Jun 01, 2024, 01:27:37 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.160 poruka u 18.753 tema - 20.951 članova - Poslednji član: nikolicmarko
X3MShop banner

Autor Tema: Bruh?!  (Pročitano 1559 puta)

Van mreže sponge_bob

  • Član
  • *
  • Poruke: 23
Bruh?!
« poslato: Februar 21, 2012, 12:13:25 pre podne »
E ljudi, bas sam se uspanicio danas  :o Nisam tome pridavao paznju al' vec neko vrijeme osjecam neko 'zatezanje' odnosno vrlo slab skoro neprimijetan bol u donjem desnom dijelu stomaka, skoro pa na preponi.

Nema nikakve izbocine, niti se pod dodirom ruke osjeca nesto, jednostavno su i lijeva i desna strana normalne. Interesuje me sta bi ovo moglo da bude, prvo sto mi je palo na pamet je bruh, al' se iskreno nadam da grijesim.

Pitajte ukoliko su neophodne dodatne informacije, a ja se nadam sto brzem odgovoru jer polako padam u depresiju   :-\

Van mreže Fat Dragon

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 370
Odg: Bruh?!
« Odgovor #1 poslato: Februar 21, 2012, 12:27:40 pre podne »
Stavi pesnicu između koljena a onda je pokušaj stisnuti nogama.Ako ne osećaš boli ne bi trebao biti bruh.Ja sam imao nešto slično.Meni je bilo bolno na dodir , tako da sam recimo mogao raditi i mrtvo i čučanj ali nisam mogao staviti pojas jer dira bolno mjesto , a bez pojasa nikakav bol.Ja sumnjam da sam prilikom lopatanja snijega nešto istegao.

Van mreže sponge_bob

  • Član
  • *
  • Poruke: 23
Odg: Bruh?!
« Odgovor #2 poslato: Februar 21, 2012, 12:35:04 pre podne »
Stavi pesnicu između koljena a onda je pokušaj stisnuti nogama.Ako ne osećaš boli ne bi trebao biti bruh.Ja sam imao nešto slično.Meni je bilo bolno na dodir , tako da sam recimo mogao raditi i mrtvo i čučanj ali nisam mogao staviti pojas jer dira bolno mjesto , a bez pojasa nikakav bol.Ja sumnjam da sam prilikom lopatanja snijega nešto istegao.

Stavio sam pesnicu i nema nikakvog bola. Inace i ja sam u zadnjih 20-ak dana imao dosta posla sa snijegom pa mislis da bi moglo biti to?

Van mreže Fat Dragon

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 370
Odg: Bruh?!
« Odgovor #3 poslato: Februar 21, 2012, 09:35:59 pre podne »
Ja sumnjam na to jer mi se javilo u vrijeme intezivnog čišćenja a kasnije se smirilo.