Maj 05, 2024, 01:06:36 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.108 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: STEROX TREN ENANATHE ISKUSTVA??? OPCENITO VASE ISKUSTVO SA STEROXOM??  (Pročitano 42308 puta)

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: STEROX TREN ENANATHE ISKUSTVA??? OPCENITO VASE ISKUSTVO SA STEROXOM??
« Odgovor #45 poslato: Mart 29, 2012, 05:39:37 posle podne »
Citat
famoznoj anabolic bible.
mickey mouse almanah

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: STEROX TREN ENANATHE ISKUSTVA??? OPCENITO VASE ISKUSTVO SA STEROXOM??
« Odgovor #46 poslato: Mart 29, 2012, 07:03:17 posle podne »
o jea, rat teretana i intelektualaca :-/ sto kaze kicBa kralj svog ziuog i disajuceg, akademskih gradjana :)

Van mreže Nenad018

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 403
Odg: STEROX TREN ENANATHE ISKUSTVA??? OPCENITO VASE ISKUSTVO SA STEROXOM??
« Odgovor #47 poslato: Mart 29, 2012, 08:32:35 posle podne »
nego
nevezano za hemaru, ali ono leptir na donjim ledjima, mislim...wtf?

Jednom na koledzu probao samo .. :)
Nisam na ovaj svet stigao da bih bio porazen, niti neuspeh struji mojim venama. Ja nisam ovca sto ceka da je njen pastir podstakne.Ja sam lav koji odbija da zbori, hodi i spava s ovcama. Kasapnica neuspeha nije moja sudbina. Istrajacu sve dok ne uspem."

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: STEROX TREN ENANATHE ISKUSTVA??? OPCENITO VASE ISKUSTVO SA STEROXOM??
« Odgovor #48 poslato: Mart 29, 2012, 08:44:07 posle podne »
nego
nevezano za hemaru, ali ono leptir na donjim ledjima, mislim...wtf?

Jednom na koledzu probao samo .. :)

Xaxaxaxa KRALJU!   :D

Ja stvarno ne znam čemu ovo vodi.?
Krećemo se u okruženjima i Vi u Bg i ja ovde gde čujem glasove "što više hemije to bolje" , ja stvarno neznam kakvi su to mozgovi.?
Džaba krcanje hemijom ako se ne unose proteini...šta će 4gr hemije nedeljno da "ugradi" ako se ne unose proteini.
Ili razmišljaju na način ako je on sa 500mg TESTA onako napredovao za 10 sedmica ja ću sa 4gr da napredujem 8puta više od njega....ajoj mozgova!!!  >:(

I hemija ima svoj limit ne može se preko noći postati Catler.
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: STEROX TREN ENANATHE ISKUSTVA??? OPCENITO VASE ISKUSTVO SA STEROXOM??
« Odgovor #49 poslato: Mart 29, 2012, 08:56:56 posle podne »
Ne ok ja shvatam da su potrebne vioske doze hemije da s ebude takmciar...samo sto bi visoke doze za mene znacile 1500mg testa,i to ako ides na preko 100kg suvih.Mislim nema poente uzimati 4gr jer covek nema misica ni za gram,to je poenta,nema gde to da primi.
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Sljivko

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 294
Odg: STEROX TREN ENANATHE ISKUSTVA??? OPCENITO VASE ISKUSTVO SA STEROXOM??
« Odgovor #50 poslato: Mart 29, 2012, 09:20:26 posle podne »
@ kresojevica u sirokom luku zaobidji i pokusaj da ne padnes na pricu...

