Maj 04, 2024, 08:57:45 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.108 poruka u 18.751 tema - 20.952 članova - Poslednji član: Bobbishapy
X3MShop banner

Autor Tema: Trazim savete !!!  (Pročitano 15797 puta)

Van mreže damirjam

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 727
Odg: Trazim savete !!!
« Odgovor #15 poslato: Maj 04, 2012, 08:01:54 pre podne »
Ma razumijem ja vas sve, i vjerujem vam, ali nervira me sto sam opao u ovom vremenskom periodu dok nisam nista radio, bolje mi je i da nabijem masti, da me utegnu stare majice, nego da visi sa mene,
ovo sto si rekao je neznam sad kako da se izrazim...glupost ili sta vec....bolje ti je da nabijes masti jel...pa onda fino burek pita zeljanica...i opleti...nabit ces masti za 10 dana i vratiti ces se u "formu" samo takvu da ce ti i te stare majice biti male....mislim shvati sta ti ljudi pricaju...ljudi ti daju savjete a ti opet po svome...

Van mreže Stefke-X

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 129
  • Ruthless.
Odg: Trazim savete !!!
« Odgovor #16 poslato: Maj 04, 2012, 09:25:01 posle podne »
Evo da se javim, pijem gainer vec 7 dana zajedno sa kreatinom , uzimam suhe grozdjice poslje treninga ( trebam uzeti dex uskoro) , e sad NA TO SVE planiram da uzmem i whey...

Pa mi recite koliko je to pametno, msm tolike stvari unositi u organizam ??




Van mreže freak1

  • Član
  • *
  • Poruke: 41
Odg: Trazim savete !!!
« Odgovor #17 poslato: Maj 04, 2012, 10:31:41 posle podne »
Te grozdjice mozes izostaviti jer nemas neke koristi od njih poslije treninga,gledaj da uzmes dex,nije skupa oko 2 km ja mislim da je u marketima vecim.Kao sto su ti gore svi napisali,sad kad si vec uzeo taj gainer popij ga do kraja i onda taj novac koji dajes na gainer ulozi u ishranu.Znaci gledaj da nadjes neki jelovnik pa postavi.A kreatin,whey i dex idi samo,bez gainera.Jer kvalitet trazi vremena,tako i masa.Samo polako,nezuris nigdje,nema preko noci nista.Samo nemoj da odustajes,citaj po forumu,uci.I da ovo da li je pametno unositi ovolike stvari u organizam zajedno,je malo smjesno jer nisu ovo neke opasne supstance,samo sto nije pametno za tvoj dzep bacati pare na gainer a ako nemas ishranu sredjenu prvenstveno.

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Trazim savete !!!
« Odgovor #18 poslato: Maj 05, 2012, 08:53:19 pre podne »
Ne treba mu nikakav secer poslije treninga sa gainerom...

Van mreže freak1

  • Član
  • *
  • Poruke: 41
Odg: Trazim savete !!!
« Odgovor #19 poslato: Maj 05, 2012, 10:20:05 pre podne »
Ne treba mu nikakav secer poslije treninga sa gainerom...
Pa nisam ni rekao da treba,nego da samo izbaci to suvo grozdje jer mu nesluzi nicemu.A da mu dex treba kad popije taj gainer,tj kad bude koristio whey,crea jer ce mu tad trebati


Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Trazim savete !!!
« Odgovor #20 poslato: Maj 05, 2012, 12:04:28 posle podne »
Da, tada moze uzimati dex...

Van mreže Stefke-X

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 129
  • Ruthless.
Odg: Trazim savete !!!
« Odgovor #21 poslato: Maj 05, 2012, 03:32:33 posle podne »
Okej momci, hvala na savjetima.

Ne zelim da ispadam hvalisav ili nesto slicno, posto vidim da cjelo vrijeme spominjete pare, no pare mi nisu bas neki problem, ako razumijete, u svakom slucaju ulozicu ih poslje gainera u ishranu (iako vec sada koristim jednu od ishrana sa foruma)


p.s. Grozdjice izbacene, (thanks god)



Pozdrav  :)
« Poslednja izmena: Maj 05, 2012, 03:34:06 posle podne Stefke-X »