Jun 03, 2024, 07:28:35 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.164 poruka u 18.753 tema - 20.952 članova - Poslednji član: fwslinkdof
X3MShop banner

Autor Tema: 5 dana split trening, vase misljenje  (Pročitano 11748 puta)

Van mreže nikolann

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: 5 dana split trening, vase misljenje
« Odgovor #30 poslato: April 05, 2013, 01:43:34 pre podne »
Da li bi odgovarao ovaj trening sto je Avric naveo:
Ponedeljak:grudi
Utorak:ledja
Sreda:ramena
Cetvrtak:odmor
Petak:ruke
Subota:noge
Nedelja:odmor
za nekoga ko ide 2 meseca u teretanu i jos jedno par meseci pre toga kod kuce trenirao sa tegovima, ali nista preterano? Hocu da menjam trening posto mi je trener u teretani rekao da radim
Ponedeljak: grudi, biceps
Utorak: ledja, triceps
Sreda: Noge, ramena
Cetvrtak: Pauza
Petak:kombinacija ponedeljka i utorka, grudi, ledja, biceps
Subota: kombinacija utorka i srede, noge, ramena, triceps
Nedelja: odmor
Meni se ne cini to kao najbolja stvar jer trening ne mogu stici da zavrsim pre sat i 10-15, a da ne pominjem petak i subotu gde treba preko sat i po kako bih nekako ukombinovao..To je puno vremena za mene, posebno zato sto nisam dugo u ovome i nemam nista od dodataka ishrani..Sreca pa imam ovaj forum gde se moze informisati i shvatam da gresim. I zato se obracam da bih proverio pre nego sto izaberem drugi trening..Znam da ovde nije tema kardio, ali da ne bih pisao novu poruku, samo da pitam posto ne mogu da nadjem nikoga ko radi kardio  uvece, koliko bih pre, a koliko posle kardia trebalo da jedem ako bih trcao negde oko 7-8 uvece..ili ako bih stigao da radim kardio posle treninga sa tegovima, osim kada radim noge da li bi to valjalo raditi bez bcaa? Radim na masi, ali ne bih hteo da izostavim kardio.

Edit: zaboravih da dodam, tu bih jos ubacio i podlaktice i trbusnjake, to cu jos da vidim kako cu rasporediti.. :)
« Poslednja izmena: April 05, 2013, 01:47:28 pre podne nikolann »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.311
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: 5 dana split trening, vase misljenje
« Odgovor #31 poslato: April 05, 2013, 06:05:03 pre podne »
ja stvarno ne mogu da shvatim neke stvari..

Citat
Ponedeljak: grudi, biceps
Utorak: ledja, triceps
Sreda: Noge, ramena
Cetvrtak: Pauza
Petak:kombinacija ponedeljka i utorka, grudi, ledja, biceps
Subota: kombinacija utorka i srede, noge, ramena, triceps

Citat
za nekoga ko ide 2 meseca u teretanu i jos jedno par meseci pre toga kod kuce trenirao sa tegovima

Citat
, posebno zato sto nisam dugo u ovome i nemam nista od dodataka ishrani..

Citat
i ako bih stigao da radim kardio posle treninga sa tegovima

evo ja bih te zamolio da u moje ime pitas trenera ako je ovo trening za masu za nekoga ko ide u tereatanu 2 meseca,da meni napise program za masu za nekoga ko ide 20 god
evo
mene samo ovo intesfuje
hvala

Van mreže nikolann

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: 5 dana split trening, vase misljenje
« Odgovor #32 poslato: April 05, 2013, 09:57:44 pre podne »
Ma oni nemaju pojma, meni je to sada savrseno jasno, prvo je bilo da se rade ponedeljak i utorak zajedno u petak, nidje veze, 4 grupe misica, pa umro bih tamo..a sta kazes za ovaj drugi sto sam naveo? treninzi bi trajali dosta manje. pazi, ja znam da nemam pojma o ovome, ali jbg, niko se nije naucan rodio, nije me sramota da pitam sve dok imam nekog ko bi mi pomogao..i da, zajebano mi je zato sto putujem, trening mi je u 2 posle skole, ako zavrsim pre 3, stizem kuci u 4, ali ako zavrsim npr. u 3 i 10-15 ne mogu kuci pre 5 zbog buseva..
« Poslednja izmena: April 05, 2013, 10:22:26 pre podne nikolann »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.311
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: 5 dana split trening, vase misljenje
« Odgovor #33 poslato: April 05, 2013, 03:29:34 posle podne »
naravno da se niko nije naucen rodio
covek uci dok je ziv u umre ko budala
ali to nije tema
tema je to da ja tebi savetujem da ti TRENINGE prilagodis SEBI i svojim mogucnostima a ne da se prilagodjoavas tudjim idiotlucima
a trening koncipiraj shodno tome kako koji dan i koiko imas vremena