Maj 22, 2024, 02:25:48 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.150 poruka u 18.754 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: Pozdrav od mene!  (Pročitano 14476 puta)

Van mreže pantera

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: Pozdrav od mene!
« Odgovor #15 poslato: Oktobar 08, 2006, 11:39:36 posle podne »
 :D

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Pozdrav od mene!
« Odgovor #16 poslato: Oktobar 09, 2006, 12:52:16 pre podne »
Ovo je odlicno,ali mi i dalje zvuci neverovatno da je "ishrana u haosu" i ne uzimas nista od suplemenata.Ako je istina to sto kazes,onda si neko genetsko cudo...
Odlicne grudi,mozda malo da poradis na ledjima,relativno nizak bf obzirom da si na masi
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže IFBBPro

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.207
Odg: Pozdrav od mene!
« Odgovor #17 poslato: Oktobar 09, 2006, 01:08:35 pre podne »
Malo ti ruke i ramena zaostaju, ali kao sto i ostali kazu, super izgled pogotovo za nekoga ko se ni ne hrani kako treba.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.310
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Pozdrav od mene!
« Odgovor #18 poslato: Oktobar 09, 2006, 06:36:20 pre podne »
JEBIAG..OVO VEC PRELAZI GRANICE I OKVIRE SVEGA...ZA DORUCAK CEO HLEB..ZA RUCAK PASULJ I ZA VECERU SKEMBICE I IZLGEDATI TAKO...

STVARNO NEMA SMISLA...

Van mreže Corey

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.615
Odg: Pozdrav od mene!
« Odgovor #19 poslato: Oktobar 09, 2006, 08:06:10 pre podne »
Drugim rečima, treba te obesiti :lol:
šala,
ako je to tačno sredi ishranu i da vidiš kako ćeš preći tu granicu.

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Pozdrav od mene!
« Odgovor #20 poslato: Oktobar 09, 2006, 08:59:14 pre podne »
Ako je tako nista ne diraj...!

Van mreže HAMMER

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 389
Odg: Pozdrav od mene!
« Odgovor #21 poslato: Oktobar 09, 2006, 09:39:20 pre podne »
golemo,ako je istina

Van mreže pantera

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: Pozdrav od mene!
« Odgovor #22 poslato: Oktobar 09, 2006, 10:02:49 pre podne »
Ljudi, kao st rekoh, stvarno nemam razloga da vas lazem. Moja najveca zelja je da doguram do 85 kg, ali ovako kako se hranim znam da je to nemoguce. Ako par dana preskocim po neki obrok, ode kilo kao keks. Hvala vam svima na komentarima. Nadam se da ce uskoro biti bolja situacija, pa cu boljom ishranom i citanjem ovog foruma uspeti da nabacim jos neki kilogram. Veliki pozdrav svima i jos jednom hvala.

Van mreže bajic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.057
Odg: Pozdrav od mene!
« Odgovor #23 poslato: Oktobar 09, 2006, 10:27:48 pre podne »
Lepo,nastavi tako...a što volite da isečete glave na slikama...jel si na poternici nekoj? :)
Haskoj..........hehehehe

Van mreže SSd1

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 91
Odg: Pozdrav od mene!
« Odgovor #24 poslato: Oktobar 09, 2006, 01:57:36 posle podne »
Ne bih da se mesam u diskusiju, ali cini mi se da je u prvom predstavljanju i Kekka napisao da nije koristio suplemente i da mu je ishrana bila samo prvo slovo te reci, ako se dobro secam, a momak izgleda odlicno. Nadam se da se Kekka ne ljuti sto sam njega spomenuo u ovoj diskusiji, ali on mi je ostao stvarno na pameti kao neko ko je bez suplemenata izgradio odlicno telo.
Zasto onda sumnjati da ovaj momak ne koristi suplemente.

I znam jos par ljudi koji iako ne koriste suplemente imaju ok. izgled, mislim naravno da tu ima prostora napredku, ali bi mene takav izgled kao sto oni imaju sasvim zadovoljio.

