Maj 20, 2024, 07:04:35 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.145 poruka u 18.753 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: ooooooooo Gangam style Savjeti:)  (Pročitano 11535 puta)

Van mreže Miske1

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 557
Odg: ooooooooo Gangam style Savjeti:)
« Odgovor #30 poslato: Mart 05, 2013, 04:16:09 posle podne »
Onda si trebao da napises da je u sve potrebno uloziti 100 %,ali da je itnija ishrana nego trening,tj da se sa dobrom ishranom a malo losijim treningom moze napredovati vise,nego sa losom isranom a dobrim treningom...

Pa opet gresis. :) Naravno da sam mislio da je za sve potrebno 100%, ali se u tim procentima navodi sta je U CELINI prioritet NAD CIME. Sve mora da se ispostuje 100% ISPRAVNO, nema tu ovo bolje, ono losije. No, u ukupnom sagledavanju, hrana i trening su najvazniji.

Van mreže cuturica

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 160
Odg: ooooooooo Gangam style Savjeti:)
« Odgovor #31 poslato: Mart 05, 2013, 04:18:22 posle podne »
ja mislim da ko zeli da cuje shvatice sta je sa tim postotcima hteo da kaze, a dali je 50% ili 53% ili 56% e to je nebitno moze biti i dosta individualno a u mom licnom slucaju suplementi imaju mozda i vise od navedenog ucinka jer postujuci sebe i svoje pare ulozene u supse onda se automatski vise angazujem i u ostalim segmentima

Van mreže Miske1

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 557
Odg: ooooooooo Gangam style Savjeti:)
« Odgovor #32 poslato: Mart 05, 2013, 06:19:56 posle podne »
ja mislim da ko zeli da cuje shvatice sta je sa tim postotcima hteo da kaze, a dali je 50% ili 53% ili 56% e to je nebitno moze biti i dosta individualno a u mom licnom slucaju suplementi imaju mozda i vise od navedenog ucinka jer postujuci sebe i svoje pare ulozene u supse onda se automatski vise angazujem i u ostalim segmentima

Upravo tako.

Van mreže LavaBit

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 166
Odg: ooooooooo Gangam style Savjeti:)
« Odgovor #33 poslato: Mart 05, 2013, 08:07:33 posle podne »
Ima jedan nislija kod mene u teretani, naturalac momak, vec 10+ godina tegli po teretani, bf daj boze ako ima 7%...

Kaze brate, svacega sam se naslusao, ali kad krenu o tome kako je ishrana ovoliko %, trening onoliko % dodje mi da ubivam.

Svima kaze, 100% ishrana, 100% trening, 100% doslednost.
Nema u naturalca logike nikakve, krepao senzor za to...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: ooooooooo Gangam style Savjeti:)
« Odgovor #34 poslato: Mart 05, 2013, 08:16:22 posle podne »
Ima jedan nislija kod mene u teretani, naturalac momak, vec 10+ godina tegli po teretani, bf daj boze ako ima 7%...

Kaze brate, svacega sam se naslusao, ali kad krenu o tome kako je ishrana ovoliko %, trening onoliko % dodje mi da ubivam.

Svima kaze, 100% ishrana, 100% trening, 100% doslednost.

ma super
bitno da si ti video da ima 7%
i naravno kao od brega je\
naravno natural
o naravno ne zeli da se takmici vec tako za sebe izlgeda..

i naranvo da je sve mu 100% a i ono sto nije rekao jel?

Van mreže LavaBit

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 166
Odg: ooooooooo Gangam style Savjeti:)
« Odgovor #35 poslato: Mart 05, 2013, 08:37:09 posle podne »
Znam momka dosta dugo, decko pije whey kada ima para, kreatin takodje, sve daje za hranu...

100000% je totalni naturalac. BF mu je u okviru od 7 do 10%, veruj mi, znaci takav je, jebo ga zivot kad sedne bez majice ne zaroza mu se koza bre :D

Malo je nizi od mene, 168cm, 72kg, ode do 80kg najvise i vraca, pricao sam dosta sa njim.

Hemiju nikada nije koristio, nema ambicije za tim, izgleda odlicno i bez toga.

Kako je ono rekao, meni je ovo dusevna hrana, ne pijem, ne pusim, lezem u 23h...

