Jun 16, 2024, 08:23:39 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.194 poruka u 18.756 tema - 20.949 članova - Poslednji član: nikolicmarko
X3MShop banner

Autor Tema: samo jedno pitanje  (Pročitano 7758 puta)

Van mreže damirjam

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 727
Odg: samo jedno pitanje
« Odgovor #30 poslato: Mart 22, 2012, 09:43:07 posle podne »
Citat
pa jeste tako je nekako i bilo drugar se moj uradio sa dbolom..
pogledaj ga za 3 il 4 mjeseca.....i razmisli malo vrijedi li da sve ribe ovo ono....ima i drugih nacina da zavedes te ribe...nacina na koji neces unistiti svoje zdravlje..to ti ljudi pokusavaju da objasne..da si mlad i da nemas potrebe u tim godinama za dbolom niti bilo cim drugim...i nemoj biti tvrdoglav jer ovde ima ljudi koji imaju djecu kao ti...i vjeruj ti ljudi znaju sta govore...ovo nije forum gjde ces za te svoje postupke dobiti rijeci hvale.....znaci batali taj dbol dok je vrijeme i "uradi" se bolje od drugara na drugi nacin.....i sve su ribe tvoje....

Van mreže Nenad018

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 403
Odg: samo jedno pitanje
« Odgovor #31 poslato: Mart 22, 2012, 10:32:05 posle podne »
Kura? 16 godina ? Ma hajde ovo nas neko sve lozi, pa njemu sigurno jos ne daju da se zakljucava u WC sam. Ako si stvarno uzeo dbol sa 16 godina, ti imas mnogo veci problem nego novldex i klomfine i bla bla.
Nisam na ovaj svet stigao da bih bio porazen, niti neuspeh struji mojim venama. Ja nisam ovca sto ceka da je njen pastir podstakne.Ja sam lav koji odbija da zbori, hodi i spava s ovcama. Kasapnica neuspeha nije moja sudbina. Istrajacu sve dok ne uspem."

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: samo jedno pitanje
« Odgovor #32 poslato: Mart 22, 2012, 11:10:53 posle podne »
a mozda sam jedan od onij koji ne znaju sta ce sa parama? ne procenjuj ljude kad ne znas.. pa jeste tako je nekako i bilo drugar se moj uradio sa dbolom.. sve "ribe" da kazem sad kao znas ovo ono.. a isto smo trenirali zajdno idemo u teret samo sto je on napredovo brze od mene dok mi na kraju nije reko metan odradio svoje.. ja reko nabavi mi brate bar nemam drustvo koje pusi i drogira se ..

uzmi bre anadrol covece,ne slusaj ove budale. 150mg na dan i bices veci baja od svih njih,ja ti garantujem zivotom
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: samo jedno pitanje
« Odgovor #33 poslato: Mart 23, 2012, 02:09:08 posle podne »
Brate ja bez 200 ne idem ni na klikeranje :)

Van mreže Ishmerish

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 946
  • Lala 4ever
Odg: samo jedno pitanje
« Odgovor #34 poslato: Mart 23, 2012, 04:16:17 posle podne »
Srbski Greg Valentino wanna be, samo bez onih 23 godine natural, ebiga kad smo pametniji od glupih Amera 8)
"Kad je neko glup, proizvodi jednak socijalni efekat kao i kad je mrtav.
On ništa ne primjećuje, samo drugi pate oko njega."