Maj 22, 2024, 04:02:36 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.149 poruka u 18.754 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: Komunalni policajci tuku putnika bez karte  (Pročitano 26435 puta)

Van mreže Milos Zivanovic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.774
  • Miloš Živanović
    • Facebook
Komunalni policajci tuku putnika bez karte
« poslato: Septembar 18, 2012, 04:33:26 posle podne »
i to koga tuku... sta reci, sve veliki mangupi, ne zna se ko je jaci od koga.... Boze me sacuvaj, kako me ovakve stvari izbace iz takta...



http://www.mondo.rs/s259941/Info/Hronika_i_Drustvo/Komunalni_policajci_tuku_putnika_bez_karte.html

Van mreže MrT

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 457
Odg: Komunalni policajci tuku putnika bez karte
« Odgovor #1 poslato: Septembar 18, 2012, 04:51:35 posle podne »
U sto ga tuku... u civilizovanoj zemlji bi doslo 5 cajkosa, i ne bi ga tukli, ali bi ga u zatvor odvukli.

Van mreže djLE

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: Komunalni policajci tuku putnika bez karte
« Odgovor #2 poslato: Septembar 18, 2012, 04:55:37 posle podne »
a cekaj sta je bio problem liku da izadje iz busa i da ne koci ostalih 150 ljudi u autobusu jer zbog njega autobus stoji?

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: Komunalni policajci tuku putnika bez karte
« Odgovor #3 poslato: Septembar 18, 2012, 05:31:06 posle podne »
a cekaj sta je bio problem liku da izadje iz busa i da ne koci ostalih 150 ljudi u autobusu jer zbog njega autobus stoji?

Brate i da nije hteo da izađe u INAT njima, NEMAJU PRAVA da ga udaraju, žurio momak na ispit+se zainatio kad je video da sirovine ne znaju da se ponašaju
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže Lazar Popovic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.140
Odg: Komunalni policajci tuku putnika bez karte
« Odgovor #4 poslato: Septembar 18, 2012, 05:55:06 posle podne »

Van mreže vsns

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 122
Odg: Komunalni policajci tuku putnika bez karte
« Odgovor #5 poslato: Septembar 18, 2012, 06:46:25 posle podne »
a da je on uzvratio bilo bi o5 napadnuti neduzni policajci...sta reci

Van mreže miss_D

  • Lepotica
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 209
Odg: Komunalni policajci tuku putnika bez karte
« Odgovor #6 poslato: Septembar 18, 2012, 06:52:20 posle podne »
Tuga...  :(
I'm not finished when I'm tired, I'm finished when I'm done

Van mreže Slanina

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 431
  • Spamer
Odg: Komunalni policajci tuku putnika bez karte
« Odgovor #7 poslato: Septembar 18, 2012, 07:47:57 posle podne »
Vala dobro je i prosao kad oce da tera inat a i ovo su neki mladi panduri neke seljacine neizivljene koji su jedva cekali da im se nadje neki ovakav :)

Van mreže BBBbbb

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 438
Odg: Komunalni policajci tuku putnika bez karte
« Odgovor #8 poslato: Septembar 18, 2012, 07:53:45 posle podne »
Nema ovo veze ni sa tim sto on nema kartu, ni sto je Djilas gradonacelnik, vec se radi o jednom kretenu, koji je verovatno kao i vecina preko neke veze postao kom. policajac, i fizicki napada coveka bez osnove.

Mogli su lepo da zovu policiju, policija ga privede zbog remecenja javnog reda i mira, ili sta vec, pa ce da vidi da li nece da izadje iz busa sledeci put.
Ovako ovaj kom. pandur treba da zavrsi sa otkazom i prijavom.

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Komunalni policajci tuku putnika bez karte
« Odgovor #9 poslato: Septembar 18, 2012, 07:59:38 posle podne »
Komunalna policija je debelo izasla iz svojih nadleznosti. Realno za ovo moraju da dobiju i suspenziju i prijave.
Drugi je problem u samoj osnovi komunalne policije. U komunalnu policiju su primljeni i kurta i murta, skupljani sa kca i konpca bez danas skole i bez obrazovanja i odgovarajuce obuke, koji prije toga nista u zivotu nisu radili, i onda su preko partijsko-rodjacko-kumovskih veza dobili uhljebnje na teret gradjana koje ovako nezaonito sikaniraju....mislim, realno, ovo i jeste slika komunalne policije, nista bolje i nemozemo da ocekujemo.

