Maj 15, 2024, 07:28:17 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.139 poruka u 18.753 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: WANDERLEY SILWA najavio fajt sa CHUCK LIDDELOM za februar!!!!  (Pročitano 4785 puta)

Van mreže fatalnik

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 67
WANDERLEY SILWA najavio fajt sa CHUCK LIDDELOM za februar!!!!
« poslato: Oktobar 23, 2006, 01:15:16 pre podne »
silva se predstavio americkoj , zahvalio se svima za podrsku posle poraza od cro capa,i rekao da svi u zivotu imaju uspone i padove..i najavio borbu sa covekom koji stalno odbija da se bori sa njim..chuck liddelom
znaci  dva vrhunska borca  pocetkom februara ...sampion prajda silwa protiv ufc sampiona liddela...

Van mreže Kekka

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 973
Odg: WANDERLEY SILWA najavio fajt sa CHUCK LIDDELOM za februar!!!!
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 23, 2006, 01:26:59 pre podne »
Sad sam gledao mec protiv cro cop-a...
Super mec..

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: WANDERLEY SILWA najavio fajt sa CHUCK LIDDELOM za februar!!!!
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 23, 2006, 01:40:36 pre podne »
Prozvao ga je ali da li ce do meca doci? Ko ti ga zna, nisam siguran kakav ugovor ima Silva sa Pride-om, jer su borci cesto vezani sa ugovorima za odredjenu promociju na odredjen broj meceva... Da li bi to bio mec u okviru Pride-a... UFC je ranije upravo poslao Lidella na turnir do 93kg koji je Wand osvojio pobjedom na Rampage Jacksonom a koji je dobio u polufinalu bas Lidella... Medjutim tada Pride, iako je takav bio dogovor o razmijeni boraca, nije poslao Sakurabu i Fujitu da se bore u UFC ringu i tu je saradnja prestala...

Da li ce doci do dogovora da se odradi taj mec ili ce pak Silva raditi u UFC (pod uslovom da nije vezan ugovorom sa Pride FC) interesantno je, ali sumnjam...
Isto tako ne vjerujuem da ce UFC pustiti Lidella da se bori pod Prideom i to jos na americkom tlu...

Cak mislim da je Wand-ovo pojavljivanje na turniru mnogo vise imalo promotivni karakter za Pride, koji je sada krenuo u osvajanje US trzista nego li neku ozbiljniju najavu za okrsaj... a sta bi bilo bolje od toga nego prozvati prvu violinu iz UFC a to je upravo Lidell...

U svakom slucaju bilo bi interesantno da do tog meca dodje...
 
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: WANDERLEY SILWA najavio fajt sa CHUCK LIDDELOM za februar!!!!
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 23, 2006, 01:46:52 pre podne »
 bila je ta najava na ufc61, rekose onda da treba u novembru da se mlate
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: WANDERLEY SILWA najavio fajt sa CHUCK LIDDELOM za februar!!!!
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 23, 2006, 01:52:14 pre podne »
bila je ta najava na ufc61, rekose onda da treba u novembru da se mlate

To su ti ponajbolji borci u kategoriji do 93kg (uz Shoguna i Aronu) i vlasnici pojaseva u Pride-u i UFC-u, a nisu se ranije borili, pa se odtud i dize prasina oko njih... A generalno Lidell je jedini iz UFC-a koji je marketinski i svakako kvalitetom Pride-u zanimljiv.. ali kao najveca US MMA zvijezda tesko da ce ga UFC pustiti da se bori za nekog drugog...
« Poslednja izmena: Oktobar 23, 2006, 01:55:17 pre podne Vladar »
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže fatalnik

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 67
Odg: WANDERLEY SILWA najavio fajt sa CHUCK LIDDELOM za februar!!!!
« Odgovor #5 poslato: Oktobar 23, 2006, 03:59:11 pre podne »
bila je ta najava na ufc61, rekose onda da treba u novembru da se mlate

To su ti ponajbolji borci u kategoriji do 93kg (uz Shoguna i Aronu) i vlasnici pojaseva u Pride-u i UFC-u, a nisu se ranije borili, pa se odtud i dize prasina oko njih... A generalno Lidell je jedini iz UFC-a koji je marketinski i svakako kvalitetom Pride-u zanimljiv.. ali kao najveca US MMA zvijezda tesko da ce ga UFC pustiti da se bori za nekog drugog...
druze vladar. imam kod kuce turnir u ufc,gde se pojavljuje silva sa predsednikom ufc i najavljuju ga za borbu sa liddelom. a danas sam gledao kad ga javno proziva na real dealu  ,kao nemas gde ,ja ne idem odavde ,cekam februar. tako da je to to .ostaje da cekamo i da vidimo. ja i ti cemo to znati .pozdrav

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: WANDERLEY SILWA najavio fajt sa CHUCK LIDDELOM za februar!!!!
« Odgovor #6 poslato: Oktobar 23, 2006, 01:53:19 posle podne »
Razumijem ja odlicno da se tacno to desilo sto si ti rekao, nisam ti ja nista tu protivrijecio...