Ne znam zasto mislis da nije natural sa tim bf-om, 10 godina treniranja je velika stvar.
Nema u naturalca logike nikakve, krepao senzor za to...

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: ooooooooo Gangam style Savjeti:)
« Odgovor #36 poslato: Mart 05, 2013, 08:53:11 posle podne »
Jbt pa gdje su svi ti "naturalci" na takmicenjima...

Van mreže Ishmerish

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 946
  • Lala 4ever
Odg: ooooooooo Gangam style Savjeti:)
« Odgovor #37 poslato: Mart 05, 2013, 09:11:22 posle podne »
Gde je Ignjat kad ti treba??  ;D


bolje Boban ban decko sve zna ;D

Ma ne zato, nego zbog supps-a ;)
"Kad je neko glup, proizvodi jednak socijalni efekat kao i kad je mrtav.
On ništa ne primjećuje, samo drugi pate oko njega."

Van mreže gangam style

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Odg: ooooooooo Gangam style Savjeti:)
« Odgovor #38 poslato: Mart 05, 2013, 11:20:56 posle podne »
E ovako Da sad necitiram sve Redom.ali kemisu Sam reko u Par postova otprilike koliko trening ima ulogu,ali nevrijedi i Nemam Se Potrebe raspravljati tj Normano Dajes 100% na treningu,ali trening bez ishrane i Supsa je 0 posto Znam Par ljudi koji treniraju ez Icega Jedu kad stignu i kad Ti kaze trenira 5 god nelici ni Na Sta nemam rijeci Za to.E  zato bez supsi nikad Nebi trenirao iskreno da odg i ishrana koliko Toliko da se ispostuje.Dalje ovaj sto kaze pobrkovo poimove sto grozdjidje,dex,malto pa da Si cito razumio Bi to Znaci ili grozdjice ili Dex ili Malto Sta se ima.Dalje postovani Pedja horse power imam od prije citavu kutiju i ma jos da Se kupi u Austriji koliko ce bit jos neznam,Horsepower mi Daje Dobru pumpu a Treningu i Zao mi ga ostaviti da lezi a ga bacim a nisam Ga popip izbacit cu i secer u pwm dakle prije treninga Bcaa,glutamin u Toku amino pwm whey,bcaa,glutamin i pred Spavanje jos glutamin,samo mnogo prekovremena radim mnogo sa zeljezom itd pa nemogu da ispostujem Sve maximalo Ali Trudim Se npr jucer i prekucer Radio Sam Po 12 h i opet Sam isao na trening i kardio radio do Sad 1 kg je pao,jbga trudim se koliko Mogu tu Je i Zena i Djete i poso i Trening pa opet Kardio Trening mnogo Sam umoran postao....Ali idemo Dalje uz boziju Pomoc.Jos jednom hvala svima na savjetima i da postovani Pedja nisam pobrkovao poimove kad je definicija onda je Definicija a Ne masa I Def to Sam naucio da neide zajedno i gadno je pojesti kuhanu piletinu na def ali jbga nemoze Pohovana i tako da Dodam jos 15 min samo Pauze imam Na poslu jbga sta bi Tu Je hvala i Nadam Se Sa negnjavim mnogo.Pozdrav

