Maj 09, 2024, 02:25:28 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.110 poruka u 18.752 tema - 20.950 članova - Poslednji član: Ostoja92
X3MShop banner

Autor Tema: Skidanje zadnjice  (Pročitano 20902 puta)

Van mreže VodaVoda

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 416
Odg: Skidanje zadnjice
« Odgovor #15 poslato: Oktobar 05, 2006, 03:39:29 posle podne »
Tesko mi je sa onim bucicama :)
@Sasa Uradila sam malopre dve serije po 50 :D Uh, boli guza :D
A kakve su to vezbe za kukove?

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Skidanje zadnjice
« Odgovor #16 poslato: Oktobar 05, 2006, 03:42:54 posle podne »
To ce morati malo podrobnije da ti objasni...pokaze... :twisted: :twisted: :twisted:

Van mreže Vexxx

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 777
Odg: Skidanje zadnjice
« Odgovor #17 poslato: Oktobar 05, 2006, 06:23:19 posle podne »
Trzanje, podizanje nogu na boku, podizanje gornjeg dela tela bocno itd.. to ce ti odraditi uskocu struka i kukove... A ako si iz NS mozemo  mogu ja da ti pokazem sve... + imamo bekap 2 rvaca i trenera koji je exelent......... i mog jednog pajtasa... sve u svemu u sigurnim rukama :D

Van mreže VodaVoda

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 416
Odg: Skidanje zadnjice
« Odgovor #18 poslato: Oktobar 06, 2006, 12:06:14 pre podne »
Eh, steta, ali nisam iz Novog Sada :( U Bg sam :D
Nisam dugo radila, i sad me bas boli guza. Ali neka, moram se vratiti u formu. Razumela sam na koju vezbu mislis za bokove, ima i u Lokici to :D Hvala ti u svakom slucaju :P

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Skidanje zadnjice
« Odgovor #19 poslato: Oktobar 06, 2006, 12:20:04 pre podne »
jesi li radjala shtogod?
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Big_Rasha

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.096
Odg: Skidanje zadnjice
« Odgovor #20 poslato: Oktobar 06, 2006, 02:01:57 posle podne »
Citat: Vodavoda
znam da nemaju neku ulogu, ali meni je tesko. Ja sam sva nekako nezna, nisam digla nista teze od kasike Very Happy Radila sam i to sa sipkom, ali i ona ima odgovarajucu tezinu. Ja se uvek uhvatim za najlaksu, a moja drugarica uzme najtezu i opet uradi bez nekih velikih problema. Pa onda me podstice dok stoji pored mene, a ja radim. Bas mi puno pomaze, jer ima visa iskustva. Medjutim sad u Bg nje nema, nije odavde, pa mi frka


Znaci ne mozes da treniras bez drugarice.  :D
Pokusaj ti ipak da stavis sipku na ledja. Ona ti je negde 10-tak kilograma. To uopste nije pretesko za tebe.
Zapamti mora malo da boli i da se malo pomucis ako dobru zadnjicu.
Isto tako preporucio bih ti vezbe na parteru. One vezebe za koje moj prijatelj sa foruma Big Rasha kaze da ih trenira samo Lokica.
Radi ti njih, ali zapamti moras da imas veoma veliki broj po seriji, jedno 50-tak. da bi imalo efekta.
Kada osetis da gori misic (posle 20-tak ponavljanaj) tek tada te vezbe pocinju da imaju efekat.
Radi 3 serije za zadnjicu i 3 serije za kukove i rezultati ce doci.
Sale moracemo jednom zajedno da vezbamo noge... Da mi pokazes ove vezbe... Da se malo valjamo po zemlji...

Van mreže Sasa Dimitrijevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.310
Odg: Skidanje zadnjice
« Odgovor #21 poslato: Oktobar 06, 2006, 03:13:50 posle podne »
Raso, ja bogami necu. Valjao sam se ja 4 meseca, 2 puta dnevno, 6 dana u nedelji po strunjacama. Mnogo boli brate (dok se ne uzilavis). To sam radio samo dok sam se spremao za takmicenja. Ovako u masi, je dovoljan samo iskorak i nista vise (mada ni to ne radim sad  :oops: ). Poz.

Van mreže Big_Rasha

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.096
Odg: Skidanje zadnjice
« Odgovor #22 poslato: Oktobar 06, 2006, 03:21:50 posle podne »
Raso, ja bogami necu. Valjao sam se ja 4 meseca, 2 puta dnevno, 6 dana u nedelji po strunjacama. Mnogo boli brate (dok se ne uzilavis). To sam radio samo dok sam se spremao za takmicenja. Ovako u masi, je dovoljan samo iskorak i nista vise (mada ni to ne radim sad  :oops: ). Poz.
Lenjstino!!!! Vidimo se u NS???

