Maj 17, 2024, 01:33:41 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.144 poruka u 18.753 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: Prolecni jelovnik za defku  (Pročitano 11803 puta)

Van mreže Milos Zivanovic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.774
  • Miloš Živanović
    • Facebook
Odg: Prolecni jelovnik za defku
« Odgovor #30 poslato: Mart 22, 2012, 04:56:25 posle podne »

Van mreže PIT-SRECKO

  • Član
  • *
  • Poruke: 34
Odg: Prolecni jelovnik za defku
« Odgovor #31 poslato: Mart 22, 2012, 04:59:43 posle podne »
Tako je tako i nameravam sa 100 kila ali suv kao barut prosle godine tako je izasao sam za olimpyu kragujevac Goran Ilic jedan plemeniti covek i sjajan sportista ....  i protivnik 23 godine 32 godine  kruska se zvao  i osvojio sam 2 mesto i ako sam ali kao master srebro stoji u diplomi master +90 a takmicio sam se sa 10 godina mladjim ali bilo pa proslo i sto kaze pinesa prvi put sam izasao jer moj sport je Free Fighting.... imao saobracajku 240 sa porseom u branik danas dani imam posledice -- isao sam sa draganom jovanovicem pinesa jedan super i korektan momak koji je po mom pravilu trebao da ide na balkansko on zna za moju saobracajku sa porseom gts
i taj koji me pobedio on me je i namazao te sam izgledao ka k...c ni jedne linije od ulja ikreme nisam mogao ni latisimus da napravim ruke su mi se klizale ali bilo pa proslo sad dolazi  21.04.2012
« Poslednja izmena: Mart 22, 2012, 05:42:58 posle podne PIT-SRECKO »

Van mreže PIT-SRECKO

  • Član
  • *
  • Poruke: 34
Odg: Prolecni jelovnik za defku
« Odgovor #32 poslato: Mart 22, 2012, 05:04:11 posle podne »
izvini molimte kako pokojni Denis Mali to neka sala

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Prolecni jelovnik za defku
« Odgovor #33 poslato: Mart 22, 2012, 06:09:43 posle podne »
izvini molimte kako pokojni Denis Mali to neka sala

nije sala
vec kaem da je moj prijatelj na zalost pokojni denis mali ima takmicarskih 115 kg

Van mreže PIT-SRECKO

  • Član
  • *
  • Poruke: 34
Odg: Prolecni jelovnik za defku
« Odgovor #34 poslato: Mart 22, 2012, 08:14:51 posle podne »
Pedja  Izvini molimte a kada je preminuo ili sta je bilo sa Denisom zalost super sportista zalost nek pociva u miru ...
Izvini za danas malo sam lud u zadnje vreme lako je biti u srbiji srbin ali ovde je malo drugacije 2 puta su mi pravili sacekusu sad sam usao u motor-club najveci u svetu  pa me ostavljaju na miru kao srbin ovde si za sve kriv nemogu da ti objasnim ....Bio bi ja veci i bolji ali radim na tim da dobijem penziju i vratim se u srbiju planiram da otvorim fitnesvelnes studio a vidim imas dobre produkte to neznaci da se sada ja uvlacim nekome u bulju nemam potrebe ali saradnja nije losa mislio sam na scitec madjarska ali nekako americki produkti su bolji sto se tice cistoce proteina mislim tacnosti ..Prosle godine sam na fibo bio kod prosport na njihovom mestu pa su hteli da mi budu sponzor ali kao sto rekoh penzija inace startovo bi ja u nemackoj za Srbiju
pozdrav Srecko

Van mreže PIT-SRECKO

  • Član
  • *
  • Poruke: 34
Odg: Prolecni jelovnik za defku
« Odgovor #35 poslato: Mart 22, 2012, 09:07:23 posle podne »
Da se vratimo na temu definicija Srbija ima dobre sportiste badybildinga ja sam vec i mator ali nedamse dokle sam ziv treniracu  Nasi ljudi imaju potencijala i volje i sve vise se bave tim sportom ali po mom misljenju i drzava treba da uradi nesto da malo podpomogne ljude u ovim oblastima ja mislim da imamo nemacki standard zivota mada i oni su propali prosecna plata u srbiji neznam recimo 350 evra pa bilo kojim sportom da se bavis malo je prema cenama hrane itd. Jer video sam u Cacku da ljudi su mutivisani treba svakome dati sansu.... Ali i biti posten i  nagraditi te ljude ulozili su sve sto su mogli i to je meni zao zato hteo sam da otvorim teretanu da bi sklonio klince sa ulice moj zivot je bio ulica Zato nemojte me pogresno svatiti danas sa tim planom za definiciju hteo sam da pomognem - mada sam trebao da pitam koliko kila ima i kakav cilj ima -i ja sam isao od sebe
Zato sam i rekao da se izbrisem iz foruma da nebi vama isao na nerve a i vi takodje meni
Danas nije badybilding kao u Arnoldovo vreme sto je bilo-  narod je kriv za to sve vise i vise masivni trba da budes poznanik od mene zivi 50 kilometara od mene Matihas Botoff 40 godina super body prosle godine je pobedio Arnold klasik ove godine zadnji profesionalci su mu rekli ti pripadas u ovu ligu ali najmanje 10 kg misicne mase mora da nabaci on je samo izjavio u ovom zivotu vise ne .....Sta hocu da kazem sa tim covek treba da potavi jedan cilj  u zivot dokle mogu da idem a da zdravlje ne izgubim te sve jake diete nebi nikome preporucio ako se ne takmici jer to crpi telo zivce onda vulgarni postajemo pa cak i najmilijima pa i sebi ...
Linija moze da se odrzava super uz svako jelo krompir pirinac zitarice - meso riba -teletina-piletina -znaci razna hrana i to sve zavisi do treninga pravilno trenirati je pola posla i hrana i toje to....
Stvarno sam postao dosadan primetio sam i sam oprostite .....
Sportski pozdrav svima i onima koji su poceli da me mrze
ps.....da ne zaboravim drug od mene ima vec 5 godina 2 tumora u glavi davali su mu 3 meseca ima vec rekoh 5 godina doktori se cude ali savet svima i ako nekoga poznajete tamo daleko samo da NE UNOSI SECER BELI HLEB NIKAKO znaci stroga dieta piletina a najvise riba i protein i zdrava ulja sve najbolje

Van mreže Labello

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 51
Odg: Prolecni jelovnik za defku
« Odgovor #36 poslato: Mart 22, 2012, 11:40:57 posle podne »
ne trebas ici s foruma..
rasprave od kulina bana su ove normalna stvar, sto je i dobro, jer informacije ispadaju na sve strane. Niko nije mislio lose nesto o tebi kad si poceo da pises, najverovatnije te nisu jos dobro upoznali.
U svakom slucaju, evo jednog sportiste da vas malo nasmeje :)

http://www.break.com/index/the-definition-of-a-douchebag-2310528

Van mreže Djokili

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 385
Odg: Prolecni jelovnik za defku
« Odgovor #37 poslato: Mart 22, 2012, 11:46:33 posle podne »
Srecko, svaka cast. Zelim ti da ostvaris svoj cilj sa otvaranjem teretane.

Van mreže PIT-SRECKO

  • Član
  • *
  • Poruke: 34
Odg: Prolecni jelovnik za defku
« Odgovor #38 poslato: Mart 23, 2012, 07:24:20 posle podne »
HVALA Djokili I TEBI SVE NAJBOLJE I VELIKI SPORTSKI POZDRAV SRECKO

Van mreže PIT-SRECKO

  • Član
  • *
  • Poruke: 34
Odg: Prolecni jelovnik za defku
« Odgovor #39 poslato: Mart 24, 2012, 03:21:02 posle podne »
PLAN ZA DEFINICIJU TAKMICAR OKO 100 kg
Дан 1: понедељак
 Протеини: 150г меса по оброку (6 оброка  јела са пилетином)
 Угљени хидрати: 80г по оброку (куван пиринач)
 Варива: 4 од 6 оброка

 
 Дан 2: уторак
 Протеини: 200г меса по оброку (6 оброка  јела са пилетином)
 Угљени хидрати: 0г
 Варива: 4 од 6 оброка

 
 Дан 3: Среда
 Протеини: 200г меса по оброку (6 оброка  јела са пилетином)
 Угљени хидрати: 0г
 Варива: 4 од 6 оброка

 
 4. дан: Четвртак
 Протеини: 200г меса по оброку (6 оброка  јела са пилетином)
 Угљени хидрати: 0г
 Варива: 4 од 6 оброка

