April 27, 2024, 11:14:44 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.102 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Laznjak, pravi, etiketa, stampa, pranje ampule u ves masini, blabla  (Pročitano 30597 puta)

Van mreže guliver123

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 439
Odg: Odg: Pokusaj sklapanja kure i vasi utisci i saveti o njoj
« Odgovor #15 poslato: Jul 16, 2013, 01:39:30 posle podne »
Pa ta dva ne mogu da se porede . Imam drugara u Kaliforniji , kaze ceo tim na farmaceutskom GH , kida kao radi a cena im je smesna tipa 150 dolara . Americki fudbal je u pitanju
Sigurno FDA gh ?
150 dolara kostaju kineski obicno, na 100 jedinica... nemoguce da FDA kosta 150 dolara, saizen,humartrope itd...to bi bilo odlicno :D

Van mreže icko

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 862
Odg: Odg: Pokusaj sklapanja kure i vasi utisci i saveti o njoj
« Odgovor #16 poslato: Jul 16, 2013, 02:59:29 posle podne »
Jel zna neko koji je dobar wins oralni?

Van mreže kostavr

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
Odg: Odg: Pokusaj sklapanja kure i vasi utisci i saveti o njoj
« Odgovor #17 poslato: Jul 16, 2013, 03:14:30 posle podne »
Ne pakuje se u Srbiji.Ali se pakuje u sesednoj zemlji da ne imenujem kojoj.Obizrom da se ne razumem u mrezu proizvodjaca koji je vlasnik sajta,receno mi je juce da nas covek samo lepi te nalepnice.Juce sam drzao u ruci 3 sterox dianabola sa 3 razlicite nalepnice sa 3 ista koda koji nisu validni.

Pa i jasam cuo da ih prave u Bosni i da su neki nasi ljudi povezani s tim,evo jos par slika:








Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968
Odg: Odg: Pokusaj sklapanja kure i vasi utisci i saveti o njoj
« Odgovor #18 poslato: Jul 16, 2013, 03:35:59 posle podne »
Ma ovo je oprano u ves masini :D

Icko sb lab nema greske;)

Van mreže Serbian Beast

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 574
  • Battle Tested !
Odg: Odg: Pokusaj sklapanja kure i vasi utisci i saveti o njoj
« Odgovor #19 poslato: Jul 16, 2013, 03:47:19 posle podne »
Pa ta dva ne mogu da se porede . Imam drugara u Kaliforniji , kaze ceo tim na farmaceutskom GH , kida kao radi a cena im je smesna tipa 150 dolara . Americki fudbal je u pitanju
Aj pitaj ga koja to doza gh ga razvaljuje

Najvise ga cepaju msm crnci u timu kako mi rece , bas cu da pitam kad ga cujem koje su doze pa javljam .
POWERLIFTING BECAUSE FUCK YOU !

Van mreže icko

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 862
Odg: Odg: Pokusaj sklapanja kure i vasi utisci i saveti o njoj
« Odgovor #20 poslato: Jul 16, 2013, 09:19:56 posle podne »
Ma ovo je oprano u ves masini :D

Icko sb lab nema greske;)
Hvala Bole

Van mreže guliver123

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 439
Odg: Odg: Pokusaj sklapanja kure i vasi utisci i saveti o njoj
« Odgovor #21 poslato: Jul 16, 2013, 09:31:30 posle podne »
steta sto SB lab nije prosirio asortiman i napravio i par injekcionih nego samo orale.. jer oralci su odlicni i dalje, za divno cudo konstantan lab po kvalitetu.
A koja je razlika izmedju winstrola od tog lab-a imaju po 5 i po 10mg , mislim nije mi jasno sto bi pravili dva winstrola bezveze ? Da li je  neki starija serija ili sta vec ?

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Odg: Pokusaj sklapanja kure i vasi utisci i saveti o njoj
« Odgovor #22 poslato: Jul 17, 2013, 09:11:05 pre podne »
za oral sterox neam pojma ne bih ni probao iskreno,bolja opcija sb i kakvo misljenje imate o danabolu plavim srcima?

Ima fejkova ali se lako prepoznaju.

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Odg: Pokusaj sklapanja kure i vasi utisci i saveti o njoj
« Odgovor #23 poslato: Jul 17, 2013, 09:11:46 pre podne »
Ali fazon je u tome sto deka sa hologramom i ok brojem koji prolazi validaciju na sterox sajtu ubija kako radi,dok ova ni 600mg nedeljno nece da pipne,znaci totalni fejk nema blage veze s mozgom.Da bi ste videli razliku u pakovanju trebalo bi da drzite obe bocice u ruci razlike su ogromne.

Sta osecas/vidis od deke?

Pa od ove sad pravo da ti kazem ne osecam nista i nema nikakvih efekata,a od one kad sam prvi put uzimao osecao sam i veci priliv snage,onda brzo sam dobija na masi i sto je najbitnije dobijao sam kvalitetan misic suv,cvrst!!!OVO SAD SRANJE!!!
Neznam zasto ali imam osecaj da to neko pakuje ovde u Srbiji! :)

Jel si siguran da nije od testosterona?

Van mreže Swalbr

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 258
Odg: Odg: Pokusaj sklapanja kure i vasi utisci i saveti o njoj
« Odgovor #24 poslato: Jul 17, 2013, 09:15:11 pre podne »
za oral sterox neam pojma ne bih ni probao iskreno,bolja opcija sb i kakvo misljenje imate o danabolu plavim srcima?

Ima fejkova ali se lako prepoznaju.

aj objasni kako da prepoznam mislio sam da kupim

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Odg: Pokusaj sklapanja kure i vasi utisci i saveti o njoj
« Odgovor #25 poslato: Jul 17, 2013, 09:25:33 pre podne »
Imas svetlijih, svetle sa belim tackicama, tamne sa belim tackicama, kutije ocajno odradjene. Tih 4 sam video.

Van mreže Swalbr

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 258
Odg: Odg: Pokusaj sklapanja kure i vasi utisci i saveti o njoj
« Odgovor #26 poslato: Jul 17, 2013, 09:27:04 pre podne »
Imas svetlijih, svetle sa belim tackicama, tamne sa belim tackicama, kutije ocajno odradjene. Tih 4 sam video.

pa reci mi kakav je original i kako treba da izgleda?

Van mreže kostavr

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
Odg: Odg: Pokusaj sklapanja kure i vasi utisci i saveti o njoj
« Odgovor #27 poslato: Jul 17, 2013, 09:27:46 pre podne »
Ali fazon je u tome sto deka sa hologramom i ok brojem koji prolazi validaciju na sterox sajtu ubija kako radi,dok ova ni 600mg nedeljno nece da pipne,znaci totalni fejk nema blage veze s mozgom.Da bi ste videli razliku u pakovanju trebalo bi da drzite obe bocice u ruci razlike su ogromne.

Sta osecas/vidis od deke?

Pa od ove sad pravo da ti kazem ne osecam nista i nema nikakvih efekata,a od one kad sam prvi put uzimao osecao sam i veci priliv snage,onda brzo sam dobija na masi i sto je najbitnije dobijao sam kvalitetan misic suv,cvrst!!!OVO SAD SRANJE!!!
Neznam zasto ali imam osecaj da to neko pakuje ovde u Srbiji! :)

Jel si siguran da nije od testosterona?
Ne razumem sta da niej od testosterona,ako mislis na kvalitetana i suv cvrst misic to od testosterona nije sigurno,ali nebitno je to sad ajde da cujemo tvoje misljenje na osnovu ove dve bocice bas me interesuje sta ces reci jel deka fejk ili ne ????

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Odg: Pokusaj sklapanja kure i vasi utisci i saveti o njoj
« Odgovor #28 poslato: Jul 17, 2013, 09:36:08 pre podne »
Imas svetlijih, svetle sa belim tackicama, tamne sa belim tackicama, kutije ocajno odradjene. Tih 4 sam video.

pa reci mi kakav je original i kako treba da izgleda?

Plave tbl, ravnomerna boja preko njih. Pravilan oblik srca.

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Odg: Pokusaj sklapanja kure i vasi utisci i saveti o njoj
« Odgovor #29 poslato: Jul 17, 2013, 09:37:35 pre podne »
Ali fazon je u tome sto deka sa hologramom i ok brojem koji prolazi validaciju na sterox sajtu ubija kako radi,dok ova ni 600mg nedeljno nece da pipne,znaci totalni fejk nema blage veze s mozgom.Da bi ste videli razliku u pakovanju trebalo bi da drzite obe bocice u ruci razlike su ogromne.

Sta osecas/vidis od deke?

Pa od ove sad pravo da ti kazem ne osecam nista i nema nikakvih efekata,a od one kad sam prvi put uzimao osecao sam i veci priliv snage,onda brzo sam dobija na masi i sto je najbitnije dobijao sam kvalitetan misic suv,cvrst!!!OVO SAD SRANJE!!!
Neznam zasto ali imam osecaj da to neko pakuje ovde u Srbiji! :)

Jel si siguran da nije od testosterona?
Ne razumem sta da niej od testosterona,ako mislis na kvalitetana i suv cvrst misic to od testosterona nije sigurno,ali nebitno je to sad ajde da cujemo tvoje misljenje na osnovu ove dve bocice bas me interesuje sta ces reci jel deka fejk ili ne ????

Po ovome moze biti ok, ne mora biti ok. Kad se brojevi ne poklapaju a lek je ok, moze se desiti i da je ampula ocaj pa da je ok.

Ako ne osecas nista, a stvarno od deke tesko ima sta da se oseca, onda to nije to.