Jun 05, 2024, 06:50:13 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.163 poruka u 18.753 tema - 20.951 članova - Poslednji član: nikolicmarko
X3MShop banner

Autor Tema: KRATKI CIKLUSI  (Pročitano 13897 puta)

Van mreže R3nchi

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 77
Odg: KRATKI CIKLUSI
« Odgovor #15 poslato: Avgust 21, 2012, 09:07:25 posle podne »
Da. Pa poenta je regularan ciklus 8-10 ned sabiti u 4-5. Nije da nema osnove samo je veoma skupo i treba se izdrzati taj udar hormona


A di je on napisao da treba to sabit u 4-5?' Ti insinuiras da bi sta trebalo doze od 10 tjedana  sabit u 4? Glupost! To covjek nije nigdje napisao..

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: KRATKI CIKLUSI
« Odgovor #16 poslato: Avgust 21, 2012, 09:14:25 posle podne »
Zasto je glupost?

Van mreže R3nchi

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 77
Odg: KRATKI CIKLUSI
« Odgovor #17 poslato: Avgust 21, 2012, 10:15:24 posle podne »

Mogu se mesati orali, ali ta kura koju si napisao je skroz bezveze.


A zasto bi bilo bezveze?? winstrl isusuje zglobove a dbol navlaci vodu...Tako da kontam da bi imali efekte dbola s minimalnom retencijom vode...

Van mreže R3nchi

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 77
Odg: KRATKI CIKLUSI
« Odgovor #18 poslato: Avgust 21, 2012, 10:19:07 posle podne »
Zasto je glupost?

Kolko sam ja shvatio ispravite me ak grijesim, poanta clanka je da se doze nista ne dizu nego da se koriste samo brzi aas al u kraqtkim ciklusima.. Znaci necemo ici 500mg tjedno depo 10 tjendana nego cemo 4 tjedna ici sa 400mg (karikiram sad) propionata.Znaci doze su iste al je vremenski period uzimanja kraci, al cesci..Tj po mom bi bilo da svaki drugi mjesec mos bit na necem..:) tj 4 tjenda si on 4 si off.. Mada bi ja obavezno ubacio barem tribulus neki ili drugi testo booster u ta 4 tjedna off, zlu netrebalo...  Vidim ja da cu morat bit pokusni kunic.. :D

Van mreže johnyplayerrr

  • Član
  • *
  • Poruke: 38
Odg: KRATKI CIKLUSI
« Odgovor #19 poslato: Avgust 21, 2012, 11:39:10 posle podne »
Preko prece ,naokolo blize. A sta je sa receptorima? Zasto mislis da je bolje 1on - 1off a ne 2on - 2 off? U principu imas samo jedan ispravan put...a to je onaj provereni.  8) 
 Ti probaj pa javi ,ali ja licno mislim da ces se razocarati i da ces dzabe aplicirati. Eventualno da ti to bude neki pocetak ulazenja u sve to ,ali opet zasto to ne uraditi pravilno. Uzmi u obzir da su te 4 nedelje predvidjene za iskusne i da bi za te 4 nedelje trebalo ici povecane doze . Takav udar hormona nije predvidjen za pocetnike. A ti bi koliko ja vidim da se provuces bez nus pojava ,to je neki primarni cilj ,umesto da ti cilj bude da odradis kvalitetan posao ,sta god to zahtevalo od tebe ,ti jos nisi spreman na sve. Umesto da planiras pocetni ciklus 12 nedelja ,ti bi 4 sa istim tim dozama. Nebitno sto je estar kratak. Nemozes da se j*bes a da ti ne udje ,makar malo ,onako s' vrha :) (izvinjavam se na stilskoj figuri) :) 8)

Van mreže Becks

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 320
Odg: KRATKI CIKLUSI
« Odgovor #20 poslato: Avgust 22, 2012, 08:43:26 pre podne »
Ma kakvi ne rade se blitz kure sa 400mg testa...



Mogu se mesati orali, ali ta kura koju si napisao je skroz bezveze.
A zasto bi bilo bezveze?? winstrl isusuje zglobove a dbol navlaci vodu...Tako da kontam da bi imali efekte dbola s minimalnom retencijom vode...

Nemas blage veze sta pricas nego izmisljas neke svoje teorije.

Van mreže icko

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 862
Odg: KRATKI CIKLUSI
« Odgovor #21 poslato: Avgust 23, 2012, 09:34:20 pre podne »
U ta 4 tjedna ti sigurno ne treba tribulus a posle ...

Van mreže R3nchi

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 77
Odg: KRATKI CIKLUSI
« Odgovor #22 poslato: Avgust 23, 2012, 04:36:52 posle podne »
U ta 4 tjedna ti sigurno ne treba tribulus a posle ...
Ok ja sam samo iznio svoje vidjenje toga.. I da idem na kratke bilo bi solo orali..BAr na pocetku..

Van mreže icko

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 862
Odg: KRATKI CIKLUSI
« Odgovor #23 poslato: Avgust 23, 2012, 04:48:47 posle podne »

Mogu se mesati orali, ali ta kura koju si napisao je skroz bezveze.


A zasto bi bilo bezveze?? winstrl isusuje zglobove a dbol navlaci vodu...Tako da kontam da bi imali efekte dbola s minimalnom retencijom vode...

A drugo ne navlaci se voda u zglobove tokom ciklusa, batali se ti toga bolje, vidis da nemas osnovna znanja o tome.

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: KRATKI CIKLUSI
« Odgovor #24 poslato: Avgust 23, 2012, 05:57:45 posle podne »
burazeru,retencija vode ima najvise veze sa natrijumom,mozes ti i na anadrolu biti suv.Batali ti ovo jos neko vreme
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže R3nchi

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 77
Odg: KRATKI CIKLUSI
« Odgovor #25 poslato: Septembar 17, 2012, 08:55:05 posle podne »
Razbacali ste se puni sebe s bataljenjem..Procito sam kamaru txt o AAS i nigdje ne pise s cim ima veze retencija vode..

Pa bi volio vas sveznajuce eto copy paste link odakle ste to izvukli..Moje informacije su skupljane sa domacih foruma i sa isterology sitea, e sad mozda sam ja neke stvari malo krivo shvatio,al s tim batali se niste uopce produktivni...

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: KRATKI CIKLUSI
« Odgovor #26 poslato: Septembar 17, 2012, 09:15:35 posle podne »
Razbacali ste se puni sebe s bataljenjem..Procito sam kamaru txt o AAS i nigdje ne pise s cim ima veze retencija vode..

Pa bi volio vas sveznajuce eto copy paste link odakle ste to izvukli..Moje informacije su skupljane sa domacih foruma i sa isterology sitea, e sad mozda sam ja neke stvari malo krivo shvatio,al s tim batali se niste uopce produktivni...

nase info su pokupljene sa jako idiotskog mesta druze,zove se LJUDSKA FIZIOLOGIJA i KALIJUM-NATRIJUM PUMPA.Probaj anci,mozda ima par stotina iljada knjiga i slicno....ko zna,mozda gresim :/
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure