General Bodybuilding Discussion > Nutrition

Blic pitanja!

<< < (1841/2807) > >>

nebojsaprotic:

--- Citat: SlobodanS  Mart 26, 2017, 02:22:17 posle podne ---
--- Citat: nebojsaprotic  Mart 26, 2017, 02:16:50 posle podne ---pozdrav ljudi, ako neko može da mi da odgovor na ovo pitanje : uzeo bih akcijski paket iz ogistre THE Amino hydro whey 2,3 kg+The Caseine 2kg pa me interesuje , pošto sam netolerantan na laktozu da li cu imati problema sa kazeinom, amino whey sam koristio i nisam imao problema, al me malo brine da ne bacim pare za džabe?
inače sa Ella sirom nisam imao problema, al ajd bolje da pitam ....
interesuje me i kako da iskombinujem X3M terminator pred spavanje ako uzmem pre toga ella sir, onda nema apsorpcije terminatora?

--- Kraj citata ---

Za kazein sacekaj Pedjosa sutra ujutru on ce ti reci najbolje...

A terminatora pijes najnormalnije,2 taba bukvalno pre nego sto ces da "skocis" u krevet..(to je vecernja doza,mislim nadam se da pijes 3x2) :)

--- Kraj citata ---
prva stvar -  hvala na odgovoru, e sad pijem 2x1 na prazan stomak + 2 pred spavanje, pa me je interesovalo da li ima veze pošto pojedem ellu 45 min pre nego što legnem, a nekad i manje, da li utiče na apsorpciju terminatora , negde sam pročitao da je bolje zbog ZMA kompleksa da se uzme pre elle ..a interesuje me i kako bi to bilo u kombinaciji sa caseinom da li treba da se pazi na vreme unosa, tj da li utiče na resorpciju

Stevan Čerubdžić:
Ti sto su vegani, po milioniti put ponavljam, nisu ceo zivot vegani. Isto kao ja kad bih sad poceo da budem vegan tako su i ti ljudi vegani. Sacuvace se misici ali nece biti ni blizu isto. E isto tako kao kad poredis biljni i zivotinjski prot. Mnogo prazniji i losiji ce misici biti na biljnim proteinima jer nemaju potpun proteinski lanac, tj nemaju sve esecijalne aminokiseline..a bas te koje fale su one najbitnije.

iker:
Sve to znam, ali ne mogu da verujem da su potpuno bezvredni....
Dakle, ako pojedem pola kg mesa je isto kao da pojedem istu kolicinu mesa i jos 100gr roteina iz biljnih izvora
Kazein ili whey u mom slucaju, nisam u prilici da nosim hranu na posao

LemiX:
Pa covjek ti rece da nisu potpuno bezvrijedni,samo se ne mogu porediti sa zivotinjskim proteinom. Kao sto Pedja negdje rece,naravno da se ne racuna ako pojedes jednu ili dvije sargarepe,a ako pojedes 4 kg to je vec druga stvar.

SlobodanS:

--- Citat: nebojsaprotic  Mart 26, 2017, 05:49:18 posle podne ---
--- Citat: SlobodanS  Mart 26, 2017, 02:22:17 posle podne ---
--- Citat: nebojsaprotic  Mart 26, 2017, 02:16:50 posle podne ---pozdrav ljudi, ako neko može da mi da odgovor na ovo pitanje : uzeo bih akcijski paket iz ogistre THE Amino hydro whey 2,3 kg+The Caseine 2kg pa me interesuje , pošto sam netolerantan na laktozu da li cu imati problema sa kazeinom, amino whey sam koristio i nisam imao problema, al me malo brine da ne bacim pare za džabe?
inače sa Ella sirom nisam imao problema, al ajd bolje da pitam ....
interesuje me i kako da iskombinujem X3M terminator pred spavanje ako uzmem pre toga ella sir, onda nema apsorpcije terminatora?

--- Kraj citata ---

Za kazein sacekaj Pedjosa sutra ujutru on ce ti reci najbolje...

A terminatora pijes najnormalnije,2 taba bukvalno pre nego sto ces da "skocis" u krevet..(to je vecernja doza,mislim nadam se da pijes 3x2) :)

--- Kraj citata ---
prva stvar -  hvala na odgovoru, e sad pijem 2x1 na prazan stomak + 2 pred spavanje, pa me je interesovalo da li ima veze pošto pojedem ellu 45 min pre nego što legnem, a nekad i manje, da li utiče na apsorpciju terminatora , negde sam pročitao da je bolje zbog ZMA kompleksa da se uzme pre elle ..a interesuje me i kako bi to bilo u kombinaciji sa caseinom da li treba da se pazi na vreme unosa, tj da li utiče na resorpciju

--- Kraj citata ---

Pij ga 2 komada cim ustanes,2 komada pred workout i 2 komada tik pred spavanje i uzivaj :)



--- Citat: iker  Mart 26, 2017, 06:05:46 posle podne ---Kazein ili whey u mom slucaju, nisam u prilici da nosim hranu na posao

--- Kraj citata ---

U tom slucaju casein

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju