Maj 14, 2024, 07:44:29 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.137 poruka u 18.753 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Ostoja92
X3MShop banner

Autor Tema: Mala pomoc  (Pročitano 8204 puta)

Van mreže Miske1

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 557
Odg: Mala pomoc
« Odgovor #15 poslato: Februar 08, 2013, 09:42:03 posle podne »
Znam da je on delotvoran po misice jer ix brzo oporavlja xrani posle treninga al cujem neki likovi na netu kazu kao bubrzi odo od tog proteina,jos kad bi moje nagovorio da je to kako treba nije stetno jer mogu i mala deca da piju cito sam al ima svakakvix ljudi

Gde odu? U setnju po stomaku? :) Da je tako, onda ne bi smeo da jedes nikako ni meso. Samo se opusti. ;)

Van mreže Win

  • Član
  • *
  • Poruke: 21
Odg: Mala pomoc
« Odgovor #16 poslato: Februar 08, 2013, 09:53:39 posle podne »
A surutka u praxu jel korisna

Van mreže NPP

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 892
Odg: Mala pomoc
« Odgovor #17 poslato: Februar 08, 2013, 09:55:30 posle podne »
Ne prodajem AAS niti imam koga da vam preporučim, molim vas ne pitajte me to.

Van mreže Win

  • Član
  • *
  • Poruke: 21
Odg: Mala pomoc
« Odgovor #18 poslato: Februar 08, 2013, 09:57:05 posle podne »
ZNma ja da nije stetan nije to steroid kao neki na pr jedan lik iz mog mesta koristio testesteron dobio lepu masu al sad ofucao se imamo mi jednu tu da kazem teretanu u mom mestu ima jedna klup a za benc nije lose moze i kosi benc ima o jednorucni i dvorucni tegovi al meni glupo da idem niej ona puna nekad ima nekog zato sto su oni vec ono da kazem napucani :D

Van mreže NPP

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 892
Odg: Mala pomoc
« Odgovor #19 poslato: Februar 08, 2013, 10:00:32 posle podne »
Ako ces da se bavis sportom ego ostavi kod kuce i pravac teretana
Ne prodajem AAS niti imam koga da vam preporučim, molim vas ne pitajte me to.

Van mreže Win

  • Član
  • *
  • Poruke: 21
Odg: Mala pomoc
« Odgovor #20 poslato: Februar 08, 2013, 10:03:25 posle podne »
Moracu za sada nemam za whey i neku lepu kako valja isxranu tj jaja riba junetina i tako posto nisam pri param i nigde nmg da se zaposlim nema posla samo otpustaju i kao prvo kad skupim kesa da ubedim roditelje da nije stetno :D kao prvo

Van mreže Boban -ban

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 414
Odg: Mala pomoc
« Odgovor #21 poslato: Februar 08, 2013, 10:08:43 posle podne »
ZNma ja da nije stetan nije to steroid kao neki na pr jedan lik iz mog mesta koristio testesteron dobio lepu masu al sad ofucao se imamo mi jednu tu da kazem teretanu u mom mestu ima jedna klup a za benc nije lose moze i kosi benc ima o jednorucni i dvorucni tegovi al meni glupo da idem niej ona puna nekad ima nekog zato sto su oni vec ono da kazem napucani :D

Ja sam krenuo u teretanu sa 62 kg na 182-3 cm visine. Svi oni, ili velika većina, bili su BRDO u odnosu na malen brijeg. Međutim, to me je samo podstaklo da sve više radim na sebi.. tako da, sad, par godina unaprijed, ja igram drugu ulogu u svoj toj priči :)

Prema tome, kao što ti je rečeno, ego ostaviš kod kuće i rezultati će doći.

Srećno.
..okrenuo bih svijet, ali, znam da je i sa druge strane isto sranje..

Van mreže Win

  • Član
  • *
  • Poruke: 21
Odg: Mala pomoc
« Odgovor #22 poslato: Februar 08, 2013, 10:11:47 posle podne »
Da nije to neka teretana to je od jednog lika znaci ima klupa za benc i dobra kilzaza moze na benc ima za propadanje ima sipka za zgibove ima i dosta tegova jednorucnix dvorucnix,evo na primer ja bi od ponedeljka krenuo da treniram na pr moze ovako grudi biceps,pa sledeci dan ledja triceps,i treci dan noge ramena,jedan dan odmora ui posle sve u krug jel valja to ili mora vise odmora

Van mreže Miske1

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 557
Odg: Mala pomoc
« Odgovor #23 poslato: Februar 08, 2013, 10:16:04 posle podne »
evo na primer ja bi od ponedeljka krenuo da treniram na pr moze ovako grudi biceps,pa sledeci dan ledja triceps,i treci dan noge ramena,jedan dan odmora ui posle sve u krug jel valja to ili mora vise odmora

Citaj forum, pisali smo o tome dosta.

Van mreže Boban -ban

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 414
Odg: Mala pomoc
« Odgovor #24 poslato: Februar 08, 2013, 10:16:51 posle podne »
Da nije to neka teretana to je od jednog lika znaci ima klupa za benc i dobra kilzaza moze na benc ima za propadanje ima sipka za zgibove ima i dosta tegova jednorucnix dvorucnix,evo na primer ja bi od ponedeljka krenuo da treniram na pr moze ovako grudi biceps,pa sledeci dan ledja triceps,i treci dan noge ramena,jedan dan odmora ui posle sve u krug jel valja to ili mora vise odmora

Grudi - triceps

leđa biceps

pauza

Noge - ramena

Vidiš, tebi nijesu ni osnovne stvari jasne. Preporučio bih ti da iščitaš forum. Počneš o dijela foruma sa ishranom pa na dalje. Ovako ovo ide u nedogled i tumbamo u mjestu.
..okrenuo bih svijet, ali, znam da je i sa druge strane isto sranje..

Van mreže Win

  • Član
  • *
  • Poruke: 21
Odg: Mala pomoc
« Odgovor #25 poslato: Februar 08, 2013, 10:18:44 posle podne »
ok

Van mreže Win

  • Član
  • *
  • Poruke: 21
Odg: Mala pomoc
« Odgovor #26 poslato: Februar 08, 2013, 10:20:14 posle podne »
Jbg lako je vama kad imate kesa za isxranu i suplemente i trening i eto rezultata rze je ovima kao ja sto nemaju puno kesa :D

Van mreže Serbian Beast

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 574
  • Battle Tested !
Odg: Mala pomoc
« Odgovor #27 poslato: Februar 08, 2013, 10:21:34 posle podne »
evo na primer ja bi od ponedeljka krenuo da treniram na pr moze ovako grudi biceps,pa sledeci dan ledja triceps,i treci dan noge ramena,jedan dan odmora ui posle sve u krug jel valja to ili mora vise odmora

Kreni bolje

-Grudi biceps
-Odmor
-Ledja triceps
-Odmor
-Rame
-Noge
-Odmor

 Ili noge - rame zajedno

Pa u krug .
« Poslednja izmena: Februar 08, 2013, 10:23:43 posle podne The Animal »
POWERLIFTING BECAUSE FUCK YOU !

Van mreže Serbian Beast

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 574
  • Battle Tested !
Odg: Mala pomoc
« Odgovor #28 poslato: Februar 08, 2013, 10:22:47 posle podne »
Jbg lako je vama kad imate kesa za isxranu i suplemente i trening i eto rezultata rze je ovima kao ja sto nemaju puno kesa :D

Polako , nisu svi cepali suplemente kad su kretali da treniraju , regulisi ishranu u skladu sa finansijama i udri po treningu
POWERLIFTING BECAUSE FUCK YOU !

Van mreže Boban -ban

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 414
Odg: Mala pomoc
« Odgovor #29 poslato: Februar 08, 2013, 10:24:26 posle podne »
Jbg lako je vama kad imate kesa za isxranu i suplemente i trening i eto rezultata rze je ovima kao ja sto nemaju puno kesa :D

Malo ko ovdje ima keša u toj količini da nam bude taman za ono osnovno - ISHRANA I SUPLEMENTI. Svi smo mi (ili većina) krenuli kao i ti praznih džepova. :) Vremenom, za neke su se stvari mijenjale, za neke su ostale iste itd.. Hoću da kažem da ne gledaš previše na to koliko neko ima, ako budeš imao taj pristup svemu ovome, ostaće sve na tome - DA GLEDAŠ.

Prema tome, gvožđe u ruke a novac će vremenom doći.
« Poslednja izmena: Februar 08, 2013, 10:29:42 posle podne Boban -ban »
..okrenuo bih svijet, ali, znam da je i sa druge strane isto sranje..