuju dileri

ja samo kazem, jadan je onaj kome diler piser kuru

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: prva kura
« Odgovor #20 poslato: Decembar 10, 2011, 11:05:41 posle podne »
@vladar slazem se. recenica je isla u pravcu sigurnosti proizvoda. a jako velika vecina slusa dilere koji ce da prodaju ono sto im ne ide. ova prica se vec prica jako dugo i koje iole pametan, skontace da su 2 i 2 =4 a ne da im mozgovima upravljaju dileri kojima su bitne samo pare. @ted moras racunati koliko ode na estar u propu a koliko u depou.
« Poslednja izmena: Decembar 10, 2011, 11:09:02 posle podne BUKAS »

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: prva kura
« Odgovor #21 poslato: Decembar 10, 2011, 11:41:07 posle podne »
@vladar slazem se. recenica je isla u pravcu sigurnosti proizvoda. a jako velika vecina slusa dilere koji ce da prodaju ono sto im ne ide. ova prica se vec prica jako dugo i koje iole pametan, skontace da su 2 i 2 =4 a ne da im mozgovima upravljaju dileri kojima su bitne samo pare.

Galenikin Depo je proizvod farmaceutske cistoce. Bio bih lud ili bezobrazan da kazem da ne valja, ne moze da bude bolji. To sto mene brine, je da samo zato sto je 20 ampula toliko eura i saka d-bola toliko koliko kosta razlog da neko posegne za upotrebom dopinga.

Licno, da ucinim temu mozda zanimljivijom, ne koristim dugodjelujuce estre, ne iz razloga sto ce nesto "da mi navuce vodu", ne ni jer sam takmicar kojem igra igru maximalno izbacivanje tecnosti, ne ni zato sto radim neke ultra kratke cikluse, vec iz razloga sto zelim da u trenutku kada sam spreman da krenem sa ozbiljnom artiljerijom, u najkracem vremenskom periodu postignem maksimalno najveci napredak. Gadjem od starta jako i dam sve od sebe u recimo tih 8 sedmica koje moje tjelo, moj CNS, moje obaveze u 35. godini zivota mogu da izdrze. Nakon zadnje aplikacije "rad" na oporavku krece jako brzo, i sam oporavak traje krace. To su moji razlozi - ne ni cijena, a ni broj aplikacija koje treba da dam sebi. Ultimativno dam sve sto imam u tih osam nedjelja, oporavim se prilicno brzo, i spreman sam za dalje - da li je to faza bez hormona, da li je to neki novih 8 nedjelja sve je stvar izbora u postojecim zivotnim okolnostima.

Neko ce reci idi 12, 16 nedjelja... neko ne skidaj se. Ok ako nekome tako odgovara, ali razmislite malo koliko ste u bilo kom ciklusu sa recimo dugodjelujucim agensima napredovali u 12. ili 14. nedjelji? Kada je u stvari najveci napredak, uvijek nakon priminiga, uvijek u tom nekom intervalu do 8 nedjelje, a cesto i krace, te umjesto jednih brzodjelujucih komponenti u tih 8 weeksa mozda je pametno iskoristi razlicita oruzija - svicovati malo stvari, a ne samo 500, 750, 1000mg, 2000mg testa i nema velike filozofije. Nakon tih recimo 8 nedjelja, u najbolju ruku forma ostaje ista, a svaka nova nedjelja je dodatno dragocjeno vrijeme koje svom tijelu nanosite stetu i prolongirate oporavak. Svaka nedjelja nakon ciklusa kada cekate da deca, depo i sl stvari izadju iz sistema su jos bacenog vremena. Sta vam god neko kaze - nemate ne znam koje vrijeme - 25, 30 godina to su prave godine da se nesto napravi ko zeli da bude extremno misicav, jak ili sta vec...

Nego da se vratim na prvi post... Momak koji je otpoceo temu, kada se doedukuje i opameti bice vise nego dovoljno i 350-400mg nekog testa bez dodataka, da skvasi noge, pod uslovom da brdo novca, koje vjerovatno nije planirao potrosi na ono najbitnije - kvalitetnu prehranu.

