Maj 17, 2024, 08:26:56 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.144 poruka u 18.753 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: ANDRIOL (testosteron undekanoat)  (Pročitano 35335 puta)

Van mreže milan0507

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 873
Odg: ANDRIOL (testosteron undekanoat)
« Odgovor #45 poslato: Jul 21, 2013, 06:38:32 posle podne »
Sarkazam na to za anadrol. Slazem se u principu sa tobom.

Van mreže German

  • Član
  • *
  • Poruke: 18
Odg: ANDRIOL (testosteron undekanoat)
« Odgovor #46 poslato: Jul 22, 2013, 05:56:16 posle podne »
@BUKAS U dozama od 240-280mg ne dolazi do supresije telesnog testosterona, ali sve preko toga povecava rizik od konverzije u estrogen i ginekomastije, kao i od drugih efekata koji važe za androgene supstance...
To je valjda to, iz ovoga bi rekao da ne zaustavlja prirodnu proizvodnju testosterona, ako se ne prelaze ove doze, gore navedene

E sad, sranje je za onog ko je koristio sve zivo od steroida, za njega jeste sranje, ali za nekog kome je to prvi put... ako nista drugo barem je jaci od tribulusa, NO reaktora, kreatina, i ostalih dodataka ishrani :p

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: ANDRIOL (testosteron undekanoat)
« Odgovor #47 poslato: Jul 22, 2013, 05:57:06 posle podne »
Nop. Čim uneseš nešto androgeno u sebe to je to. Supresuje, ništa se ti ne brini.

Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968
Odg: ANDRIOL (testosteron undekanoat)
« Odgovor #48 poslato: Jul 22, 2013, 06:15:48 posle podne »
A mi smo svi ludi sto smo sklapali prve cikluse sa injektivnim sintetickim testosteronom? Mislim koliko ti je to logicno unosis hormon i tvoj sljaka normalno? I koje rezultate ocekujes od toga? Samo nemoj da kazes par kila jer par kila kostaju mnooogo vise i mnogo vise moras da izrizikujes ako uopte udjes u tu pricu

Van mreže NPP

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 892
Odg: ANDRIOL (testosteron undekanoat)
« Odgovor #49 poslato: Jul 22, 2013, 08:03:41 posle podne »
Znam ja par likova koji su isli solo andriol, znaju da jedu i treniraju i nista nisu uradili.
Ne prodajem AAS niti imam koga da vam preporučim, molim vas ne pitajte me to.

Van mreže Marko Kraljevic

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 146
Odg: ANDRIOL (testosteron undekanoat)
« Odgovor #50 poslato: Jul 22, 2013, 11:31:22 posle podne »
@BUKAS U dozama od 240-280mg ne dolazi do supresije telesnog testosterona, ali sve preko toga povecava rizik od konverzije u estrogen i ginekomastije, kao i od drugih efekata koji važe za androgene supstance...
To je valjda to, iz ovoga bi rekao da ne zaustavlja prirodnu proizvodnju testosterona, ako se ne prelaze ove doze, gore navedene

E sad, sranje je za onog ko je koristio sve zivo od steroida, za njega jeste sranje, ali za nekog kome je to prvi put... ako nista drugo barem je jaci od tribulusa, NO reaktora, kreatina, i ostalih dodataka ishrani :p

Stvaranje prirodnog testosterona radi po principu negativne povratne sprege. Ako ubacis testosteron u sebe, zaustavljas prirodnu produkciju.

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: ANDRIOL (testosteron undekanoat)
« Odgovor #51 poslato: Jul 23, 2013, 11:08:01 pre podne »
nedeljna doza koju mozes max proizvesti mu dodje max 77mg ako si mutant mozda i malo preko, tako da ce ovih 240mg itekako da zatvori radnju.
Dodao bih da sve i da je cist anabolik, pri toj dozi ima da supresuje..osim ako neko nije doziveo prosvetljenje, pa ne podeli iskustva na tu temu sa nama smrtnicima :)
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: ANDRIOL (testosteron undekanoat)
« Odgovor #52 poslato: Jul 25, 2013, 10:14:16 pre podne »
ja znam jednom vrhunskog bb-a koji je nekada davno uzmao pola kutije andriola dnevno (ima je neki fazon sa apotekom )
njegov komentar nakon 4 ned je bio: JAKO PUNO PARA,a od muzike ni traga.
slazem se sa njim!!