Maj 03, 2024, 04:56:26 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.108 poruka u 18.751 tema - 20.952 članova - Poslednji član: Bobbishapy
X3MShop banner

Autor Tema: K-1 WORLD GP 2006 in OSAKA - Final elimination  (Pročitano 9154 puta)

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: K-1 WORLD GP 2006 in OSAKA - Final elimination
« Odgovor #15 poslato: Oktobar 20, 2006, 11:24:02 posle podne »
Citat
Karaev vs Badr Hari - Karaev pobjedio sa ko u prvoj rundi
sto je s ovim Harijem, jel se drogira on? patosiro ga Rus, a on poslije mecha oce da bije sudije i sve redom...
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: K-1 WORLD GP 2006 in OSAKA - Final elimination
« Odgovor #16 poslato: Oktobar 21, 2006, 12:02:41 pre podne »
Citat
Karaev vs Badr Hari - Karaev pobjedio sa ko u prvoj rundi
sto je s ovim Harijem, jel se drogira on? patosiro ga Rus, a on poslije mecha oce da bije sudije i sve redom...

Evo ti komentar pa ti prosudi da li ima veze sa tim sto si vidio,ja nazalost nisam jos pogledao turnir...

......

The card's first matchup was a battle of newcomers, as the explosive Russian kickboxer Ruslan Karaev, 23, stepped in against Badr Hari of Holland, a 21 year-old muay thai stylist who has countered his enfant terrible image with the improbable sobriquet "Golden Boy." Wearing a Los Angeles Lakers' jersey, Hari lip-synched to Compton gangsta rap during his protracted ring entrance. Karaev counterpointed with a friendly, touch-the-fans-hands stroll to the squared circle, and finally it was time for this much-anticipated showdown.

The fight,, unfortunately, lasted only a fraction of the time the entrances had. Hari made a good start of it, firing in hard low kicks that seemed to sting Karaev. But during a quick exchange, Karaev stepped forward with a left and then a right hook that left Hari slumping against the corner post. Karaev fired in another punch, then a kick before the referee, who was positioned behind the action, stepped forth to call a down. Hari did not stand or assume a fighting pose, and so the fight was called.

Hari and his seconds then closed in on Karaev's corner, protesting vehemently, even as big-screen replays had fans speculating about elbow contact and late strikes. But the bout had been called and the bell had been rung, and that was that. Karaev collected his trophy and left, but a defiant Hari stayed on, and had to be talked out of the ring by K-1 officials. "I stop fighting!" bellowed the infuriated Hari as he marched away, "I tell you now, I stop fighting!" It is a safe bet that we will be hearing more from Hari and his Show Time Team about this -- and a safe bet that the wunderkind will, in fact, fight again.

......

;-)

PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: K-1 WORLD GP 2006 in OSAKA - Final elimination
« Odgovor #17 poslato: Oktobar 21, 2006, 12:26:40 pre podne »
neka kuka, neka riche, dzabe mu ...

nego daj kucnu adresu pa da ti posaljem dvd sa snimcima.
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: K-1 WORLD GP 2006 in OSAKA - Final elimination
« Odgovor #18 poslato: Oktobar 21, 2006, 12:37:24 pre podne »
neka kuka, neka riche, dzabe mu ...

nego daj kucnu adresu pa da ti posaljem dvd sa snimcima.

Tebi hvala brate moj ali trenutno smo postar i ja u zavadi, tj. ne navraca u moje krajeve, tako da bi bilo steta da njega castimo sa tim sjajnim materijalima... ALI... Vladar seli vrlo brzo u civilizaciju (citaj dostupnost adsl-a ), tj u BD, pa se nadam da cu tamo moci da uspostavim lijep i ugodan odnos sa postom Crne Gore pa ce biti razmijene i sa moje strane... ;-)

U svakom slucaju hvala!!!
Kad budes silazio do primorja glasni se da odradimo taj trening i popijemo pice-dva-tri... :-)
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: K-1 WORLD GP 2006 in OSAKA - Final elimination
« Odgovor #19 poslato: Oktobar 21, 2006, 12:51:57 pre podne »
ma nema srece od poshtara, sve zhbirevi i splachine, macom u glavu sve to treba.

sretna selidba druze, pa i ti ako vamo budes dolazio u ove ravnice javi!
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: K-1 WORLD GP 2006 in OSAKA - Final elimination
« Odgovor #20 poslato: Oktobar 21, 2006, 01:16:42 pre podne »
Dogovoreno! ;-)
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže gaudi

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 327
Odg: K-1 WORLD GP 2006 in OSAKA - Final elimination
« Odgovor #21 poslato: Oktobar 24, 2006, 05:58:41 posle podne »
Ruslana Karaeva je bas milina gledati . Nisam gledao ovu borbu , ali sve sto sam ranije gledao sa njim je bilo bas dobro . Nikad s njim dosadna borba ... Retki su borci koji imaju tako raznovrstan repertoar udaraca

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: K-1 WORLD GP 2006 in OSAKA - Final elimination
« Odgovor #22 poslato: Oktobar 25, 2006, 03:58:35 posle podne »
btw jel ima kakvih linkova dje su fino sortirani stariji turniri k1,pride,ufc pa da se to dowloaduje sve.
skidam odavde sve sto postujete, ufc skidam sa torenta, ali starije pride i k1 turnire nikako nac nidje.
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: K-1 WORLD GP 2006 in OSAKA - Final elimination
« Odgovor #23 poslato: Oktobar 25, 2006, 04:21:12 posle podne »
www.nokaut.hr ti je hr sajt borilackih sportova imaju odijelak Multimedia na njihovom forumu gdje imas gomilu borbi raznog tipa, cijeli turniri i stalno ubacaju nesto novo..to je forum pa ces mozda morati da se registrujes inace nikakav problem... tamo je dobro, a i daju linkove za  najnovje borbe gotovo istog trenutka kada se zavrse...
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: K-1 WORLD GP 2006 in OSAKA - Final elimination
« Odgovor #24 poslato: Oktobar 25, 2006, 05:14:12 posle podne »
thnx bro, samo mala ispravka: nokaut.com a ne hr. :wink:
vrh im je forum, ima da se opuchim od downloada
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: K-1 WORLD GP 2006 in OSAKA - Final elimination
« Odgovor #25 poslato: Oktobar 25, 2006, 08:21:15 posle podne »
Naravno! Moja greska!

Znaci evo jos jednom i za sve ostale forumase...

www.nokaut.com .....pa u multimedija na njihovom forumu ..... za skidanje borbi....
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me