Maj 04, 2024, 05:17:29 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.108 poruka u 18.751 tema - 20.952 članova - Poslednji član: Bobbishapy
X3MShop banner

Autor Tema: Steroidi ili kreatin?  (Pročitano 24622 puta)

Van mreže guliver123

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 439
Odg: Steroidi ili kreatin?
« Odgovor #60 poslato: Maj 28, 2012, 12:05:10 posle podne »
1.nemoj da budes nepristojan jer vidim da se razumes u atletiku  ;D,ali verujem da u rukomet ne (ni ja se ne rauzmem) ali znam da posle 3 zuta ide crveni  ;)
razlog je
Citat
Ma neee, bolt mi reko malopre


u jbt ne sme covek ni da se nasali, ok nema problema

jeste iskusan pisac je u pitanju, doduse bez avatara hehe
samo me je interesovalo tvoje misljenje nista vise
« Poslednja izmena: Maj 28, 2012, 12:20:54 posle podne roki123 »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Steroidi ili kreatin?
« Odgovor #61 poslato: Maj 28, 2012, 12:15:41 posle podne »
Citat
jeste iskusan pisac je u pitanju, doduse bez avatara hehe
samo me je interesovalo tvoje misljenje nista vise

pretpostvljam GH15 sa getbiga  ??  :-\ :-\

no dobro..
nadam se da ti njegovi saveti vrede u ostvarivanju tvog cilja

Citat
u jbt ne sme covek ni da se nasali, ok nema problema

pa naravno da sme
ali ono nije bila sala vec veliki cinizam i to BEZ POTREBE
vidi da ti peki nesto kaze
kao sto mozes da vidis da se ne petljam u ove teme
ZIVO ME ZABOLE KURAC STO SE VI KLINCI TRUJETE KAO (necu da psujem) i dok neko od vas ne zaore livadu necete se smiriti
dakle
zivo me zabole kurac i za GH15 i za sve ostale NET GURUE koji su oslepeli od racunara i ekrana a na dnevnom svetlu izgledaju kao onaj nesretnik iz filma PRASKOZORJE -sumrak saga,gde mu treba puder da ljudi ne pomisle da su u translivaniji!!!
i jos mi puca kurac i za ovu temu,jer ti ne bih ni dao reply da nisi qvotao tu budalu koja je ovo napisala i moja duznost kao admina ovog foruma je da UPOZORIM POTENCIJALNE citaoce da je to napisano GLUPOST i da ce da padnu na DOPING TESTU SIGURNO SLUZECI SE SA NAVEDENIM METODAMA

ps
ovo velikim slovima nije vikanje jer kapiram da ces to sada tako da shvatis  ;),vec zelja da naglasim vaznost onoga sta sam rekao

pozz rocky i mnogo srece

Van mreže guliver123

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 439
Odg: Steroidi ili kreatin?
« Odgovor #62 poslato: Maj 28, 2012, 12:37:29 posle podne »
kao sto mozes da vidis da se ne petljam u ove teme

u potpunosti te razumem, samo to si i trebao da napises sve ostalo i nije bas bilo potrebno... :(

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Steroidi ili kreatin?
« Odgovor #63 poslato: Maj 28, 2012, 12:40:59 posle podne »
Citat
samo to si i trebao da napises sve ostalo i nije bas bilo potrebno.

ponelo me  ;D ;D
a morao sam da napisem jer je to moja duznost kao admina da slucajno neko ne proba takvu budalstinu
rezime
a to sto je ne petljam po defaultu ne znaci da NEZNAM  ;)
NISAM HTEO nego sam MORAO
jbg
ja znam da ti ne mislis tako i to je u redu,nemam nista protiv toga,ali moja duznost je ta koja jeste i obavezan sam da ako nista drugo napisem UPOZORENJE
a ko hoce da se igra
e tu me zabole PATKOV ;) ;)

Van mreže Lazar Popovic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.140
Odg: Steroidi ili kreatin?
« Odgovor #64 poslato: Maj 28, 2012, 01:23:41 posle podne »
ponelo me  ;D ;D
a morao sam da napisem jer je to moja duznost kao admina da slucajno neko ne proba takvu budalstinu
rezime
a to sto je ne petljam po defaultu ne znaci da NEZNAM  ;)
NISAM HTEO nego sam MORAO
jbg
ja znam da ti ne mislis tako i to je u redu,nemam nista protiv toga,ali moja duznost je ta koja jeste i obavezan sam da ako nista drugo napisem UPOZORENJE
a ko hoce da se igra
e tu me zabole PATKOV ;) ;)

