Jun 25, 2026, 05:29:51 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.646 poruka u 18.807 tema - 21.056 članova - Poslednji član: PMH
X3MShop banner

Autor Tema: Izduzivanje?  (Pročitano 9023 puta)

Van mreže FANATIC

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 311
Odg: Izduzivanje?
« Odgovor #15 poslato: Oktobar 28, 2006, 03:03:19 posle podne »
Bilo da ste metar i po ili 2 metara, dobro je da idete u teretanu. Nemojte da se obazirete na visinu, jer vas teretana nece uciniti ni visim ni nizim.

AMIN!
Kada pobedim samoga sebe tek tada sam uspeo!
NO PAIN! NO LIMIT!

Van mreže Big_Rasha

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.096
Odg: Izduzivanje?
« Odgovor #16 poslato: Oktobar 28, 2006, 05:47:09 posle podne »
Bilo da ste metar i po ili 2 metara, dobro je da idete u teretanu. Nemojte da se obazirete na visinu, jer vas teretana nece uciniti ni visim ni nizim.

AMIN!
A sta brate utesio te sto si ko bandera pa ga podrzavas???