Tuzno je ovo sve. Samo je cudno da narod i dalje trpi sve ovo. U stvari cudno je da ova drzava jos postoji.
Drzava sa 1.5miliona nezaposlenih, isto toliko penzionera, 250000 radnika u prviredi i 600000 u drzavnoj administraciji ili tako nesto, brojke mozda nisu najtacnije, ali proporcije jesu :D
Ono sto nas ceka je jos vise ovakvih stvari...samo je pitanje dokle

Van mreže Black&Decker

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.219
  • why so sirius?
Odg: Komunalni policajci tuku putnika bez karte
« Odgovor #10 poslato: Septembar 18, 2012, 08:14:06 posle podne »
Citat
Tuzno je ovo sve. Samo je cudno da narod i dalje trpi sve ovo. U stvari cudno je da ova drzava jos postoji.

da...kako neki ljudi imaju zivaca vise meni uopste nije jasno,da li su zaboravili kako izgleda ziveti normalno...trpe sve i svasta,godinama,decenijama...sve sranja do sranja,i bez zrna nade da ce biti bolje...svi se cude koliko se sranja desava,a meni nije jasno kako se tako malo sranja desava i koliko su neki u stanju da trpe da ne puknu...ne znam kako vise ne krenu da grizu ove pandure,poseravaju se i popisavaju u inat po svemu sto odlikuje ovaj selektivno primenjivi "zakon" i drzavu... 

Van mreže tanatos

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
  • Master&Leader
Odg: Komunalni policajci tuku putnika bez karte
« Odgovor #11 poslato: Septembar 18, 2012, 08:16:22 posle podne »
ja krenuo da komentarisem, al ne mogu... bukvalno mi se srce otima oce da iskoci od besa.
I sta da radis na njegovom mestu?
Ja bi krenuo da ih bijem, jos kad ga ja udario u ruku ja bi mu zveknuo samarcinu da bi sam napustio komunalce iz straha, aliiiiiiiiii
Robija lagano posle, odsteta itd itd...
Ne ne ne ne znam, jeeeebem li ga, ode mi evro u 120 a plata ista, ode meso u 1000 dinara, i onda dodje majmun da te napada u busu.... Sreca pa ne ulazim u GSP, i znam odlicno zakon al dzaba kad ovaj telac ovako postupi...
Pritisak mi je skocio kao da gledam kako mi caleta izbacuje iz busa, dusa me zabolela je*em li im 14 pokolenja raspala!
Zivot nije broj uzdaha.
ZIVOT CINE TRENUTCI KOJI VAM ODUZIMAJU DAH!!!

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful"

Van mreže Dionis

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 346
Odg: Komunalni policajci tuku putnika bez karte
« Odgovor #12 poslato: Septembar 18, 2012, 09:53:19 posle podne »
A.C.A.B.
Đenerale, đenerale
nek' je tvojoj majci hvala
što junaka rodila je
da se srpstvu vrati slava

Van mreže filip85

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 766
Odg: Komunalni policajci tuku putnika bez karte
« Odgovor #13 poslato: Septembar 18, 2012, 11:10:02 posle podne »
a cekaj sta je bio problem liku da izadje iz busa i da ne koci ostalih 150 ljudi u autobusu jer zbog njega autobus stoji?



A zašto bi tačno izašao?

Predao je ličnu kartu kontrolorima, na njima je da mu napišu kaznu a on sa time ima pravo da nastavi vožnju, ne mora da izađe iz autobusa!
Nije na njima da se bave time kako će mu kazna biti naplaćena u Crnoj Gori, i da zovu komunalnu zbog toga, a pogotovo nije na ovima da ga mlate zbog toga!

Uzgred, smešno mi je kako se lik nije ni pomerio kad je ovaj krenuo da ga udara, ko sve nama radi u policiji, neki mangupčić iz kraja koji je obukao uniformu da bi glumio neki zakon...

Van mreže kopa

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 643
Odg: Komunalni policajci tuku putnika bez karte
« Odgovor #14 poslato: Septembar 18, 2012, 11:31:07 posle podne »
ja da sam na njegovom mestu da me je tako par puta  navuko,glavom bi mu porazbijo sve zube pa nek kasnije gulim u zatvoru zbog toga