Maj 05, 2024, 07:15:58 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.108 poruka u 18.751 tema - 20.952 članova - Poslednji član: Bobbishapy
X3MShop banner

Autor Tema: Ishrana za definiciju  (Pročitano 19159 puta)

Van mreže Syncopat

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 232
Odg: Ishrana za definiciju
« Odgovor #45 poslato: April 16, 2012, 11:49:42 posle podne »
Lako je meni za tebe kad su kondomi glavna studentska muka.  ;D
Inace da znas koliko sam ja wheya popio,mogao sam dobra kola da uzmem za te pare.I po tvom razmisljanju ja bi izgledao kao Arnold u najboljim danima.Od kante wheya neces nista dobiti,to moras da shvatis kao hranu i da redovno uzimas.A ako ishrana nije dobra(a tvoja dalekooo od dobre) nece ti ni pomoci 50 kanti proteina.I to sto ti hoces zahtjeva mnogo truda,ulaganja i odricanja,nije to bas tako-ja cu se izdefinisati malo pred ljeto,docice misici do izrazaja a obimi ostati isti...Sto kaze momak iznad,bolje uci na tudjim greskama nego na svojim.  ;)
pa finansijska su muka definitivno xD
znas kako ja na to gledam,40% svog genetskog potencijala  mogu da postignem samo trenignom bez ikakvih suplemenata i ishrane. iz toga se nadam da 50-55% mogu sa suplementima i kontrolisanom ishranom:) ne znam da li si ikada igrao dotu ali teze je preci sa 24og na 25i lvl nego sa 1og na 6i xD

Van mreže Black&Decker

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.219
  • why so sirius?
Odg: Ishrana za definiciju
« Odgovor #46 poslato: April 17, 2012, 12:50:20 pre podne »
ono sto hoce momci da ti kazu da je sredjena ishrana i odmor na prvom mestu pa 10mesta prazno pa onda tek suplementi(dodaci ishrani)...zato se i zovu dodaci ishrani zato sto nisu osnova vec,dodatak,oni su stepenik vise u pomoci tvom telu...prvo se fokusiraj na to da sredis ishranu,finansije i vreme uskladis njoj....pa tek onda na prelazis na sledeci stepenik sa suplementima...
to ti je kao da ucis da trcis,a neznas da hodas...i padas...
ili u dota zargonu,da skupljas pare za divine,a imas 500hp...il za trevel a nemas ni cizme (ako sam pogodio nazive) :) hahahahhahahahah mislim da ces ovo zadnje najbolje razumeti

p.s. svaka cast na izgledu,sta bi dao da sam cernobiljac (genetski) :P
« Poslednja izmena: April 17, 2012, 12:52:24 pre podne Black&Decker »

Van mreže Syncopat

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 232
Odg: Ishrana za definiciju
« Odgovor #47 poslato: April 17, 2012, 01:30:53 pre podne »
hahah ok razumeo sam. samo ne kapiram da li je lose odmah poceti sa suplementima. ono kako pocnem sa njima tako i sa ishranom? ili prvo da samo kontrolisem ishranu pa onda da predjem na suplemente.
inace imam solidnu genetiku ali vala i treniram solidno  :P  nadam se malom poboljsanju za 2 meseca pomocu suplemenata i ishrane jer sa mojom ishranom i treningom ne mrdam ;o

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Ishrana za definiciju
« Odgovor #48 poslato: April 17, 2012, 05:43:01 pre podne »
STUDENT NIJE ZAPALIO ZITO

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Ishrana za definiciju
« Odgovor #49 poslato: April 17, 2012, 09:00:47 pre podne »
To je moj bruder Pera:-)
Men sana in corpore sano !

Van mreže Black&Decker

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.219
  • why so sirius?
Odg: Ishrana za definiciju
« Odgovor #50 poslato: April 17, 2012, 02:36:09 posle podne »
hahahahhaa.a ko je  celavi vasa :P
ma cepaj odma i suplemente,nije u njima problem nego u tome da sredis ishranu ona je osnova.