Maj 11, 2024, 07:48:18 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.128 poruka u 18.752 tema - 20.950 članova - Poslednji član: Ostoja92
X3MShop banner

Autor Tema: Takmicenja???  (Pročitano 14271 puta)

Van mreže dadochicago

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 468
Odg: Takmicenja???
« Odgovor #30 poslato: Novembar 21, 2006, 08:57:06 posle podne »
Znam pricao sam pre sa njim Nadam se da ce bolje vreme doci

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Takmicenja???
« Odgovor #31 poslato: Novembar 22, 2006, 07:42:41 pre podne »
zato jel je ekipa koja pravi takmicnjea ako nece i ne moze da zaradi onda dignu ruke i to je to..

o odredjivanju praivla i samog takmicenja mozes naci ovde pod takmicenjima..pisao sam..tj pljuvao sam vec o tome...tako da.......

prelistaj malo i naci ces ...prijdor open.....

gospodn predo iz prijdora kao da je maldji brat blizanac tog darubasa iz ukrajine i kada pocme takmicenj onda on pravi kategorije....hhahahahhahahahahhah

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Odg: Takmicenja???
« Odgovor #32 poslato: Novembar 23, 2006, 12:23:31 posle podne »
Nije mi nista jasno kakva je situcaija u Bosni i Bodybuildingu ko to organizuje znam da se Pedza, Marko i ostli takmicili u Bihacu ali sta je sad sa Prijdorom pa sam nesto cuo o Vogosci
U politiku se ne petljam ali to igleda male gazdice organizuju Ima li ikakva federacija na nivou drzave da nesto organizuje Recimo kao prvensvo Srbije
Moze li mi neko da objasni mao bolje
Ja evo koliko sam na forumu za godinu nisam upoznao jednog Bosanca da se profesionalno bavi. Zar je bodybuilding toliko zaostao sport u Bosni?

Hehehe, to sto ovde na ovom nasem forumu nema ni jednog  profesionalca iz BH, to ne znaci da tamo bb kao sport ne postoji, ili da je zaostao :) To samo znaci da eto te osobe jos nisu imale priliku da saznaju za najbolji bb site na prostorima ex YU :)
A kad smo vec kod bildera, NIKOLA Z. (k vragu, redovno mu zaboravljam prezime, ali mogao bi Pedja znati) je tip koji sigurno nije na nekom pocetnickom nivou ;) Decko je iz Banjaluke, a takmici se za neki klub iz Prijedora, ako ne gresim.
Sto se tice ostalih koji se tamo bave ovim sportom u RS i/ili Federaciji BH, ne bih komentarisala, jer ih ne znam. Ove godine nisam bila u Bihacu, bar da gledam i vidim kakvi su takmicari i takmicarke, takmicenje je palo na datum koji mi nikako nije odgovaro - 6.maj, moja Slava :)

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Takmicenja???
« Odgovor #33 poslato: Novembar 23, 2006, 12:25:36 posle podne »
Nije mi nista jasno kakva je situcaija u Bosni i Bodybuildingu ko to organizuje znam da se Pedza, Marko i ostli takmicili u Bihacu ali sta je sad sa Prijdorom pa sam nesto cuo o Vogosci
U politiku se ne petljam ali to igleda male gazdice organizuju Ima li ikakva federacija na nivou drzave da nesto organizuje Recimo kao prvensvo Srbije
Moze li mi neko da objasni mao bolje
Ja evo koliko sam na forumu za godinu nisam upoznao jednog Bosanca da se profesionalno bavi. Zar je bodybuilding toliko zaostao sport u Bosni?

Hehehe, to sto ovde na ovom nasem forumu nema ni jednog  profesionalca iz BH, to ne znaci da tamo bb kao sport ne postoji, ili da je zaostao :) To samo znaci da eto te osobe jos nisu imale priliku da saznaju za najbolji bb site na prostorima ex YU :)
A kad smo vec kod bildera, NIKOLA Z. (k vragu, redovno mu zaboravljam prezime, ali mogao bi Pedja znati) je tip koji sigurno nije na nekom pocetnickom nivou ;) Decko je iz Banjaluke, a takmici se za neki klub iz Prijedora, ako ne gresim.
Sto se tice ostalih koji se tamo bave ovim sportom u RS i/ili Federaciji BH, ne bih komentarisala, jer ih ne znam. Ove godine nisam bila u Bihacu, bar da gledam i vidim kakvi su takmicari i takmicarke, takmicenje je palo na datum koji mi nikako nije odgovaro - 6.maj, moja Slava :)
...


NIKI ZARIC....

Van mreže habul_m

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 77
Odg: Takmicenja???
« Odgovor #34 poslato: Decembar 04, 2006, 01:56:00 posle podne »
Bodybuilding u Bosni jeste zaostao upravu si, sve ce ti biti jasno kad ti kazem da mi u BiH nemamo nikakav bodybuilding savez.
Momak koji se takmici, od ove godine vec kao senior Ismar Hamzic, vise ti moze reci o tome, on je ovdje clan pa ako procita nek ti objasni.
Bilo je prije par takmicara malo kvalitetnijih, ali ispada da sada imamo samo Ismara..

Nije jedini Ismar. Zaboravio si i na Sakiba Kurtovića. Pa i ja ću uskoro bitii takmičar. Nadam se da ću za nekoliko godina biti kao Ismar, pa čak i bolji od njega.
« Poslednja izmena: Decembar 04, 2006, 02:02:25 posle podne habul_m »

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Takmicenja???
« Odgovor #35 poslato: Decembar 04, 2006, 02:06:00 posle podne »
NE STVARAJ SEBI IDOLE....RECE BOG..

Van mreže dadochicago

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 468
Odg: Takmicenja???
« Odgovor #36 poslato: Januar 12, 2007, 08:20:27 pre podne »
Nije mi nista jasno kakva je situcaija u Bosni i Bodybuildingu ko to organizuje znam da se Pedza, Marko i ostli takmicili u Bihacu ali sta je sad sa Prijdorom pa sam nesto cuo o Vogosci
U politiku se ne petljam ali to igleda male gazdice organizuju Ima li ikakva federacija na nivou drzave da nesto organizuje Recimo kao prvensvo Srbije
Moze li mi neko da objasni mao bolje
Ja evo koliko sam na forumu za godinu nisam upoznao jednog Bosanca da se profesionalno bavi. Zar je bodybuilding toliko zaostao sport u Bosni?

Hehehe, to sto ovde na ovom nasem forumu nema ni jednog  profesionalca iz BH, to ne znaci da tamo bb kao sport ne postoji, ili da je zaostao :) To samo znaci da eto te osobe jos nisu imale priliku da saznaju za najbolji bb site na prostorima ex YU :)
A kad smo vec kod bildera, NIKOLA Z. (k vragu, redovno mu zaboravljam prezime, ali mogao bi Pedja znati) je tip koji sigurno nije na nekom pocetnickom nivou ;) Decko je iz Banjaluke, a takmici se za neki klub iz Prijedora, ako ne gresim.
Sto se tice ostalih koji se tamo bave ovim sportom u RS i/ili Federaciji BH, ne bih komentarisala, jer ih ne znam. Ove godine nisam bila u Bihacu, bar da gledam i vidim kakvi su takmicari i takmicarke, takmicenje je palo na datum koji mi nikako nije odgovaro - 6.maj, moja Slava :)

NIsam bio upucen toliko u bh stiuaciji kao u Srbiji na kraju krajeva ipak zivim preko bare. Ali drago mi je cuti da ima bar neko ko pokusava ili ima dreamda postane pro