Maj 09, 2024, 08:34:56 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.110 poruka u 18.752 tema - 20.950 članova - Poslednji član: Ostoja92
X3MShop banner

Autor Tema: Pokusaj sklapanja kure i vasi utisci i saveti o njoj  (Pročitano 26403 puta)

Van mreže damirjam

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 727
Odg: Pokusaj sklapanja kure i vasi utisci i saveti o njoj
« Odgovor #45 poslato: Novembar 19, 2012, 08:12:44 pre podne »
ja nisam neki user..tek sam pocetnik...reci cu iz iskustva sa moje tacke gledista...probao u 2 kuri sterox sustanon i morao ga dati jaranu...svaki put kad sam se ubo morao sam da lezim 10 dana jer dobijem takvu reakciju da me boli i da nemogu da maknem....a opet jaran se tim istim sterox sustanonom zavrsio kuru kako treba bez ikakvih pojava...
sad trenutno koristim  sterox deku...bilo mi cudno pise "deka" a ne "deca"....i ono sto sam primjetio nakon 7 sedmica je to da sam dobio jako jako snage....koristim 1.5ml sedmicno uz 500mg galenike...jos sta sam primjetio da mi je jako otvorila apetit.....

Van mreže kostavr

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
Odg: Pokusaj sklapanja kure i vasi utisci i saveti o njoj
« Odgovor #46 poslato: Jul 15, 2013, 02:12:13 pre podne »
Sto se tice steroxlab Deca 300 ja imam dve bocice koje su totalno neidenticne,jedna bocica je sa kvalitetnom stampom i za neki milimetar manja i ima hologram cetvrtastog oblika dok je druga sa izuzetno losom stampom i hologramom koji se skida kada prego njega predjete prstima zanci fejk fejkova.Uzeo sam 2x 300mg i nije me takla dok ova prva razbija.Ako uspem da slikam postavicu slike ovih dana da se cisto vidi razlika.Kada pokusate da uradite validaciju na njohovom sajtu deca koja razbija kako radi pokazuje da je validna,dok fejk nece proci validaciju!!!

Van mreže Swalbr

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 258
Odg: Pokusaj sklapanja kure i vasi utisci i saveti o njoj
« Odgovor #47 poslato: Jul 15, 2013, 07:55:22 pre podne »
stavi sliku deke koja je fejk,slikaj deo koji se kuca za proveru validacije

Van mreže sekundesuvecnost

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 80
Odg: Pokusaj sklapanja kure i vasi utisci i saveti o njoj
« Odgovor #48 poslato: Jul 15, 2013, 08:45:15 pre podne »
Zaista do sada nisam obracao paznju,jel normalno da tablete sterox dianabol imaju slatkast ukus pod jezikom?
cello pakovanje mi je nepravilno izliveno sa prelivima okrunjene tabletice

Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968
Odg: Pokusaj sklapanja kure i vasi utisci i saveti o njoj
« Odgovor #49 poslato: Jul 15, 2013, 12:30:48 posle podne »
Sto se tice steroxlab Deca 300 ja imam dve bocice koje su totalno neidenticne,jedna bocica je sa kvalitetnom stampom i za neki milimetar manja i ima hologram cetvrtastog oblika dok je druga sa izuzetno losom stampom i hologramom koji se skida kada prego njega predjete prstima zanci fejk fejkova.Uzeo sam 2x 300mg i nije me takla dok ova prva razbija.Ako uspem da slikam postavicu slike ovih dana da se cisto vidi razlika.Kada pokusate da uradite validaciju na njohovom sajtu deca koja razbija kako radi pokazuje da je validna,dok fejk nece proci validaciju!!!

Uradili celu ampulu fejk a nisu iskopirali tacan kod. Aj bas da vidimo fejk sterox proizvod

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Pokusaj sklapanja kure i vasi utisci i saveti o njoj
« Odgovor #50 poslato: Jul 15, 2013, 04:15:12 posle podne »
Zaista do sada nisam obracao paznju,jel normalno da tablete sterox dianabol imaju slatkast ukus pod jezikom?
cello pakovanje mi je nepravilno izliveno sa prelivima okrunjene tabletice

Nema veze kakavog su ukusa, jer prilikom tabletiranja ide neka vrsta secera. Sad samo je pitanje koliko ide.