Pedjos ako me iko ikad bude tuzio uzimam te za advokata ;D

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Steroidi ili kreatin?
« Odgovor #65 poslato: Maj 28, 2012, 01:30:05 posle podne »
ponelo me  ;D ;D
a morao sam da napisem jer je to moja duznost kao admina da slucajno neko ne proba takvu budalstinu
rezime
a to sto je ne petljam po defaultu ne znaci da NEZNAM  ;)
NISAM HTEO nego sam MORAO
jbg
ja znam da ti ne mislis tako i to je u redu,nemam nista protiv toga,ali moja duznost je ta koja jeste i obavezan sam da ako nista drugo napisem UPOZORENJE
a ko hoce da se igra
e tu me zabole PATKOV ;) ;)

Pedjos ako me iko ikad bude tuzio uzimam te za advokata ;D

Pa nije dzaba covek ucio visoke skole...
Men sana in corpore sano !

Van mreže Ishmerish

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 946
  • Lala 4ever
Odg: Steroidi ili kreatin?
« Odgovor #66 poslato: Maj 28, 2012, 01:54:35 posle podne »
Daj ljudi smirite dozivljaje i oladite na copy-paste kombinaciji, jos ce general od ovih silnih bolova kod urologa da zavrsi 8)
"Kad je neko glup, proizvodi jednak socijalni efekat kao i kad je mrtav.
On ništa ne primjećuje, samo drugi pate oko njega."

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Steroidi ili kreatin?
« Odgovor #67 poslato: Maj 28, 2012, 03:37:53 posle podne »
Daj ljudi smirite dozivljaje i oladite na copy-paste kombinaciji, jos ce general od ovih silnih bolova kod urologa da zavrsi 8)

u s zabelesku
BIO!! :D
jbg
idu 40-e pa kazu da valja :D

Van mreže Ishmerish

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 946
  • Lala 4ever
Odg: Steroidi ili kreatin?
« Odgovor #68 poslato: Maj 28, 2012, 04:02:37 posle podne »
E kad bi pola njih znalo za 100mg nedeljno, lek za sve bolesti 8)

Kad krenu da mi kukaju i da me edukuju kako nije isto od 30 do 40, kao od 40 do 50... a ja samo mudro cutim ;) i mislim da ja taj film necu gledati ;D
"Kad je neko glup, proizvodi jednak socijalni efekat kao i kad je mrtav.
On ništa ne primjećuje, samo drugi pate oko njega."

Van mreže DunavBoy

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 70
Odg: Steroidi ili kreatin?
« Odgovor #69 poslato: Jun 07, 2012, 04:26:14 pre podne »
odoh ja u of , generalno je li ovaj vojnik primljen u vojsku,jel prosao test? cuo sam da su u pancevu upravo ovi novi regruti
padali u nesvest kad ih teraju dnevno da istrce oko 2 maratona (2*41km....osim ako nije srpsko standardno kurcenje, mada
ja sam trcao sa Kobrama na jednom krosu , ono su jako jako utrenirani ljudi , mala je razlika izmedju njih tj tih koji trce i profesionalnih sportista (sto ja nisam vec sam invalid i penzos ali valjda vidim ko stigne u prvih 10 od nas par stotina ili par desetina , na polumaratonu u beogradu uvek vojna lica imaju super rezultate)

Van mreže DunavBoy

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 70
Odg: Steroidi ili kreatin?
« Odgovor #70 poslato: Jun 07, 2012, 04:28:38 pre podne »
               drugo  -  da li se iko ikad setio da je osnov (mozda je zastarelo) za funkcionalnu snagu da covek u kontinuitetu uhvati (uz koriscenje proteina na svakih par sati , i aminokiselina)  dok bez pauze 6 do 8 sati podize npr sipku za tegove  ili npr  udara iz sedeceg stava cekicem od 1kg  traktorsku gumu?   Ako su ovo budalastine , dajte izvinite , nemam nameru da se pravim pametan samo sam odavno cuo ovaj recept...pa onda 24 casa odmora pa sutra opet isto ...pa u svakom selu ti ljudi (npr kovac,drvoseca)  koji rade male napore u kontinuitetu po 8-10 sati razviju nenormalnu funcionalnu snagu...bar bilo nekad , mada znam klinca od 19 godina (ja imam 35) koji trguje drvima i utovaruje ih , u selu kod rodjaka sam radio sa njim ,  mene je decko uplasio koliko je nenormalno jaci nego sto izgleda , on na ruke podigne po 2 svoje tezine
              inace - izvinite ako lupetam ,  prosto nemam iskustva sa nekom jacom hemijom , kad preteram sa kafom ili guaranom u toku dana desi mi se ovako da mi se razbije san