Van mreže damirjam

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 727
Odg: STEROX TREN ENANATHE ISKUSTVA??? OPCENITO VASE ISKUSTVO SA STEROXOM??
« Odgovor #51 poslato: Mart 29, 2012, 09:58:05 posle podne »
jest meni drago sto sam clan ovog foruma nemate pojma...posle ove teme ..mogu samo reci da ovoga ima svugdje....meni je diler isto govorio slicno kao sto je Djokiliju govorio ovaj gore sa slike...nudio mi je za prvu kuru da uzimam 3 depoa nedeljno 50gr metana i 600mg deke.....sreca pa postoji ovaj forum pa sam par ljudi kontaktirao preko pm,citao forum,odgovore......uglavnom ljudi se "pucaju" kao da bombone uzimaju i stvarno nemogu da shvatim nekoga ko nema takmicarske ambicije da se "puca" sa onoliko hemije.....

Van mreže b0rg

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 76
Odg: STEROX TREN ENANATHE ISKUSTVA??? OPCENITO VASE ISKUSTVO SA STEROXOM??
« Odgovor #52 poslato: Mart 29, 2012, 10:21:47 posle podne »
jest meni drago sto sam clan ovog foruma nemate pojma...posle ove teme ..mogu samo reci da ovoga ima svugdje....meni je diler isto govorio slicno kao sto je Djokiliju govorio ovaj gore sa slike...nudio mi je za prvu kuru da uzimam 3 depoa nedeljno 50gr metana i 600mg deke.....sreca pa postoji ovaj forum pa sam par ljudi kontaktirao preko pm,citao forum,odgovore......uglavnom ljudi se "pucaju" kao da bombone uzimaju i stvarno nemogu da shvatim nekoga ko nema takmicarske ambicije da se "puca" sa onoliko hemije.....

a ti si ga pitao za masu sta bilo dobro jel? pa dobro ti je reko  :D
« Poslednja izmena: Mart 29, 2012, 10:24:53 posle podne b0rg »

Van mreže Milos Zivanovic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.774
  • Miloš Živanović
    • Facebook
Odg: STEROX TREN ENANATHE ISKUSTVA??? OPCENITO VASE ISKUSTVO SA STEROXOM??
« Odgovor #53 poslato: Mart 29, 2012, 10:29:31 posle podne »
a pre par godina ljudi se spremali za takmicenja na 500mg testa i 400mg deke....

sad su rekreativcima postali preko potrebni lekovi trenbolon, masteron i sl... prosto je nemoguce da se neko dovede u red za leto ako ne koristi clen... winstrol je za definiciju i rezanje... zali Boze vremena sto pisem ovo uopste... rekreativci razmisljaju od cega ce vodu da navuku i koliko vode... strasne stvari zaista... kombo 3-4 leka u 2 kuri i tako... 4-5 kura godisnje - samo jasi svi smo nasi...

Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: STEROX TREN ENANATHE ISKUSTVA??? OPCENITO VASE ISKUSTVO SA STEROXOM??
« Odgovor #55 poslato: Mart 29, 2012, 10:45:09 posle podne »
@Bole

treba jos sve da vidim, ali ono, nije bilo zezanje koliko sam cuo

Van mreže damirjam

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 727
Odg: STEROX TREN ENANATHE ISKUSTVA??? OPCENITO VASE ISKUSTVO SA STEROXOM??
« Odgovor #56 poslato: Mart 29, 2012, 11:05:20 posle podne »
jest meni drago sto sam clan ovog foruma nemate pojma...posle ove teme ..mogu samo reci da ovoga ima svugdje....meni je diler isto govorio slicno kao sto je Djokiliju govorio ovaj gore sa slike...nudio mi je za prvu kuru da uzimam 3 depoa nedeljno 50gr metana i 600mg deke.....sreca pa postoji ovaj forum pa sam par ljudi kontaktirao preko pm,citao forum,odgovore......uglavnom ljudi se "pucaju" kao da bombone uzimaju i stvarno nemogu da shvatim nekoga ko nema takmicarske ambicije da se "puca" sa onoliko hemije.....

a ti si ga pitao za masu sta bilo dobro jel? pa dobro ti je reko  :D
pa nije mi dobro rekao...da nije foruma,iskrenih ljudi ovde..pomislio bih da je diler u pravu...o tome se radi...jos trpa nolvu i proviron od samog pocetka....a na kraju obavezno hcg i clomid itd itd....uglavnom dilera i svakakvih likova po teretanama na svakom koraku.....a bog dao hemija dostupna na svakom koraku...tako da nije ni cudo da se desava ovo sto se pise....

