Jun 07, 2024, 11:23:37 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.166 poruka u 18.755 tema - 20.952 članova - Poslednji član: sdiInnor
X3MShop banner

Autor Tema: PRVENSTVO MEDITERANA U ZAGREBU-6-8.10.2006.  (Pročitano 7463 puta)

Van mreže RoniKovacic

  • VIP
  • Bantamweight Member
  • *****
  • Poruke: 178
Odg: PRVENSTVO MEDITERANA U ZAGREBU-6-8.10.2006.
« Odgovor #15 poslato: Oktobar 10, 2006, 06:41:28 posle podne »
Cestitke Ljubi i Branki!...Ljuba  stvarno napreduje iz takmicenja u takmicenje i cini se da je to njena formula uspjeha, izuzetno atraktivna i gracioznih pokreta, tocno ono sto se trazi u danasnjem fitnesu...osobno vise mi se svidjala njena forma sa nesto meksim linijama :)....Mario Jarnecic napreduje velikim koracima i mislim da ce vec u slijedecoj sezoni preci u visu kategoriju gdje ce tek doci pravi rezultati posto njegov iznimno sirok skelet potrebuje jos mesa....inace defka je njegov trademark...pozdrav EXTREMEU od familije Kovacic ! mali Niko ocekuje majicu :) sad nemas ispriku, ako si vec tatu zakinuo onda nemoj sina  :D :D :D :D...care bole me oci od tvojih fotografija, kakva rezolucija...ako se ikada budem spremao dolazim u bg na slikanje

Van mreže EXTREME

  • Administrator
  • Heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 1.509
Odg: PRVENSTVO MEDITERANA U ZAGREBU-6-8.10.2006.
« Odgovor #16 poslato: Oktobar 10, 2006, 11:27:19 posle podne »
Roni kako si uopste pomislio da malog Nika smem da zakinem za majicu! :D Mislim da je vreme i da je tata ima! :D
Sto se fotografija tice ako budes ponovo u formi dolazim ja kod tebe da te slikam! :D Drago mi je da je taj kvalitet koji ja radim ocigledan! Thanks!  :wink:
Vladar evo jos dve slike od Marka Petrovica koje si trazio! :wink:

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: PRVENSTVO MEDITERANA U ZAGREBU-6-8.10.2006.
« Odgovor #17 poslato: Oktobar 10, 2006, 11:49:29 posle podne »
TNX Extreme!!!!  :wink:

Fotke su, kao i uvijek vrhunske!!!  8)

Petrovic je izvanredan, pogotovo gornji dio tijela, isaran venama, sjajno!!!
Samo ako tu isjecenost iskopira i u nogama...   :o :o :o
Mada je mozda i formu tempirao za nacionalno?!!
U svakom slucaju prijatno me iznenadio covjek! Svaka cast!
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.312
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: PRVENSTVO MEDITERANA U ZAGREBU-6-8.10.2006.
« Odgovor #18 poslato: Oktobar 11, 2006, 08:19:18 pre podne »
iskreno se nadam da se i marone da se registreje ovde i da kaze par reci..

BRAVO MARE.....SVAKA CAST!!

Van mreže ivan2big

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 944
Odg: PRVENSTVO MEDITERANA U ZAGREBU-6-8.10.2006.
« Odgovor #19 poslato: Oktobar 11, 2006, 04:28:49 posle podne »
drago mi je da je extrem postavio jos neke slike marka petrovica i moram,kao dugogodisnji verni pratilac i ucesnik u bb svetu da dam neki komentar vezan za njega...
naime.marko je bio neko ko je je iz potaje obecavao ali njegov potencijal cini mi se nikako nije uspevao da dodje do izrazaja...
oduvek je imao lepe linije tela ali mu je nedostajalo misicne mase i ono "nesto" sto odlikuje prave asove bb...
godinama ga nije bilo i ne pamtim da je neko napravio bolji come back nego on...
uglavnom momci koji par godina pauziraju od takmicenja,u trenutku kad se ponovo prikljucuju bb takmicarskom karavanu budu,da tako kazem hendikepirani kvalitetom,jer u najboljem slucaju mogu da ponove najbolju formu od ranije,a to najcesce u tom novom trenutku ne bude dovoljno jer takmicarski bb iz godine u godinu ogromnim koracima ide napred i ako sve vreme nisi u takmicenju...jednostavno gubis korak...
medjutim...to na moje ogromno iznenadjenje sa markom nije slucaj...
postovacu ovih dana neke maretove slike od pre par godina,nisu nekog kvaliteta,slikano je iz daljine ali je dovoljno dobro da se vidi ova trensforamacija kroz koju je marko tako ocigledno prosao...
i to u svakom smislu...masa,spremnost,oblik,vaskularnost...
iz svega toga stoji nas skromni mentor pedja petrovic koji ga je svojim savetima doveo do ovakvog nivoa-ko bude u prilici da marka upozna nema sanse da biti uskracen za tu informaciju koju on svima jasno i glasno potvrdjuje....
znaci momci,ucimo od najboljih-to je privilegija retkih,tj.clanova ovog foruma....
SADA ZNAM GDE SAM GRESIO!

Van mreže IFBBPro

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.207
Odg: PRVENSTVO MEDITERANA U ZAGREBU-6-8.10.2006.
« Odgovor #20 poslato: Oktobar 11, 2006, 05:03:25 posle podne »
Kako je ovdje suh Marko Petrovic  :shock:
Kako je uopste ostao ziv  8)

Van mreže KasperskY

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 590
Odg: PRVENSTVO MEDITERANA U ZAGREBU-6-8.10.2006.
« Odgovor #21 poslato: Oktobar 11, 2006, 06:03:38 posle podne »
Svima svaka cast! Mislim da je ovo najuspesnija godina za nas bodybuilding!
Extreme svaka cast za slike! no comment!!!