Maj 23, 2024, 11:28:02 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.155 poruka u 18.754 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: ginekomastija  (Pročitano 25634 puta)

Van mreže Nenad018

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 403
Odg: ginekomastija
« Odgovor #15 poslato: Oktobar 28, 2012, 09:50:53 posle podne »
Ma ne preporucujte liku nista, receno mu je da moze hiruski da se resi vrlo lako. Jos nije rekao iskreno koliko godina ima, zvuci kao neko ko je dosta mladji posto mu je prva "kura" plava srca. Kakva femara i ostalo pa da se lik jos viste razbije posto je sigurni u panici da to resi pa onom logim dupla doze bolje deluje.
@tema
http://www.realx3mforum.com/smf/index.php?topic=25688.0
Nisam na ovaj svet stigao da bih bio porazen, niti neuspeh struji mojim venama. Ja nisam ovca sto ceka da je njen pastir podstakne.Ja sam lav koji odbija da zbori, hodi i spava s ovcama. Kasapnica neuspeha nije moja sudbina. Istrajacu sve dok ne uspem."

Van mreže kricikricijuskas

  • Član
  • *
  • Poruke: 34
Odg: ginekomastija
« Odgovor #16 poslato: Oktobar 29, 2012, 03:28:11 pre podne »
Nolva nije lijek za gyno. Vec blokator estrogena. Nolva se uzima po potrebi. Obicno se uzima cim se osjeti peckanje u bradavicama (40 mg).  A trebao si se informisati da gyno mozes dobiti i posle ciklusa.

Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968
Odg: ginekomastija
« Odgovor #17 poslato: Oktobar 29, 2012, 08:30:12 pre podne »
a ako mozes da izdrzis terapiju na femari u ove svrhe ja ti zavidim.
Sto Roki?

Van mreže milan0507

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 873
Odg: ginekomastija
« Odgovor #18 poslato: Oktobar 29, 2012, 08:33:19 pre podne »
Joj kad uzmete da filozofirate..Jel resava probleme sa ginekomastijom? Resava.Pa je ti zovi blokatorom ili kako vec hoces.

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.311
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: ginekomastija
« Odgovor #19 poslato: Oktobar 29, 2012, 09:16:35 pre podne »
Joj kad uzmete da filozofirate..Jel resava probleme sa ginekomastijom? Resava.Pa je ti zovi blokatorom ili kako vec hoces.

ma miki
verovatno su mislili da kazu (sto nolva i jeste) a to je da je nolva estrogenski SUPRESOR i da zatvara estrogen direktno na recetpru tj ne dozovljava ni najmanjoj kolcini da prodje (sto opet nije dobro) -naravno ne u svim slucajevima,jer moze vrlo lako da se desi OPRUGA efekat pa da covek dobije gyno 6 ned nakon odradjenog fucking PCT sa nolvom i sl...

Van mreže milan0507

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 873
Odg: ginekomastija
« Odgovor #20 poslato: Oktobar 29, 2012, 09:52:55 pre podne »
Znam znam, ali htedoh decku da pojednostavim posto ocigledno ne zna gde je levo.

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.311
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: ginekomastija
« Odgovor #21 poslato: Oktobar 29, 2012, 10:11:48 pre podne »
Znam znam, ali htedoh decku da pojednostavim posto ocigledno ne zna gde je levo.

jbg

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: ginekomastija
« Odgovor #22 poslato: Oktobar 29, 2012, 12:26:31 posle podne »
Nolva nije lijek za gyno. Vec blokator estrogena. Nolva se uzima po potrebi. Obicno se uzima cim se osjeti peckanje u bradavicama (40 mg).  A trebao si se informisati da gyno mozes dobiti i posle ciklusa.

Zasto bas 40mg?

Van mreže kricikricijuskas

  • Član
  • *
  • Poruke: 34
Odg: ginekomastija
« Odgovor #23 poslato: Oktobar 29, 2012, 01:29:42 posle podne »
@ milan0507
Pedja ti je sve napisao. Ne pravim se pametan :). Ali ako dobijes gyno ne moze ti nijedan lijek pomoc, sem noz.
@ BUKAS
To sam napisao jer je momak rekao da uzima 1 tabletu. To je ili 10 ili 20 mg. Bukas, znam na sta mislis da je to individualno i relativno. Ali mislim da je malo to za ovakvu stvar.