Van mreže b0rg

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 76
Odg: STEROX TREN ENANATHE ISKUSTVA??? OPCENITO VASE ISKUSTVO SA STEROXOM??
« Odgovor #57 poslato: Mart 29, 2012, 11:14:20 posle podne »
jest meni drago sto sam clan ovog foruma nemate pojma...posle ove teme ..mogu samo reci da ovoga ima svugdje....meni je diler isto govorio slicno kao sto je Djokiliju govorio ovaj gore sa slike...nudio mi je za prvu kuru da uzimam 3 depoa nedeljno 50gr metana i 600mg deke.....sreca pa postoji ovaj forum pa sam par ljudi kontaktirao preko pm,citao forum,odgovore......uglavnom ljudi se "pucaju" kao da bombone uzimaju i stvarno nemogu da shvatim nekoga ko nema takmicarske ambicije da se "puca" sa onoliko hemije.....

a ti si ga pitao za masu sta bilo dobro jel? pa dobro ti je reko  :D
pa nije mi dobro rekao...da nije foruma,iskrenih ljudi ovde..pomislio bih da je diler u pravu...o tome se radi...jos trpa nolvu i proviron od samog pocetka....a na kraju obavezno hcg i clomid itd itd....uglavnom dilera i svakakvih likova po teretanama na svakom koraku.....a bog dao hemija dostupna na svakom koraku...tako da nije ni cudo da se desava ovo sto se pise....

pa sta bi ti

Van mreže damirjam

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 727
Odg: STEROX TREN ENANATHE ISKUSTVA??? OPCENITO VASE ISKUSTVO SA STEROXOM??
« Odgovor #58 poslato: Mart 30, 2012, 07:29:24 pre podne »
sto i do sad jarane....u zdravlje

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: STEROX TREN ENANATHE ISKUSTVA??? OPCENITO VASE ISKUSTVO SA STEROXOM??
« Odgovor #59 poslato: April 15, 2012, 04:48:08 pre podne »
da ne otvaram novu temu da pitam ovde,nevezano za marke... naime sinoc dajem injkeciju,500mg depo 200mg tren enth,i sekundu posle vadjenja igle sam krenuo sa nekim suvim kasljem koji je trajao nekoliko minuta...e sad zasto me ovo cudi :D

ovo mi je treci put da uzimam tren enth,cak sam proslu kuru terao vise,600mg week,sad 400 s tim sto je depo sad na 750...e i nikada mi se ovo nije desilo dosad(znam da od tren acetata hoce da se javi tren cough,ali od tren entha i to sekund posle injekcije,to mi malo cudno)


e sad imam inace onu blagu zadihanost na trenu generalno,tj. manju aerobnu izdrzljivost,i inj umesto svaka 2-3 dana dajem svaki 5-i,6-i...znam da ne valja ali mi je velik stres vise davati dvaput nedeljno...i sve ovo pricam jer evo jos uvek osecam odredjenu suvocu u grlu koja me povremeno tera da se nakasljem,nemam slajma,temperaturu itd.Otisao sam na nekih 120kg pa kontam da i to ima udela u smanjenoj izdrzljivosti

i opet kazem eto cudi me da mi sad krene taj neki tren cough kad sam fakticki na 400mg trena razvucenih na 10-12 dana umesto na 7.Malo je reci da se tripujem :D jer sam hipohondar veliki pa se trudim sto vise infa da vam dam :D Dakle glavno pitanje bi bilo da li uopste tren enth moze imati taj tren cough efekat,pa ako neko ima vremena da se pozabavi i sa ovim podpitanjima,ja i moj hipohondarski mozak bi bili zahvalni :D
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure