Maj 08, 2024, 04:11:26 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.108 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: Sobna bicikla ?  (Pročitano 9080 puta)

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Sobna bicikla ?
« Odgovor #15 poslato: Januar 08, 2012, 10:26:26 pre podne »
Vlado,pa ovako moze do sutra,sad ide pitanje a sta su ti bcaa i glutamin,jel se to maze po hlebu:)

i to sto kazes:-)
Men sana in corpore sano !

Van mreže Slanina

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 431
  • Spamer
Odg: Sobna bicikla ?
« Odgovor #16 poslato: Januar 08, 2012, 11:42:01 pre podne »
Ma oke vidim ja tesko da se iskuca par odgovora..neko dodje ne razume se i vi ga zajebavate nista novo tako je na svakom forumu :) dokaz kakvi smo to ljudi al oke
U svakom slucaju raspitacu se ja kod trenera u teretani posto sam gledao ovde par vasih slika iskreno niste mu ni blizu u gradji :D (cast izuzecima)

Van mreže Miske1

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 557
Odg: Sobna bicikla ?
« Odgovor #17 poslato: Januar 08, 2012, 12:02:12 posle podne »
Ma oke vidim ja tesko da se iskuca par odgovora..neko dodje ne razume se i vi ga zajebavate nista novo tako je na svakom forumu :) dokaz kakvi smo to ljudi al oke
U svakom slucaju raspitacu se ja kod trenera u teretani posto sam gledao ovde par vasih slika iskreno niste mu ni blizu u gradji :D (cast izuzecima)

E ovo vec malo vredja. Ako imas trenera, nemoj postavljati pitanja nama, nego njemu. Drugo, ovaj forum je prava riznica i ako ti ne mozes da citas, zasto ocekujes da ce ti neko prepricavati bas ono sto tebi treba ?

Van mreže Slanina

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 431
  • Spamer
Odg: Sobna bicikla ?
« Odgovor #18 poslato: Januar 08, 2012, 12:23:09 posle podne »
Sta to tebe vredja?
Na forumu ima 300 i 300 tema o svemu i svacemu i ne kazem da nisam citao al jednostavno nikako da nadjem konkretan odgovor u vezi bicikle tj kako da topim salo a misice da povecavam? Eto ko da je mnogo tesko odgovoriti al jbg gde god sam procitao uvek ima vise misljenja i nigde nema zakljucak.

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Sobna bicikla ?
« Odgovor #19 poslato: Januar 08, 2012, 12:37:56 posle podne »
Da topis salo i povecavas misice moze samo u lepim snovima. Mozes da smrsas pa ako imas neki misic on ce bolje da se vidi pa ces mozda misliti da se povecao ali nije. Vec sam ti napisao samo sto neces da citas sa razumevanjem, glutamin i bcaa sluze da sacuvaju misic, bicikla,trcanje,steper sve je isto tj kardio, najbolje je raditi na prazan stomak, mozes low intense tj lagano na 60%pulsa ili Hiit gde se smenjuju brzi i spori intervali itd. U svakom forumu imas sticky teme na pocetku koje ce ti otvoriti oci pa neces da lupetas i jos prozivas ljude koji ti daju savete. I naravno br 1 ishrana ja imam drugaricu koja ima 80kg a trci svako jutro 8 km pa izvuci zakljucak gde je problem.
Men sana in corpore sano !