 
 5. дан: Петак
 Протеини: 150г меса по оброку (6 оброка  јела са пилетином)
 Угљени хидрати: 80г по оброку (куван пиринач)
 Варива: 4 од 6 оброка

 
 6. дан: субота
 Протеини: 200г меса по оброку (6 оброка јела са пилетином)
 Угљени хидрати: 0г
 Варива: 4 од 6 оброка

 
 7. дан: Недеља
 Протеини: 200г меса по оброку (6 оброка  јела са пилетином)
 Угљени хидрати: 0г
 Варива: 4 од 6 оброка

 
 8. дан: понедељак
 Протеини: 200г меса по оброку (6 оброка  јела са пилетином)
 Угљени хидрати: 0г
 Варива: 4 од 6 оброка

 
 9. дан: Понављање од почетка

uz jela uzimati zelenu salatu recimo buraniju samo blonsirati......
i naravno protein  + bcaa + glutamin + 3 do 8 li vode +cink +omega 3+6 +muli vitamini
piletina naravno prsa a moze i riba zavisi mozes( 2 obroka riba +4 obroka piletina ) vazan je svakodnevni unos proteina ja sam dao primer 200 gr vi mozete i 150 grama po obroku samo je vazno svaki dan isto
Pozdrav od Srecka
dali moze neko da mi kaze koliko ima od Beograda do Pirota kilometraza Hvala












« Poslednja izmena: Mart 24, 2012, 03:23:58 posle podne PIT-SRECKO »

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Prolecni jelovnik za defku
« Odgovor #40 poslato: Mart 24, 2012, 03:43:40 posle podne »
Pa ja sam te gledao prosle godine u Cacku.
Kruska, covjek izasao iz publike i bio bolji od tebe, i to se vidjelo, nesto sumnjam da je bas boja bila presudna, bar koliko sam ja vidio ;)
Nego nije to ni bitno, to je prosla godina, ovo me malo zbunjuje, mjesec dana pred takmicenje ti imas 112-115kg, a planiras da izadjes oko 100kg...da ne mislis da ces pomalo da tako kazem nestanes?
Cini mi se da mnogo rizikujes i da postoje velike sanse da zeznes stvar...mnogo je 10-15kg dole za mjesec dana, pogotvo natural, pardon sa malo hemije i bez teze artiljerije

Van mreže PIT-SRECKO

  • Član
  • *
  • Poruke: 34
Odg: Prolecni jelovnik za defku
« Odgovor #41 poslato: Mart 24, 2012, 03:58:23 posle podne »
pa vidi prosle godine bio sam tek u 22 casa na redu tako da sam i povukao i vodu i pogledaj struk od me i njega uopste ja uopste nisam bio u njegovoj klasi ali nema veze ali  ja nisam nista sem t.p i tr. a uzimao a da nepricam o lasixsu koji uopste nisam uzimao nego sve prirodnim putem a da nepricam sta sam video i sta se sve uzima .. ovaj put icice malo drugacije pa onda odlucite ja 42-43 godine kako izgledam 

Van mreže PIT-SRECKO

  • Član
  • *
  • Poruke: 34
Odg: Prolecni jelovnik za defku
« Odgovor #42 poslato: Mart 24, 2012, 04:00:41 posle podne »
I to sto pricas iz publike Kruska je sedeo kod mene u autu samnom je isao i sjebo je od coveka novo auto od farbe koju nije ni skinuo tako da se vratio sa nama toliko publika.......

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Prolecni jelovnik za defku
« Odgovor #43 poslato: Mart 24, 2012, 04:03:36 posle podne »

dali moze neko da mi kaze koliko ima od Beograda do Pirota kilometraza Hvala


oko 350km


edit: samo mi objasni, kako mislis da skines 15kg za mjesec dana, a neces koristiti nista osim propa i acetata....plus naravno sto planiras i da jedes nesto za to vrijeme
« Poslednja izmena: Mart 24, 2012, 04:14:18 posle podne VeljaP »

Van mreže PIT-SRECKO

  • Član
  • *
  • Poruke: 34
Odg: Prolecni jelovnik za defku
« Odgovor #44 poslato: Mart 24, 2012, 04:17:27 posle podne »
merci