Jun 03, 2024, 05:24:27 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.162 poruka u 18.753 tema - 20.952 članova - Poslednji član: fwslinkdof
X3MShop banner

Autor Tema: Kako je najbolje ?  (Pročitano 2052 puta)

Van mreže mikimikys

  • Član
  • *
  • Poruke: 19
Kako je najbolje ?
« poslato: Januar 28, 2013, 11:43:03 posle podne »
Koji je najbolji plan rada. Ja radim Grudi-biceps, ledja-triceps, ramenja-trapez, plocice i noge radim kako kad, zelim dobiti na masi poceo sam da uzimam sto vise proteina msm po 2gr po 1kg telesne mase i ugljene hidrate 3-4gr po 1kg telesne mase, Dal je bolje da sve podelim npr ponedeljak Grudi, utorak ledja i tako dalje? Ovaj prvi plan rada mi preporucio trener u teretani.

Van mreže Marko Dj.

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 335
Odg: Kako je najbolje ?
« Odgovor #1 poslato: Januar 29, 2013, 12:24:34 pre podne »
Koji je najbolji plan rada. Ja radim Grudi-biceps, ledja-triceps, ramenja-trapez, plocice i noge radim kako kad, zelim dobiti na masi poceo sam da uzimam sto vise proteina msm po 2gr po 1kg telesne mase i ugljene hidrate 3-4gr po 1kg telesne mase, Dal je bolje da sve podelim npr ponedeljak Grudi, utorak ledja i tako dalje? Ovaj prvi plan rada mi preporucio trener u teretani.
ako si zadovoljan sa tim prvim planom,ceraj ga i dalje!to je neka klasika i uredu je.noge radi obavezno,nemoj da ih preskaces.
Sto se tice unosa p i uh,ok je.prot nemoj ispod 2gr,a uh vidi sam,kad osjetis da stagniras malo ih povecaj,ako vidis da se mastis malo smanji i tako...nikakva filozofija.
Nije bolje da podijelis svaku misicnu grupu po danima,drzi se prvog plana.
citaj forum,pun je korisnih informacija,tako ce ti biti dosta stvari jasnije.poz :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.311
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Kako je najbolje ?
« Odgovor #2 poslato: Januar 29, 2013, 06:07:12 pre podne »
Koji je najbolji plan rada. Ja radim Grudi-biceps, ledja-triceps, ramenja-trapez, plocice i noge radim kako kad, zelim dobiti na masi poceo sam da uzimam sto vise proteina msm po 2gr po 1kg telesne mase i ugljene hidrate 3-4gr po 1kg telesne mase, Dal je bolje da sve podelim npr ponedeljak Grudi, utorak ledja i tako dalje? Ovaj prvi plan rada mi preporucio trener u teretani.

dobro je
samo nastavi posto si pocetnik
drzi se tog plana hrane-TO JE NAJBITNIJE

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Kako je najbolje ?
« Odgovor #3 poslato: Januar 29, 2013, 07:00:55 pre podne »
Plocice:-) samo budi dosledan i rezultat ce doci
Men sana in corpore sano !

Van mreže mikimikys

  • Član
  • *
  • Poruke: 19
Odg: Kako je najbolje ?
« Odgovor #4 poslato: Januar 29, 2013, 09:03:22 posle podne »
Hvala svima a da li je previse da radim po 5 vezbi za sve jer tako radim, i da li da radim uvek iste vezbe il da kombinujem neke vezbe ?!

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Kako je najbolje ?
« Odgovor #5 poslato: Januar 29, 2013, 09:22:35 posle podne »
Kombinuj vezbe, 5 za noge je ok a za biceps mnogo.
Men sana in corpore sano !

Van mreže mikimikys

  • Član
  • *
  • Poruke: 19
Odg: Kako je najbolje ?
« Odgovor #6 poslato: Januar 30, 2013, 07:56:52 posle podne »
Aha, hvala :)