Maj 21, 2024, 05:51:49 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.148 poruka u 18.754 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: Novi pocetak  (Pročitano 1559 puta)

Van mreže sativa394dm

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Novi pocetak
« poslato: Januar 23, 2013, 05:58:00 posle podne »
Pozdrav svima !
Za pocetak da se izjasnim za svoju kilazu i visinu dakle , 186 cm , 70 kila.
Napravio sam neki raspored ali bih zelio da me nadopunite ili da me ispravite u nekim pojedinostima.
idem na masu-----
Pon_prsa-triceps 8 vjezbi
Uto-ledja-biceps 9 vjezbi
sri-odmor
cet_ramena 5 vjezbi+ mini kardio trening
pet_noge-trbusnjaci
sub i ned odmor.
radim 3 seriji za vjezbu po 10 ponavljanja ..pazim da mi je odmor 1:30 izmedju serija a izmedju vjezbi 2-3 minute
sto se tice prehrane : prezderavat cu se raznovrsno najvise cu jesti jaja ,sve vrste mesa , žganac + posni sir , mlijwko ,griz,riblje konzerve , voće povrce ,krumir tjestenina ,riza . nemam para za proteine sto je najveci problem no sto je tu je molim vas ako sam nesto zaboravio ispravite me .... vjezbam 2 tjedna i od sutra bih se trebao ovog rezima drzati ..unaprijed hvala

Van mreže Miske1

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 557
Odg: Novi pocetak
« Odgovor #1 poslato: Januar 23, 2013, 06:17:02 posle podne »
Ne treba da se prezderavas vec da unosis onoliko koliko je potrebno za tvoju tezinu. Navali na pirinac, krompir i belo meso na prvom mestu. Kad si napisao riblje konzerve, nadam se da mislis na tunjevinu, to je ok osim ako ne mislis na sardinu. Ako nemas para za whey, onda ga nemoj ni uzimati, ali zato gledaj da pare ulozis u hranu najbolje sto mozes. 1kg pirinca mozes kupiti za 140 din pa navali, nije skup. Dakle 2g proteina + 4g UH po kilogramu telesne tezine. Posto si pocetnik, predlazem ti da radis 1 misicnu grupu dnevno i da odmaras 2 dana u nedelji.