Van mreže VodaVoda

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 416
Odg: Skidanje zadnjice
« Odgovor #23 poslato: Oktobar 06, 2006, 04:22:20 posle podne »
Imam upalu. Jel smem da nastavim da radim iskorak?
Ja ili ne radim nista, ili se ubijem, pa se preforsiram, kao juce. Zapela pa celi dan iskorak :shock:

Van mreže Big_Rasha

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.096
Odg: Skidanje zadnjice
« Odgovor #24 poslato: Oktobar 06, 2006, 04:28:19 posle podne »
Dok te ne prodje nemoj.... Sad mozes da uzivas.... i da gledas kako napredujes.... Samo nemoj dijetu sjebati...

Van mreže VodaVoda

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 416
Odg: Skidanje zadnjice
« Odgovor #25 poslato: Oktobar 06, 2006, 05:42:36 posle podne »
Znaci da se ne vodim onom nasom "Klin se klinom izbija" :D

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Skidanje zadnjice
« Odgovor #26 poslato: Oktobar 06, 2006, 05:48:07 posle podne »
Ali ostaje...

Van mreže Sasa Dimitrijevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.310
Odg: Skidanje zadnjice
« Odgovor #27 poslato: Oktobar 06, 2006, 10:28:26 posle podne »
Nista ne treba forsirati odjednom, pa ni gluteuse naravno. Vodavoda kada sam ti rekao da nema efekta ako se ne radi 50-tak puta nisam mislio da moras odmah da krenes sa tolikim brojem ponavljanja. Svaku novu vezbu koju ubacujete u svoj program prilagodite trenutnoj kondiciji vaseg organizma. Znaci kreni sa 20-tak, pa za nedelju dve povecaj na 30-tak i tako redom. U vexi upale napravi pauzu dva tri dana pa opet radi zadnjicu. Ne moras vise od 3-4 puta nedeljno da je radis, jer tim vezbama neces skinuti salo sa zadnjice vec ces je malo ucvrstiti, zategnuti i podici. A salo zna se samo dijeta i kardio......

Van mreže VodaVoda

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 416
Odg: Skidanje zadnjice
« Odgovor #28 poslato: Oktobar 07, 2006, 01:46:25 pre podne »
Jesam li ja negde pomenula salo?

Znam da sam preterala. Ali sam besna na sebe sto sam ispala iz kondicije, pauza od 2 meseca nije beznacajna, a u skripcu sam s vremenom, moram i da ucim. Sto je najgore, prostor, tj. teren skole gde sam trcala je najcesce zauzet, ili je vreme nikakvo. Radila sam ja traku u teretani, ali feeling je drugaciji kad se radi napolju. Ne ide mi nista od ruke trenutno. I razbolela sam se. :?

Van mreže Sasa Dimitrijevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.310
Odg: Skidanje zadnjice
« Odgovor #29 poslato: Oktobar 07, 2006, 04:47:59 pre podne »
Jesam li ja negde pomenula salo?

Znam da sam preterala. Ali sam besna na sebe sto sam ispala iz kondicije, pauza od 2 meseca nije beznacajna, a u skripcu sam s vremenom, moram i da ucim. Sto je najgore, prostor, tj. teren skole gde sam trcala je najcesce zauzet, ili je vreme nikakvo. Radila sam ja traku u teretani, ali feeling je drugaciji kad se radi napolju. Ne ide mi nista od ruke trenutno. I razbolela sam se. :?

Pa naslov teme je skidanje zadnjice.....  :D
A ako uzmemo u obzir da je to mesto gde se najteze skida salo pretpostavio sam da je to problem.

Samo polako... Pojacaj malo vitamincice. Odmori se malo, dan dva. Pa onda kreni lagano. Ne treba ti vise od 3-4 puta nedeljno po 30 minuta da posvetis sebi. Mislim da to nije puno vremena. A mozes i da uzmes jedan steper za aerobik, pa da radis istrcavanja u sobi (treba ti 0.5x0.5 m2 povrsine). naravno da je bolji filing da se kardio radi napolju, ali stizu hladniji dani, pa prema tome ili se dobro obuci, ili cekaj sledece leto.....

Samo nemoj da gubis nadu. Ceo muski deo foruma ti daje podrsku. I tebi i ostalim lepoticama na ovom forumu.