Maj 04, 2024, 09:47:59 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.108 poruka u 18.751 tema - 20.952 članova - Poslednji član: Bobbishapy
X3MShop banner

Autor Tema: TRENING ZA NOGE od fitnessinstruktora  (Pročitano 16498 puta)

Van mreže drafter

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 87
Re: TRENING ZA NOGE od fitnessinstruktora
« Odgovor #30 poslato: Januar 08, 2006, 08:53:52 pre podne »
I ja ponekad koristim istu tehniku zadrzavanja - sekunde u gornjem polozaju kod ekstenzije na "legu" .
Pedjos ,Markoni i ostali... probaj da na kraju treninga uradis sledece: 2-3 superserije .
Stavis manju tezinu na hak cucanj uradis od 10-15 pon i odmah predjes na leg curl sutiranje sa objasnjenom tehnikom .Stavi neku srednju ili manju tezinu a nemoj da brojis ponavljanja samo prati osjecaj.
Krece pakao  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:
U to pece i boli !!! Dobra stvar za detalje.....
Pozdrav
Drafter
Drafter

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: TRENING ZA NOGE od fitnessinstruktora
« Odgovor #31 poslato: Januar 08, 2006, 08:56:43 pre podne »
Citat: drafter
I ja ponekad koristim istu tehniku zadrzavanja - sekunde u gornjem polozaju kod ekstenzije na "legu" .
Pedjos ,Markoni i ostali... probaj da na kraju treninga uradis sledece: 2-3 superserije .
Stavis manju tezinu na hak cucanj uradis od 10-15 pon i odmah predjes na leg curl sutiranje sa objasnjenom tehnikom .Stavi neku srednju ili manju tezinu a nemoj da brojis ponavljanja samo prati osjecaj.
Krece pakao  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:
U to pece i boli !!! Dobra stvar za detalje.....
Pozdrav
Drafter
...hehehheheh..moj stari...meni je ovo omiljeni stack u fazi defke....odem na hack,pa opalim sissy squat i na kraju prednji cucnjevi...veruj da posle takva 3 seta ne mogu da stojim na nogma...a neretko odem i peglu da bacim u wc

Van mreže fitness_instruktor

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 382
Re: TRENING ZA NOGE od fitnessinstruktora
« Odgovor #32 poslato: Januar 08, 2006, 01:44:51 posle podne »
...ja kada sam u dubokoj fazi defke,obavezno priliko izvodje nja ove vezbe koja mi je btw omiljena u fazi defke obavezno zadrzavam noge u gornjem polozaju 2-3 pa mozda i vise sekudndi....orimecujem da mi to strahovtio pojacava dubinu i separaciju kod nogu....meni na taj nacin idealno pomaze pri ovim detaljima......
 
S ovim se slažem da je jako dobro raditi u fazi definicije zadržavanje i polagane kontrakcije sbođ dobivanje finih detalja na nozi-separacija mišića

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: TRENING ZA NOGE od fitnessinstruktora
« Odgovor #33 poslato: Januar 08, 2006, 01:56:39 posle podne »
Citat: fitness_instruktor
...ja kada sam u dubokoj fazi defke,obavezno priliko izvodje nja ove vezbe koja mi je btw omiljena u fazi defke obavezno zadrzavam noge u gornjem polozaju 2-3 pa mozda i vise sekudndi....orimecujem da mi to strahovtio pojacava dubinu i separaciju kod nogu....meni na taj nacin idealno pomaze pri ovim detaljima......
 
S ovim se slažem da je jako dobro raditi u fazi definicije zadržavanje i polagane kontrakcije sbođ dobivanje finih detalja na nozi-separacija mišića
:wink:  :wink:  :wink:  :wink: ...samo ni malo prijatan dozivljaj :cry:  :cry:  :cry:  :cry:

Van mreže Wladimir

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 79
Re: TRENING ZA NOGE od fitnessinstruktora
« Odgovor #34 poslato: Januar 08, 2006, 02:27:20 posle podne »
Citat: pedjos
Citat: DoctorRossi

Posto listove radim na steperu dali stopala treba da spustam dok ne budu paralelna sa podom ili treba da ih spustim dole sto je moguce vise?

...stari kako listove radis na steperu???

Na steper se samo oslonim,znaci stanem na ivicu.Nekad radim da mi stopala budu paralelna sa podom,a nekad ih spustam dole sto je moguce vise,pa pitam sta je bolje od ova dva ili je potpuno svejedno.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: TRENING ZA NOGE od fitnessinstruktora
« Odgovor #35 poslato: Januar 08, 2006, 02:42:21 posle podne »
Citat: DoctorRossi
Citat: pedjos
Citat: DoctorRossi

Posto listove radim na steperu dali stopala treba da spustam dok ne budu paralelna sa podom ili treba da ih spustim dole sto je moguce vise?

...stari kako listove radis na steperu???

Na steper se samo oslonim,znaci stanem na ivicu.Nekad radim da mi stopala budu paralelna sa podom,a nekad ih spustam dole sto je moguce vise,pa pitam sta je bolje od ova dva ili je potpuno svejedno.
..aha....