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Steroidi ili kreatin?
« Odgovor #71 poslato: Jun 07, 2012, 06:27:21 pre podne »
               drugo  -  da li se iko ikad setio da je osnov (mozda je zastarelo) za funkcionalnu snagu da covek u kontinuitetu uhvati (uz koriscenje proteina na svakih par sati , i aminokiselina)  dok bez pauze 6 do 8 sati podize npr sipku za tegove  ili npr  udara iz sedeceg stava cekicem od 1kg  traktorsku gumu?   Ako su ovo budalastine , dajte izvinite , nemam nameru da se pravim pametan samo sam odavno cuo ovaj recept...pa onda 24 casa odmora pa sutra opet isto ...pa u svakom selu ti ljudi (npr kovac,drvoseca)  koji rade male napore u kontinuitetu po 8-10 sati razviju nenormalnu funcionalnu snagu...bar bilo nekad , mada znam klinca od 19 godina (ja imam 35) koji trguje drvima i utovaruje ih , u selu kod rodjaka sam radio sa njim ,  mene je decko uplasio koliko je nenormalno jaci nego sto izgleda , on na ruke podigne po 2 svoje tezine
              inace - izvinite ako lupetam ,  prosto nemam iskustva sa nekom jacom hemijom , kad preteram sa kafom ili guaranom u toku dana desi mi se ovako da mi se razbije san


ajde sada lepo procitaj sve sto si napisao jos jednom polako pa ces i sam shvatiit a ja cu ti pomoci

-znam JEDNOG momka
-znam NJIH PAR vojnih lica
-cuo sam da NEKI kovaci jaki (u davna vremena)

ljudino
i ja znam jednog momka koji ceo dan radi na njivi i posle toga popije gajbu piva,izlgeda kao i svaki obican sofer i mrtav pijan uzme traktor za onaj deo gde se kopcaju plugoivi i odigne ga od zemlje (zanjdi kraj) bez problema
zar ti misli da je svaki pijani poljoprivrednik takav?
zar mislis da je svako dete koje je na zalost prindujeno da radi u sumi jako kao taj tvoj jedan sto si ga ti video
zar ti mislis da na ovom svetu postojimo samo mi desnjaci?
to su bre izolovani slucajevi!!!!
onda ,nikakvih problema ne bi iblo da srbija uzme medlaju sada u londonu,pozovemo ovog baju sto dize traktor i ode tamo ,podgine teg jer verujem da moze vise nego njih damo 80% i to je to
nije to bas tako.
a kada vec pricas o pripadnicima vojnih i ostalih formacija
imao sam nekih dodornih tacaka nekada :D,pa veoma dobro znam sta su i drilovi i marsevi i sve ostalo ,ali probaj da shvatis jedno da su to ljudi koji su selektovani po tom pitanju,pre cele price su vec bili u zavidnoj kondciji,uz adkevatne treninge,pojacanu hranu (kakva jeste) i br godina koji imaju,svaki drugi reuzlatat bi SRAMOTAN I PORAZAVAJUCI

Van mreže R3nchi

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 77
Odg: Steroidi ili kreatin?
« Odgovor #72 poslato: Jul 07, 2012, 10:57:41 posle podne »
ZA 1 MJ.IMAM TESTIRANJE FIZICKE SPREMNOSTI NA KOME BUKVALNO MORAM PROCI JER MI OD TOGA ZAVISI BUDUCNOST....[/b] Zanima me sta je najbolje da uzmem da bih dobio snagu,ne moram dobiti masu nego mi je samo snaga potrebna za to testiranje.Cijena nije bitna samo me zanima sta ima NAJBOLJI EFEKAT da uzmem da bih dobio koliko toliko vise snege i odradio to testiranje kako treba... Uz svakodnevni trening moram poceti nesto bas jako da uzimam ali nisam bas upucen sta... Ako bi neko mogao da me malo uputi bio bih zahvalan...


Rjesi si za taj test ili amfetamina ili efedrina..
;) Prolazis da ga Je*es! :)