Maj 22, 2024, 03:57:03 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.150 poruka u 18.754 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: UFC 141: Overeem vs Lesnar  (Pročitano 8273 puta)

Van mreže milan87

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 295
  • Train hard win easy
Odg: UFC 141: Overeem vs Lesnar
« Odgovor #15 poslato: Decembar 31, 2011, 02:33:53 pre podne »
kad god ne odgledam live i ujutru nadjem snimak, obavezno pre tog negde vidim rezultat i iznerviram se :)
zato....nema spavanja :D

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: UFC 141: Overeem vs Lesnar
« Odgovor #16 poslato: Decembar 31, 2011, 02:39:18 pre podne »
ma brate ae sto ne vidim razultat ,nego uvek vidim onaj deo playera koji pokazuje vreme i kraj video clipa i samo mi ostaje da vidim ko ce koga nakautirati i ako su na parteru ko ce kome izvuci polugu ,a to ne volim ,pa onda namestim da i ne vidim xD
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: UFC 141: Overeem vs Lesnar
« Odgovor #17 poslato: Decembar 31, 2011, 08:09:57 pre podne »
Sashio ga Alistar. Lesnar objavio povlacenje nakon batina.
Men sana in corpore sano !

Van mreže PEJABG

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 523
Odg: UFC 141: Overeem vs Lesnar
« Odgovor #18 poslato: Decembar 31, 2011, 10:22:01 pre podne »
ocekivano. lesner kikiriki

Van mreže Thor_ZR

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 445
Odg: UFC 141: Overeem vs Lesnar
« Odgovor #19 poslato: Decembar 31, 2011, 11:08:20 pre podne »
 Pogledao sam snimak... Kakav je to bio kick, garant mu je polomio rebra :D Svaka čast za Overeem-a, a čika Brok može da se vrne u WWE i da mlati veće pare bez da bude prebijen :D

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: UFC 141: Overeem vs Lesnar
« Odgovor #20 poslato: Decembar 31, 2011, 02:01:17 posle podne »
UFC 141 Rezultati
Glavne borbe:

Brock Lesnar vs. Alistair Overeem: Overeem, TKO, R1
Nate Diaz vs. Donald Cerrone: Diaz, 3:0
Jon Fitch vs. Johny Hendricks: Hendricks, KO, R1
Alexander Gustafsson vs. Vladimir Matyushenko: Gustafsson, TKO, R1
Nam Phan vs. Jim Hettes: Hettes, 3:0

Uvodne borbe:

Junior Assuncao vs. Ross Pearson: Pearson, 3:0
Danny Castillo vs. Anthony Njokuani: Castillo, 2:1
Dong Hyun Kim vs. Sean Pierson: Kim, 3:0
Jacob Volkmann vs. Efrain Escudero: Volkmann, 3:0
Diego Nunes vs. Manny Gamburyan: Nunes, 3:0
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže P

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.124
Odg: UFC 141: Overeem vs Lesnar
« Odgovor #21 poslato: Decembar 31, 2011, 03:07:51 posle podne »
Ima li video bilo gde? :)
He who controls the past commands the future. He who commands the future conquers the past

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: UFC 141: Overeem vs Lesnar
« Odgovor #22 poslato: Decembar 31, 2011, 03:13:07 posle podne »
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže Branislav1984

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 577
Odg: UFC 141: Overeem vs Lesnar
« Odgovor #23 poslato: Decembar 31, 2011, 06:04:10 posle podne »
Brock deluje fizički jači, a Overeem je tehnički bolje potkovan plus veoma jak... Mnogo toga će da zavisi od jednog momenta u meču. Jedan udarac u bradu i ćao. Kako je Overeem bio nokautiran od Hary-a u K1? Ja sam bio ubeđen da će ga ponovo umlatiti kao vola Alstair a ono moša :D

a ja sam bio ubedjen da ce se desiti kao  sto se i desilo, Badr je najbolji udarač na svetu sa Sakijem, to ce biti vrhunski mec

  Pazi i meni je Hari jedan od najdražih boraca i stvarno je monstruozno brz i precizan ali ako se sećaš kako je prošao u njihovom prvom susretu, to je izgledalo kao da ga Alister sa lakoćom šalje na pod, nekako je delovao inferiorno Hari. Ali izgleda da se opametio i naljutio za revanš :D I sjajno ga je odrao.