Pozdrav i nadam se da se niko nece naljutiti zbog ovog mog posta.
« Poslednja izmena: Oktobar 09, 2006, 01:59:48 posle podne SSd1 »

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Pozdrav od mene!
« Odgovor #25 poslato: Oktobar 09, 2006, 03:20:31 posle podne »
Dobrodosao Pantera!
Sigurno si na pravom mjestu... ;-)

Da li si se mozda bavio nekim drugim sportom prije nego li si se dohvatio zeljeza?
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Sasa Dimitrijevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.310
Odg: Pozdrav od mene!
« Odgovor #26 poslato: Oktobar 09, 2006, 03:27:08 posle podne »
@SSd1 Ne bih ni ja da se mesam. Ali....

Ne radi se o suplementima. Zanemaricemo suplemente. Ali ovaj momak je napisao da nema ni ishranu kakvu treba. Sto je moram priznati i meni veoma cudno. Ne cudno vec nemoguce. Znaci bez 4-5 kvalitetna obroka koja bi sadrzala minimum 500 grama mes asvakog dana, 10-20 jaja, 200-300 grama sira, ne moze se dobiti ovakav izgled. Hleb koji je ovaj momak pomenuo da pojede ceo kilogram ne igra nikakvu ulogu, osim u dobijanju sala oko struka i na dupetu. Zakljucak - nema rasta bez GRADIVNIH MATERIJA ili PROTEINA ili BELANCEVINA, pa makar jeli i 5 kg hleba i ostalih gluposti dnevno....

Van mreže PitBull

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.163
  • ....1992....
Odg: Pozdrav od mene!
« Odgovor #27 poslato: Oktobar 09, 2006, 03:30:04 posle podne »
e care malo je cudno to za dorucak ceo hleb i tako to.... :shock:
Od kad se hranis tako???
Liberte toujours

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.310
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Pozdrav od mene!
« Odgovor #28 poslato: Oktobar 09, 2006, 03:43:04 posle podne »
Ne bih da se mesam u diskusiju, ali cini mi se da je u prvom predstavljanju i Kekka napisao da nije koristio suplemente i da mu je ishrana bila samo prvo slovo te reci, ako se dobro secam, a momak izgleda odlicno. Nadam se da se Kekka ne ljuti sto sam njega spomenuo u ovoj diskusiji, ali on mi je ostao stvarno na pameti kao neko ko je bez suplemenata izgradio odlicno telo.
Zasto onda sumnjati da ovaj momak ne koristi suplemente.

I znam jos par ljudi koji iako ne koriste suplemente imaju ok. izgled, mislim naravno da tu ima prostora napredku, ali bi mene takav izgled kao sto oni imaju sasvim zadovoljio.

Pozdrav i nadam se da se niko nece naljutiti zbog ovog mog posta.
.A PROBAJ DA NADJES STA SE keka trudi da jede..niej jeo hleb citav za dorucak...

I NA KRAJU KRAJEVA..PROBAJ DA UPOREDIS KKEINE SLIKE..TJ KOMPRACAIJU VISNINA TEZINA..I OD OVOG MOMKA...PA CES SAM MOCI ZAKLJUCITI NEKE STVARI...

TO STO BI TI VOLEO...I JA BI VOLEO DA SAM JUCER BIO NA MESTU JAY CUTLERA..ALI  JEBIGA..NISAM

Jetion

  • Gost
Odg: Pozdrav od mene!
« Odgovor #29 poslato: Oktobar 09, 2006, 03:59:01 posle podne »
Jedna stvar staste se svi toliko zapalili,ja vjerujem momku ako kaze da je natural onda je natural pa pobogu nemaju svi isti metabolizam.

Isusa pitaj sta i kako on radi ali ja mu se divim,a i momak 4godine trenira pa staje tu cudno.
Ako kaze da je natural,natural je,a to ako on laze nas vamo i mulja vise sebe mulja nego nas zato nevidim potrebe da je momak lagao.

Meni je uvjek bilo na prvom mjestu kada vidim nekog lika pa kada ga pitam sta kako,a on cudno odgovara,pa covjece lazes vise sebe nego mene :lol: