Jun 04, 2024, 05:10:53 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.165 poruka u 18.753 tema - 20.951 članova - Poslednji član: nikolicmarko
X3MShop banner

Autor Tema: Par savjeta,potrebna pomoc  (Pročitano 4377 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.311
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Par savjeta,potrebna pomoc
« Odgovor #15 poslato: Novembar 22, 2012, 06:37:09 posle podne »
HAHAHA ne dekstrozu koristim jer znas vec sta je grozdjani secer,ugljeni hidrati sve u svemu :) toko vjezbe to pijem
a sto se tice fast fooda jbg nemas mnogo izbora sta ces uzet na odmor...jedino burek :D....a sat prije zavisi isto odm ponekad do fornetija zavisi :) stvarno nisam imao neke rezultate prvih mjesec dana nista jer sam jeo 2-3 puta dnevno dok nisam poceo da unosim vise proteina i uh tek su tad poceli rezultati i naravno snaga i izdrzljivost.Jos samo da mi je da napravim novi nedeljni plan i da mogu mirno da spava

ma samo GAS
a ovo za dex nisam znao u opste
a nisam znao ni da su forneti sve suv protein...
jbg,u principu ti ja i ne mogu pomoci posto ti vecinu stvari znas a ja bas nisam kompetentan za trening

Van mreže alexi

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 547
Odg: Par savjeta,potrebna pomoc
« Odgovor #16 poslato: Novembar 22, 2012, 06:43:12 posle podne »
da te odmah u startu razocaram da ces tim rezimom brzo da "zakujes" s napretkom,laicki govoreci

nonšalantnost mozes forsirati neko vrijeme,a ti si mlad,ides jos uvijek u skolu,i sad je pravo vrijeme da bujas samo ako se kockice pravilno posloze

 dextro tokom treninga NEMA APSOLUTNO NIKAKVOG SMISLA,isto tako i nakon treninga JE NOTORNA GLUPOST ako se pije sama,znaci zagrabis i potegnes s vodom... kad kupis whey,eh onda itekako,ali tek toliko,30-35 grama maks sa mjericom-mjericom i po proteina

Van mreže Musle Pump

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 120
Odg: Par savjeta,potrebna pomoc
« Odgovor #17 poslato: Novembar 22, 2012, 06:45:44 posle podne »
Ne znam kako da vam objasnim,ali mnogo je tesko drzati pravilnu ishranu,jesti zdravo i redovno kad kuci niste od 12 pa do 9 uvece...ne znam vise sta da radim

Van mreže Musle Pump

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 120
Odg: Par savjeta,potrebna pomoc
« Odgovor #18 poslato: Novembar 22, 2012, 06:48:00 posle podne »
HAHAHA ne dekstrozu koristim jer znas vec sta je grozdjani secer,ugljeni hidrati sve u svemu :) toko vjezbe to pijem
a sto se tice fast fooda jbg nemas mnogo izbora sta ces uzet na odmor...jedino burek :D....a sat prije zavisi isto odm ponekad do fornetija zavisi :) stvarno nisam imao neke rezultate prvih mjesec dana nista jer sam jeo 2-3 puta dnevno dok nisam poceo da unosim vise proteina i uh tek su tad poceli rezultati i naravno snaga i izdrzljivost.Jos samo da mi je da napravim novi nedeljni plan i da mogu mirno da spava

ma samo GAS
a ovo za dex nisam znao u opste
a nisam znao ni da su forneti sve suv protein...
jbg,u principu ti ja i ne mogu pomoci posto ti vecinu stvari znas a ja bas nisam kompetentan za trening
Cijenim tvoje znanje,mislio sam da se s' tobom moze lijepo pricati i nesto nauciti,al' izgleda da sam pogrijesio.Ne pokusavam te nicemu naucit,niti mogu toga si potpuno svjestan.Zar je tolko tesko pomoci nekome?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.311
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Par savjeta,potrebna pomoc
« Odgovor #19 poslato: Novembar 22, 2012, 06:59:35 posle podne »
Citat
Zar je tolko tesko pomoci nekome?

vidi
ja kada me neko pita za pomoc ja to RADIM
meni je zao sto ti ne citas i ne pratis ono sto ja radim
to sada nije ni bitno
ono sto je bitno je to da si TVRDOLGAV I SA NULA ZNANJA o ovome
ja ti kazem PLAVO a ti ..rauzmemo..zeleno
i posle nekoliko puta sticem utisak da pricam sa trolom i da me zjaebavas,a ja toliko vremena nemam..nemam ga nikako a kamoli da me neko zajebava.

deset puta ti pokusam LEPO objasniti ali ti teras po svome
i onda kada shvatis da se i ja zajebavm-onda imas joj i karkatera da kazes da STO MI JE TESKO DA NEKOME POMOGNEM

a ja ti uprno govrim

NE TRENIRAS DOBRO
NE HRANIS SE DOBRO
NE ZELIS DA UCIS

koji razlog iko vise ima da ti pomogne?
JEDNOSTAVNO TI NE ZELIS da ti se pomogne..