Toliko za sada.
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...
Odg: prva kura
« Odgovor #22 poslato: Decembar 10, 2011, 11:42:42 posle podne »
@vladar slazem se. recenica je isla u pravcu sigurnosti proizvoda. a jako velika vecina slusa dilere koji ce da prodaju ono sto im ne ide. ova prica se vec prica jako dugo i koje iole pametan, skontace da su 2 i 2 =4 a ne da im mozgovima upravljaju dileri kojima su bitne samo pare. @ted moras racunati koliko ode na estar u propu a koliko u depou.
naravno da ima razlike,ali ne toliko da bi bitno uticalo, čak i kada bi otpisali 50 mg kod depoa opet je to duplo veća količina čistog testosterona koja se unese u odnosu na propionat
« Poslednja izmena: Decembar 10, 2011, 11:48:06 posle podne Ted Arcidi »


Uploaded with ImageShack.us

Van mreže mikica1987

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: prva kura
« Odgovor #23 poslato: Decembar 11, 2011, 11:47:19 pre podne »
meni je ishrana u prvom planu....naravno da cu da dajem za nju........jer znam da bez ishrane i sa najacom hemijom nemozes nista uraditi...svestan sam ja toga...naravno tu je i suplementacija whey glutamin....kreatin,,,....

Van mreže Ismail

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: prva kura
« Odgovor #24 poslato: Januar 14, 2012, 04:36:51 posle podne »
Lijep pozdrav,
nebih da otvaram novu temu samo bih vas zamolio za vas savjet eventualno iskistvo.
Dali  koristiti Nolvadex tokom 10-o sedmicne kure solo testosteron depo 500mg ili samo u slučaju nužde (ginko.) i kao pct.
Ako da zanimam me doziranje tokom kure.
Unaprijed hvala.

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: prva kura
« Odgovor #25 poslato: Januar 14, 2012, 04:44:48 posle podne »
Ne koristi, ako ne moras (nadam se da znas kad moras).

Van mreže Ismail

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: prva kura
« Odgovor #26 poslato: Januar 14, 2012, 04:57:58 posle podne »
BUKAS Zahvaljujem na brzom odgovoru.
Znam, napisao sam (ginko) a mozda nisam bio najajsniji ali pod tim sam mislio u slučaju nuzde pojave prvih indikacija na mogućnost nastanka ginekomastije da ću čuvati nolvadex pri ruce.
Pozdrav.

Van mreže Djokili

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 385
Odg: prva kura
« Odgovor #27 poslato: Januar 21, 2012, 09:23:45 posle podne »
Da li se depo injektira 2x nedeljno po 250mg ili moze jednom nedeljno po 500mg i da li je ok da se prve nedelje koristi po 250mg da vidimo kako ce telo da reaguje pa da se poveca na 500mg nedeljno?

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: prva kura
« Odgovor #28 poslato: Januar 21, 2012, 09:37:14 posle podne »
dobro ljudi ali slozicete se retencija vode je znatno manja ako se ide npr sa acetatom propionatom i masteronom, nego sa enanthatom i danabolom, tu nema dileme. Jeste da zavisi naravno kako jedete, unos soli i svega ostalog, ali izgled nikad nece biti onaj kao sa acetatom, propionatom i masteronom, tj kracim estrima,na to sam mislio, ispravite me ako gresim
Evo da te ispravim. Ničije telo ne prepoznaje esterizaciju određenog testosterona, već samo SLOBODAN TESTOSTERON. Razlika je tome koliko vremena je potrebno enzimima u krvi da "otkače" određeni ester. Od tog trenutka u krvotoku ostaje samo SLOBODNI TESTOSTERON .
Što se tiče navlačenja vode poenta je više u matematici nego u samom izboru određenog estera.
Uzmimo na primer famozni propionat, uobičajena doza je 50-100 mg svaki drugi dan tj 150 do 300mg nedeljno. Uporedimo to sa enantatom koji se najčešće uzima 2-3 ampule od 250 mg nedeljno,što u zbiru daje 500-750 mg testosterona.
Šta misliš da li bi 750 mg propionata navlačilo vodu?

Ne bi ja sam cepao ed 100 mg prop i nisam navukao vode uopste.
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: prva kura
« Odgovor #29 poslato: Januar 21, 2012, 10:21:22 posle podne »
Bolje dva puta 250.