potcenio ga je..to se desilo...sve u svemu da se ne pravim pametan ali znao sam da ce  dobiti i Lesnara... njemu ne odgovaraju manji borci, jaki udaraci koji su brzi od njega jer Overemova odbrana je jako sporo prima mnogo udaraca..videcemo kako ce protiv Dos Santosa koji je jako brz.. generalno Overem vrhunski borac i jos ima gradju koju mi sa foruma volimo :D

Van mreže Thor_ZR

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 445
Odg: UFC 141: Overeem vs Lesnar
« Odgovor #24 poslato: Decembar 31, 2011, 07:42:44 posle podne »
Brock deluje fizički jači, a Overeem je tehnički bolje potkovan plus veoma jak... Mnogo toga će da zavisi od jednog momenta u meču. Jedan udarac u bradu i ćao. Kako je Overeem bio nokautiran od Hary-a u K1? Ja sam bio ubeđen da će ga ponovo umlatiti kao vola Alstair a ono moša :D

a ja sam bio ubedjen da ce se desiti kao  sto se i desilo, Badr je najbolji udarač na svetu sa Sakijem, to ce biti vrhunski mec

  Pazi i meni je Hari jedan od najdražih boraca i stvarno je monstruozno brz i precizan ali ako se sećaš kako je prošao u njihovom prvom susretu, to je izgledalo kao da ga Alister sa lakoćom šalje na pod, nekako je delovao inferiorno Hari. Ali izgleda da se opametio i naljutio za revanš :D I sjajno ga je odrao.

potcenio ga je..to se desilo...sve u svemu da se ne pravim pametan ali znao sam da ce  dobiti i Lesnara... njemu ne odgovaraju manji borci, jaki udaraci koji su brzi od njega jer Overemova odbrana je jako sporo prima mnogo udaraca..videcemo kako ce protiv Dos Santosa koji je jako brz.. generalno Overem vrhunski borac i jos ima gradju koju mi sa foruma volimo :D

 Ali gledano po UFC pravilima Hari ne bi imao šanse protiv Overeem-a. U K1 je bolji.
Što se tiče građe, ne znam na čemu je, ali od poluteškaša od cca 92 kg je postao monstrum sa 120 kg mišića i pride veoma eksplozivan i brz. Fenomenalan borac i fenomenalan izgled, možda neviđen do sada u borilačkim sportovima (eventualno Sapp iz mršavije faze). Ne znam ko bi realno mogao da ga pobedi danas.

Van mreže Branislav1984

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 577
Odg: UFC 141: Overeem vs Lesnar
« Odgovor #25 poslato: Januar 01, 2012, 11:16:54 posle podne »
Brock deluje fizički jači, a Overeem je tehnički bolje potkovan plus veoma jak... Mnogo toga će da zavisi od jednog momenta u meču. Jedan udarac u bradu i ćao. Kako je Overeem bio nokautiran od Hary-a u K1? Ja sam bio ubeđen da će ga ponovo umlatiti kao vola Alstair a ono moša :D

a ja sam bio ubedjen da ce se desiti kao  sto se i desilo, Badr je najbolji udarač na svetu sa Sakijem, to ce biti vrhunski mec

  Pazi i meni je Hari jedan od najdražih boraca i stvarno je monstruozno brz i precizan ali ako se sećaš kako je prošao u njihovom prvom susretu, to je izgledalo kao da ga Alister sa lakoćom šalje na pod, nekako je delovao inferiorno Hari. Ali izgleda da se opametio i naljutio za revanš :D I sjajno ga je odrao.

potcenio ga je..to se desilo...sve u svemu da se ne pravim pametan ali znao sam da ce  dobiti i Lesnara... njemu ne odgovaraju manji borci, jaki udaraci koji su brzi od njega jer Overemova odbrana je jako sporo prima mnogo udaraca..videcemo kako ce protiv Dos Santosa koji je jako brz.. generalno Overem vrhunski borac i jos ima gradju koju mi sa foruma volimo :D

pa da ali Badr i ne radi MMA, ne zna parter niti ga to zanima, voli stand up fight, kao i velika vecina ljudi na ovom svetu

Van mreže icko

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 862
Odg: UFC 141: Overeem vs Lesnar
« Odgovor #26 poslato: Januar 02, 2012, 09:50:41 pre podne »
Aii Donald Ceroni katastrofa za jednog wec sampiona, nek otpusti bokserskog trenera odmah, kretanje katastrofa, samo je stajao i primao udarce.

Van mreže oktagon

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 781
Odg: UFC 141: Overeem vs Lesnar
« Odgovor #27 poslato: Januar 12, 2012, 09:28:08 posle podne »