Van mreže alexi

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 547
Odg: Par savjeta,potrebna pomoc
« Odgovor #20 poslato: Novembar 22, 2012, 07:00:29 posle podne »
ljude po meni mozda i najvise nervira to sto ste radi punom parom da se sve ovo dovede na neki normalan nivo,odnosno da se razgranici kako nema prevelikih tajni kad je u pitanju rekreativno vjezbanje u teretani,kako ne treba trenirati biceps 2 sata,i uprkos svemu svakodnevno se pojavljuju novi mitovi,pa je sad u tvojoj teretani i kod tvoji vršnjaka aktuelna dekstroza u svrhu dobijanja nicega....

narod je glup pa upija sve što je lijepo upakovano i što zvuči najprimamljivije. primjer ? pa onaj sarlatan Nixa... pa normalno buraz  da je narodu ljepse cuti kako su sklekovi i propadanja na stolici super za masu, a malo sardina iz konzerve i whey protein u 11 sati umjesto cvrstog obroka zakon ,nego ono sto se ovdje prica

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.311
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Par savjeta,potrebna pomoc
« Odgovor #21 poslato: Novembar 22, 2012, 07:09:35 posle podne »
ljude po meni mozda i najvise nervira to sto ste radi punom parom da se sve ovo dovede na neki normalan nivo,odnosno da se razgranici kako nema prevelikih tajni kad je u pitanju rekreativno vjezbanje u teretani,kako ne treba trenirati biceps 2 sata,i uprkos svemu svakodnevno se pojavljuju novi mitovi,pa je sad u tvojoj teretani i kod tvoji vršnjaka aktuelna dekstroza u svrhu dobijanja nicega....

narod je glup pa upija sve što je lijepo upakovano i što zvuči najprimamljivije. primjer ? pa onaj sarlatan Nixa... pa normalno buraz  da je narodu ljepse cuti kako su sklekovi i propadanja na stolici super za masu, a malo sardina iz konzerve i whey protein u 11 sati umjesto cvrstog obroka zakon ,nego ono sto se ovdje prica

pa sta drugo ja i pricam jbg..
momaki jede fornete i kaze da je bolje sendwic nego burek i da uglavnom izbegava junk..
ja pet puta kazem i pitam sta i kako jede
i onda kada shvati da gresi
kaze
jbg..jako je tesko biti ucenik i zdravo se hraniti
a koliko smo samo puta o tome pisali ovde jer je ovde 45% ljudi koji citaju-UCENICI
ali ne
on to NECE jer ga ne intersuje vec ga intersuje TRENING ZA MASU SA SUVIM TEGOVIMA jer su masine za defnciju..
u startu je KOMPLETNA SLIKA ISKRVILJENA  aon nece da slusa

Van mreže Musle Pump

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 120
Odg: Par savjeta,potrebna pomoc
« Odgovor #22 poslato: Novembar 22, 2012, 07:10:45 posle podne »
Sve ja to shvatam da nisam zelio da ucim ne bih pitao.Zanima me kako da napravim nedeljni plan i pravilnu ishranu da znam kad sto trebam da jedem.Zato sam pitao jer znam da ovako kako ja radim necu daleko dogurati.Hvala svim na komentarima

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Par savjeta,potrebna pomoc
« Odgovor #23 poslato: Novembar 22, 2012, 11:18:12 posle podne »
Za dorucak pojedes 3 jaja i 50grama ovsenih.u skolu poneses sendvic od integralne kifle i npr konzerve tune. Pa kuci pojedes dva obroka od pileceg belog na teflonu ili crvenog mesa sa kuvanim pirincom i nekim povrcem  i malo maslinovog ulja. I uvece pojedes 200gr posnog sira sa malo badema. Eto npr nesto ovog tipa bi bilo korektno
Men sana in corpore sano !