Van mreže rapidsoft

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 397
Odg: ooooooooo Gangam style Savjeti:)
« Odgovor #39 poslato: Mart 05, 2013, 11:49:15 posle podne »
E ovako Da sad necitiram sve Redom.ali kemisu Sam reko u Par postova otprilike koliko trening ima ulogu,ali nevrijedi i Nemam Se Potrebe raspravljati tj Normano Dajes 100% na treningu,ali trening bez ishrane i Supsa je 0 posto Znam Par ljudi koji treniraju ez Icega Jedu kad stignu i kad Ti kaze trenira 5 god nelici ni Na Sta nemam rijeci Za to.E  zato bez supsi nikad Nebi trenirao iskreno da odg i ishrana koliko Toliko da se ispostuje.Dalje ovaj sto kaze pobrkovo poimove sto grozdjidje,dex,malto pa da Si cito razumio Bi to Znaci ili grozdjice ili Dex ili Malto Sta se ima.Dalje postovani Pedja horse power imam od prije citavu kutiju i ma jos da Se kupi u Austriji koliko ce bit jos neznam,Horsepower mi Daje Dobru pumpu a Treningu i Zao mi ga ostaviti da lezi a ga bacim a nisam Ga popip izbacit cu i secer u pwm dakle prije treninga Bcaa,glutamin u Toku amino pwm whey,bcaa,glutamin i pred Spavanje jos glutamin,samo mnogo prekovremena radim mnogo sa zeljezom itd pa nemogu da ispostujem Sve maximalo Ali Trudim Se npr jucer i prekucer Radio Sam Po 12 h i opet Sam isao na trening i kardio radio do Sad 1 kg je pao,jbga trudim se koliko Mogu tu Je i Zena i Djete i poso i Trening pa opet Kardio Trening mnogo Sam umoran postao....Ali idemo Dalje uz boziju Pomoc.Jos jednom hvala svima na savjetima i da postovani Pedja nisam pobrkovao poimove kad je definicija onda je Definicija a Ne masa I Def to Sam naucio da neide zajedno i gadno je pojesti kuhanu piletinu na def ali jbga nemoze Pohovana i tako da Dodam jos 15 min samo Pauze imam Na poslu jbga sta bi Tu Je hvala i Nadam Se Sa negnjavim mnogo.Pozdrav
PA ne bih se slozio bas sa tobom ali ok.. kao prvo pre bih ishranu korigovao maximalno i njoj se posvetio a tek onda koliko toliko suplementi a ne kao sto si ti napisao .. Ocigledno da nisi skontao sta te je Pedja konkretno pitao .. A taj horse power lepo mozes da ostavis kad budes radio masu jer verujem da neces celog zivota biti na dijeti ;) .
There are days when you feel like You don't have a home. No family or anything to Lean on. Your best friend can't even Spot you.That is why the Gym is my true home. The bench is always there for me to lean on, and a complete starnger will always Spot me.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: ooooooooo Gangam style Savjeti:)
« Odgovor #40 poslato: Mart 06, 2013, 05:49:23 pre podne »
Znam momka dosta dugo, decko pije whey kada ima para, kreatin takodje, sve daje za hranu...

100000% je totalni naturalac. BF mu je u okviru od 7 do 10%, veruj mi, znaci takav je, jebo ga zivot kad sedne bez majice ne zaroza mu se koza bre :D

Malo je nizi od mene, 168cm, 72kg, ode do 80kg najvise i vraca, pricao sam dosta sa njim.

Hemiju nikada nije koristio, nema ambicije za tim, izgleda odlicno i bez toga.

Kako je ono rekao, meni je ovo dusevna hrana, ne pijem, ne pusim, lezem u 23h...

Ne znam zasto mislis da nije natural sa tim bf-om, 10 godina treniranja je velika stvar.
o pa vredi vredi I TE KAKO

jer ovi podaci koje si izneo su i vise nego relevatni o opravdavaju to sto si rekao da je on izneo oko svega 100% a na 72 kg..

i te kako vredi
jer koliko je u cemu trening a koliko ihsran ce shvatiti ONAJ put kaa bude hteo da podgine svoju kilazu sa 72 kg na vise a da izgleda isto tako
te price o tome da osiclira od 80-72 kg-ostavi neka on tebi servira..nema smisla ovde da ih pricas,bar ne meni drugar
jer VREDI i te kako jer ovo nije nixa zizu i bure forum
« Poslednja izmena: Mart 06, 2013, 05:53:06 pre podne Pedja_Petrovic »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: ooooooooo Gangam style Savjeti:)
« Odgovor #41 poslato: Mart 06, 2013, 05:53:45 pre podne »
E ovako Da sad necitiram sve Redom.ali kemisu Sam reko u Par postova otprilike koliko trening ima ulogu,ali nevrijedi i Nemam Se Potrebe raspravljati tj Normano Dajes 100% na treningu,ali trening bez ishrane i Supsa je 0 posto Znam Par ljudi koji treniraju ez Icega Jedu kad stignu i kad Ti kaze trenira 5 god nelici ni Na Sta nemam rijeci Za to.E  zato bez supsi nikad Nebi trenirao iskreno da odg i ishrana koliko Toliko da se ispostuje.Dalje ovaj sto kaze pobrkovo poimove sto grozdjidje,dex,malto pa da Si cito razumio Bi to Znaci ili grozdjice ili Dex ili Malto Sta se ima.Dalje postovani Pedja horse power imam od prije citavu kutiju i ma jos da Se kupi u Austriji koliko ce bit jos neznam,Horsepower mi Daje Dobru pumpu a Treningu i Zao mi ga ostaviti da lezi a ga bacim a nisam Ga popip izbacit cu i secer u pwm dakle prije treninga Bcaa,glutamin u Toku amino pwm whey,bcaa,glutamin i pred Spavanje jos glutamin,samo mnogo prekovremena radim mnogo sa zeljezom itd pa nemogu da ispostujem Sve maximalo Ali Trudim Se npr jucer i prekucer Radio Sam Po 12 h i opet Sam isao na trening i kardio radio do Sad 1 kg je pao,jbga trudim se koliko Mogu tu Je i Zena i Djete i poso i Trening pa opet Kardio Trening mnogo Sam umoran postao....Ali idemo Dalje uz boziju Pomoc.Jos jednom hvala svima na savjetima i da postovani Pedja nisam pobrkovao poimove kad je definicija onda je Definicija a Ne masa I Def to Sam naucio da neide zajedno i gadno je pojesti kuhanu piletinu na def ali jbga nemoze Pohovana i tako da Dodam jos 15 min samo Pauze imam Na poslu jbga sta bi Tu Je hvala i Nadam Se Sa negnjavim mnogo.Pozdrav