Ali jedno je sto oni rade zbog publike i podizanja prasine, a drugo sta se stvarno desava iza svega toga... To u UFC-u je najavljeno za novemba pa nije jos nista bilo... da ne govorimo koliko su Tysona najavljivali da ce da se bori sa Sapom, i slicne pa je radio egzibiciju sa sparing partnerom...

Znaci dobra ti je informacija po pitanju Silvinog prozivanja, ali da li ce do susreta doci ne zavisi od Silve i Lidella u prvom redu... vec od organizacija koje ih placaju...
Naravno da je to mozda najtrazeniji mec i koji bi zaista bio pravi BUM i nadam se da ce se ipak kockice sloziti i da ce do njega i doci...Moja predpostavka je da se mec mora desiti skoro ako ce se uopste i desiti, pogotovo jer Lidell nije mlad i nece dogodine biti bolji nego sada, tako da je i u njegovom interesu da se bori sto prije, ali zamisli da izgubi... UFC bi definitivno izgubio mnogo vise nego sto bi izgubio Pride porazom Silve... To sam komentarisao naime "visi su interesi" u pitanju od interesa samih boraca..

Nego vidjecemo... sto bi rekao Pedja Idemo dalje...
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže fatalnik

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 67
Odg: WANDERLEY SILWA najavio fajt sa CHUCK LIDDELOM za februar!!!!
« Odgovor #7 poslato: Oktobar 23, 2006, 04:50:05 posle podne »
Razumijem ja odlicno da se tacno to desilo sto si ti rekao, nisam ti ja nista tu protivrijecio...

Ali jedno je sto oni rade zbog publike i podizanja prasine, a drugo sta se stvarno desava iza svega toga... To u UFC-u je najavljeno za novemba pa nije jos nista bilo... da ne govorimo koliko su Tysona najavljivali da ce da se bori sa Sapom, i slicne pa je radio egzibiciju sa sparing partnerom...

Znaci dobra ti je informacija po pitanju Silvinog prozivanja, ali da li ce do susreta doci ne zavisi od Silve i Lidella u prvom redu... vec od organizacija koje ih placaju...
Naravno da je to mozda najtrazeniji mec i koji bi zaista bio pravi BUM i nadam se da ce se ipak kockice sloziti i da ce do njega i doci...Moja predpostavka je da se mec mora desiti skoro ako ce se uopste i desiti, pogotovo jer Lidell nije mlad i nece dogodine biti bolji nego sada, tako da je i u njegovom interesu da se bori sto prije, ali zamisli da izgubi... UFC bi definitivno izgubio mnogo vise nego sto bi izgubio Pride porazom Silve... To sam komentarisao naime "visi su interesi" u pitanju od interesa samih boraca..

Nego vidjecemo... sto bi rekao Pedja Idemo dalje...
daj boze da bude tako..mada se nadam da ce se vek boraca produziti...:)))

Van mreže princo

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 626
Odg: WANDERLEY SILWA najavio fajt sa CHUCK LIDDELOM za februar!!!!
« Odgovor #8 poslato: Oktobar 23, 2006, 09:26:31 posle podne »
Ma kakav Silva!? On jedino koga razbije jeste one potrosne japance...

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: WANDERLEY SILWA najavio fajt sa CHUCK LIDDELOM za februar!!!!
« Odgovor #9 poslato: Oktobar 23, 2006, 10:14:54 posle podne »
Ma kakav Silva!? On jedino koga razbije jeste one potrosne japance...

Grijesis prijatelju, nema covjeka koji je favorit u mecu sa njim u kategoriji do 93kg!

Ne kazem da ne moze da izgubi ali svoj novac sigurno ne bih ulozio protiv njega kada se bori u svojoj kategoriji...Lidell je udarac kao i Silva, ali nije ni primac kalibar u standup borbi kao sto je Cro Cop, tako da nemoj otpisivati covjeka koji je slomio ljude poput Jacksona (2 puta), Sakurabe (3 puta) Yoshide (2 puta), Aronu, i to kada su svi oni bili u top formi i najavljeni kao oni koji ce skinuti sa trona The Axe Murderer-a...
Jedini je uspio da nokautira IronHead Fujitu i da ne nabrajam dalje...

A ti uzmi i pogledaj koga Lidell pobjedio... Izuzev vremesnog Randy Coutura- i to na zalasku karijere, jer kao sto mozda znas u njihovom prvom mecu je izgubio sa TKO sve ostalo su mnogo manje vrijedne pobjede...
Lidell je odlican borac ali Axe Murderer se mnogo vise borio i imao mnogo zescu konkurenciju u Pride-u nego Chuck u UFC-u... ;-0
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me