Maj 06, 2024, 07:30:16 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.108 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: Strije - iskustva  (Pročitano 36385 puta)

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Odg: Strije
« Odgovor #30 poslato: Oktobar 13, 2006, 10:16:31 posle podne »
@THEROCK

>Pa naravno da neces prestat trenirat zbog toga naravno kao ni ja a i vecina koji vole ovaj sport, samo jos jedna opaska sto se tice strija i suncanja, mislim da suncanje ne pomaze, vec ostaju bijele trake zbog pigmenta koji je ili ostecen ili nesto ne stima sa njim, vidio sam kod dosta ljudi crno tijelo izrazito bijele strije, ali naravno to su one debljinske strije mozda je to malo razlicito od bilderskih jer ja imam samo par na oba pazuha a tu sunce slabo dolazi tako da na mom iskustvu ne mogu rec ali ono sto vidim na plazi je drugacije.

Poz

Van mreže Markonsw

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 81
potrebna pomoc
« Odgovor #31 poslato: Novembar 03, 2007, 08:39:45 pre podne »
pozdrav svima,
eo ovako, krenuo sam od nedavno da se bavim malo "profesionalnije" BB-om , idem redovno svaki dan jedan trening dnevno, radim po jednu misicnu partiju dnevno , a kad radim ruke onda  biceps,triceps, i eventualno podlaktice,onda jedan trening ledja, jedan grudi, jedan noge... itd  i radim svaki drugi dan jos i trbusnjake, zanima me koliko je ovaj program dobar, sta bi trebao menjati i zasto?
i jos jedno pitanje, nedavno mi se pojavilo par kratkih strija na gornjem delu bicepsa, kod ramena, jos uvek su crvene"sveze" pa me intresuje kako spreciti nastanak novih , kako i dal je moguce ukloniti ili barem ublaziti ove postojece...
hvala unapred na pomoci ;)
Always remember you are unique ,just like everyone else.

Spartak

  • Gost
Odg: potrebna pomoc
« Odgovor #32 poslato: Novembar 03, 2007, 10:28:35 pre podne »
strije su hardcore

Van mreže Markonsw

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 81
Odg: potrebna pomoc
« Odgovor #33 poslato: Novembar 03, 2007, 11:57:06 pre podne »
strije su hardcore

hahaha , istina... al nije ih lepo za videti ;D
Always remember you are unique ,just like everyone else.

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: potrebna pomoc
« Odgovor #34 poslato: Novembar 03, 2007, 12:28:14 posle podne »
Ima negde tema o strijama cini mi se...a treninga jedna grupa misica dnevno je OK :wink:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Markonsw

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 81
Odg: potrebna pomoc
« Odgovor #35 poslato: Novembar 03, 2007, 03:52:38 posle podne »
Ima negde tema o strijama cini mi se...a treninga jedna grupa misica dnevno je OK :wink:

ok,raspitivao sam se malo oko problema sa strijama , i uglavnom svaki odgovor koji dobijem je " to ti je brate zauvek " il slicno.... a fazon ima neka krema koja samo sprecava nastanak novih.... tako da ono nije mi bas svejedno dal da nastavim ovim tempom il da malo smirim...
Always remember you are unique ,just like everyone else.

Van mreže hardcore

  • Član
  • *
  • Poruke: 27
Odg: potrebna pomoc
« Odgovor #36 poslato: Novembar 03, 2007, 04:40:20 posle podne »
pa cepi dajle...

Van mreže vuksa

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.500
Odg: potrebna pomoc
« Odgovor #37 poslato: Novembar 03, 2007, 04:43:04 posle podne »
imas protiv strija kremu  strijet...samo koliko pomaze...
al se nekad dobro jelo

Van mreže Ajs_Krejatin

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 463
  • GRUDI+BICEPS
Odg: potrebna pomoc
« Odgovor #38 poslato: Novembar 03, 2007, 05:07:15 posle podne »
ma jebo strije, ja bi voleo da mi svi misici toliko rastu da stalno dobijam strije
CHUCK NORRIS MOZE DA IZD*** NA MARIJU SERIFOVIC!!!

Van mreže sloba1nis

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: potrebna pomoc
« Odgovor #39 poslato: Decembar 03, 2007, 11:23:28 posle podne »
nema pomoci oko strija ali vremenom izblede.uzimaj multivitaminske preparate mozda ti nedostaju vitamini ili minerali

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: potrebna pomoc
« Odgovor #40 poslato: Decembar 04, 2007, 04:43:39 pre podne »
nema pomoci oko strija ali vremenom izblede.uzimaj multivitaminske preparate mozda ti nedostaju vitamini ili minerali

jel to hoces da kazes da strije nastaju zbog toga sto neko ne pije vitamine??

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Odg: potrebna pomoc
« Odgovor #41 poslato: Decembar 07, 2007, 01:42:49 pre podne »
nema pomoci oko strija ali vremenom izblede.uzimaj multivitaminske preparate mozda ti nedostaju vitamini ili minerali

jel to hoces da kazes da strije nastaju zbog toga sto neko ne pije vitamine??
Pa doktori, dermatolozi specijalisti, svi do jednog kažu da se pojača Cink u prehrani, navodno da pomaže elasticitetu kože, što je naravno smiješno, jer to može pomoć da se baviš baletom ili nečim sličnim, jer ovde se radi o napinjanju kože usljed pump-a, samog treninga, te naravno porasta volumena muskulature u brzom roku (te same kilaže čovjeka), a rapidan rast mišića nažalost koža ne može da prati pa nastaje pucanje ili ti ga strije...
I dalje se zna bla....bla...bla...
Ali naravno da to nema veze sa vitaminima općenito...već samim kolagenom kože...to već ptice na granama znaju, nema magičnih kremica, nema ničeg osim užasno skupih operacija dok su strije svježe (roza boje) ali tko to radi... :roll:
« Poslednja izmena: Decembar 07, 2007, 01:44:39 pre podne N_E_Z_N_A_L_I_C_A »

Van mreže HETEMAN

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: Strije
« Odgovor #42 poslato: Mart 19, 2008, 11:54:20 pre podne »
Au bre i mene ubijaju, mislio sam da ovi pucachi sa olimpije nemaju strije dok nisam gledao Katlera kako radi benc pa jebote meso mu se vidi na grudima mu strije kao prsti debele.

Van mreže vlada88

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 254
Odg: Strije
« Odgovor #43 poslato: Maj 29, 2008, 11:14:58 posle podne »
Au ja isto imam strasan problem sa strijama, tek sad nadjoh ovaj topic, pa znaci sta mogu da uradim povodom toga, sta ih najbolje 'leci', krema neka ili suncanje?
Idem tek dva meseca ponovo u teretanu, taman su mi izbledele strije od prosle godine, i evo opet u predelu izmedju ruku i grudi, ogromne crvene strije su se pojavile :(
Bata Živojinovic ume da napravi kolac u tiganju.

Van mreže duh

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.025
Odg: Strije
« Odgovor #44 poslato: Maj 29, 2008, 11:26:30 posle podne »
Ja kad sam poceo pomalo da pov. tezine u treningu odmah sam poceo da pucam, pomalo po latovima i pazuhu, a imam i neke na sredini ledja crvene boje. Kad sam povecao kilazu na masini za zadnju lozu dma su mi izasle. Takve na ledjima sam vidjao kod vecine ljudi, pogotovo po plazama na moru.

Eto npr ja ih imam a moja majka ih nema uopste a cale ih ima malo na nogama ali mnogo manje od mene.
You will just be more stronger, faster and harder than before.