"Da razjasnimo: NOLVADEX (NOLVA) NEĆE VAM POMOĆI DA SE IZBORITE SA GINEKOMASTIJOM! Ukoliko ste započeli ciklus sa nolvom, osetili posledice ginekomastije, eventualno možete povećati doze, kako biste sprečili da gyno uzme maha, ali letrozol jeste pravo rešenje, istog momenta! Ukoliko oklevate sa upotrebom letrozola, postoji opasnost da ne možete vratiti stvari u prethodno stanje."

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: ginekomastija
« Odgovor #24 poslato: Oktobar 29, 2012, 02:16:11 posle podne »
Momka krasi: "Kasno Marko na Kosovo stize". A za kuru nemam neku pametnu, posto je kura udri Mile po tamburi :D ipak se naslo nesto :) mada je jetra a u ovom slucaju sisa, mnogo bolje od tambure, al se ne slaze jbg..

Van mreže milan0507

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 873
Odg: ginekomastija
« Odgovor #25 poslato: Oktobar 29, 2012, 02:26:21 posle podne »
To su sve u neku ruku blokatori estrogena. Njemu ne znaci nista ako mu napisemo jezikom koji pise u knjigama o tome, jer vidis da nista ne zna. Znam kako radi nolva, pisano je par puta na svim forumima, samo sam mu obicnim recnikom rekao. Femara mora dugo da se uzima u kontinuitetu da bi se nivoi hormona unormalili i jako je bitno da pogodimo dozu.Rekao sam mu nolva zbog toga sto kaze da je to u zacetku,nisam sigurno mislio da je uzima konstantno. Citao sam negde da femara valjda moze da resi postojecu ginekomastiju.E sad, ne smem da se zakunem gde sam to video i da li radi.

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: ginekomastija
« Odgovor #26 poslato: Oktobar 29, 2012, 03:42:25 posle podne »
Citao sam negde da femara valjda moze da resi postojecu ginekomastiju.E sad, ne smem da se zakunem gde sam to video i da li radi.

Mozda ovo:

Letrozol je korišten u studiji na glodarima da se efikasno uništi (benigni) rak tkiva dojke, što može da potencijalno ukazuje na njegovu upotrebu kod muškaraca u smislu da se ukloni ginekomastija.

http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,24653.0.html

Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968
Odg: ginekomastija
« Odgovor #27 poslato: Oktobar 29, 2012, 04:10:51 posle podne »
Ja mogu da se zakunem a nisam glodar  8).
Problem je sto mi sve znamo teoretski tj. nismo probali sve i uvek na istom ili posle istog ciklusa.
Mogu takodje da dodam da sam samo jednom ne dva puta probao nolvu i evo sta mi se desilo:
popijem 1omg pre spavanja, legnem uhvati me prvi san i trgne me takva nepravilnost rada srca, hladan znoj, aneksioznost pa posle aritmija. To je trajalo nekih pola sata. Prekosutra probam 5mg ujutru ista stvar samo sto je trajalo nekih 2o min. Iako me je Doktor ubedjivao da je to ne moguce ne bi je popio vise nikad pa da mi za mr olimpiju treba. Dok sa femarom je bilo ok mada o dozama necu da pricam jer moze neko iz straha pogresno da protumaci.
U ovoj celoj prici oko lekova mogu se izvuci neke smernice ali opet samo ono sto na svojoj kozi osetis je pravo ili lose za tebe. Jbg neko prodje bolje neko gore.
A momak sto je otvorio temu ako je sa dbolom i provironom dobio gyno nazalost ili na radost treba sve androgeno da zaobilazi u sirokom luku

Van mreže kricikricijuskas

  • Član
  • *
  • Poruke: 34
Odg: ginekomastija
« Odgovor #28 poslato: Oktobar 29, 2012, 04:42:36 posle podne »
E evo stvarno prvi put cujem za nolvu. :D

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: ginekomastija
« Odgovor #29 poslato: Oktobar 29, 2012, 06:44:13 posle podne »
Bravo bole, puno teorije a prakse niotkuda... Ne bih zeleo nikome da ima praksu sa nolvom i ostalim zezalicama, ali ne moze se generalno govoriti o dozama ovih lekova, nikako. Meni je femara na 0,4mg svaki 3. dan pravila problem, pekovi su me zatezali, zglobovi boleli, tako da sam ga odmah prestao koristiti.
« Poslednja izmena: Oktobar 29, 2012, 07:01:31 posle podne BUKAS »