malo tesko za procitati kada je bec tacke,zarazea itd
ali dobro onda
bitno je da shvatas razliku

Van mreže cuturica

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 160
Odg: ooooooooo Gangam style Savjeti:)
« Odgovor #42 poslato: Mart 06, 2013, 11:28:42 pre podne »
ja sam ti pisao za grozdjice dex i malto, i dalje mislim da sam u pravu jer ti tamo (pogledaj sta si pisao) nigde nisi pomenuo whey nego za posle treninga grozdjice dex i malto. E ovako dex i malto je pozeljno oboje, grozdjice su davna proslost i skuplje su. A druze sad navodis da neces u PWM koristiti secere,(dex i malto) a jer si na definiciji a bolje bi ti bilo da izbacis kreatin a za horse su ti drugi rekli. rekao si da radis tezak fizicki posao i jos na to trening ja ti savetujem da u PWM uz whey 1,5 - 2 merice ubacis i 20 - 30 grama secera (dex i maltodextrin) od toga se neces udebljati.

Van mreže gangam style

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Odg: ooooooooo Gangam style Savjeti:)
« Odgovor #43 poslato: Mart 06, 2013, 07:34:36 posle podne »
ja sam ti pisao za grozdjice dex i malto, i dalje mislim da sam u pravu jer ti tamo (pogledaj sta si pisao) nigde nisi pomenuo whey nego za posle treninga grozdjice dex i malto. E ovako dex i malto je pozeljno oboje, grozdjice su davna proslost i skuplje su. A druze sad navodis da neces u PWM koristiti secere,(dex i malto) a jer si na definiciji a bolje bi ti bilo da izbacis kreatin a za horse su ti drugi rekli. rekao si da radis tezak fizicki posao i jos na to trening ja ti savetujem da u PWM uz whey 1,5 - 2 merice ubacis i 20 - 30 grama secera (dex i maltodextrin) od toga se neces udebljati.

Ma pogresno sam napisao izvinjavam se,mislio sam pwm dex,malto il grozdjice uz 1.5 mjerice wheya.Hvala na savjetu tako cu da uradim pwm whey,dex ili malto.Jbga radim za masinom po cjeli dan na nogama 15 min pauza dodjem Kuci jedem i same se oci sklope,malo odspavam i trudim se da ispostujem barem kardio ili trening ili oboje.Imam problema sa stopalima od stajanja po cjeli Dan,ali nema veze.Radit Se mora.Kreatin i horsepower od sutra izbaceni,pise na horswpoweru vrijedi do 2015 cuvam ga kao sve ostalo na hladnom i tamnom mjestu i negrije sunce u Njega,ali nekako i sad mi ima cudan miris.Nista onda moram se potruditi i uraditi rotacije max i keto i onda idemo na masu ili pokusat odrzat ako to bude kako treba.Jel imate jos neki savjeta kako da olaksam sebi cilj ?

Van mreže dragan vg

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
Odg: ooooooooo Gangam style Savjeti:)
« Odgovor #44 poslato: Mart 06, 2013, 09:21:48 posle podne »
Cuturica@

Zbog cega je suvo grozdje davna proslost?