Maj 12, 2024, 02:16:05 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.133 poruka u 18.752 tema - 20.950 članova - Poslednji član: Ostoja92
X3MShop banner

Autor Tema: Femara  (Pročitano 15602 puta)

Van mreže Zveroboy

  • Član
  • *
  • Poruke: 24
Odg: Femara
« Odgovor #45 poslato: Jul 28, 2013, 10:11:12 posle podne »
kao kliker :D i problem je sto oticu na vrucinu a na hladno se skupljaju..

Van mreže marelli

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 882
    • http://www.bsdserbia.org
Odg: Femara
« Odgovor #46 poslato: Jul 28, 2013, 10:32:51 posle podne »
vidi ako mozes da smrsas prvo, vidi sta ce se destiti

ako se ne povuce, onda je gyno ... prosto  ;D

ovo mi vise izgleda na visak masto nego na gyno
Samsung NX1000

Van mreže Zveroboy

  • Član
  • *
  • Poruke: 24
Odg: Femara
« Odgovor #47 poslato: Jul 28, 2013, 10:39:34 posle podne »
druze moze vama na sliku da izgleda kako hoce.. nisam se dzabe jebavao mesec dana iduci na snimanja i kojekakve gluposti da nema .. lepo sam pitao jel moze femara nekako da unisti estrogen da mi ne oticu bradavice a kuglice unutra tj ginekomastiju znam da ne moze da ukloni osim pod noz..

Van mreže bmsking

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 60
Odg: Femara
« Odgovor #48 poslato: Jul 28, 2013, 11:01:49 posle podne »
Moje iskreno misljenje je da je ovo lipomastija, svi mi imamo kuglice ispod to su zlezde, mlecne zlezde, znaci ne mozes da ih nemas moras da ih imas samo sto su kod nekog uvecane a kod nekog ne, i usled uvecanja tih zlezdi (kuglica) nastaje ginekomastija. A meni tvoje bradavice izgledaju sasvim normalno jedino ovo "salce" sto strci sa strane mi malo upada u oci ali izgleda kao obicno salo a ne kao gino. Slikaj se sa strane stavi mobilni ili foto aparat negde i slikaj se sa strane u opustenom stavu. Ja recimo kakve sam bradavice imao to je blagi uzas ovo tvoje je cak i normalno. Jedino kazem to "salce"  sto se vidi. Mada opet ja nisam doktor samo ti pricam iz nekog svog iskustva. A sto se tice hormona meni su bili sasvim normalni pa sam opet imao gino, zavisi od genetike, puberteta itd...itd....

Van mreže filip85

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 766
Odg: Femara
« Odgovor #49 poslato: Jul 29, 2013, 12:26:11 pre podne »
lepo sam pitao jel moze femara nekako da unisti estrogen da mi ne oticu bradavice ...


a jel tebi lepo Bukas napisao da postaviš rezultate analize horomona, a ti si iskulirao?

jesi li ih uopšte radio ili je to tvoja pretpostavka da je povišen estrogen?


da "uništi" estrogen? jel to to doživljavaš kao neku igru?
zašto bi ga "uništavao" ako je u granicama normale?
« Poslednja izmena: Jul 29, 2013, 12:28:23 pre podne filip85 »

Van mreže Zveroboy

  • Član
  • *
  • Poruke: 24
Odg: Femara
« Odgovor #50 poslato: Jul 29, 2013, 12:37:50 pre podne »
pretpostavka i neko logicno zakljucivanje po onome sto sam citao i imam osecaj da sam ga sjebao estrogen jer sam uzimao dianabol ... jeste da je bilo pre godinu dana ali je bilo fusariski odradjeno nazovi "kura" sa 100 tableta dianabol  :-X :-\ :-\ sad sa ovim razmisljanjem to je glupost ali jbg tad sam drugacije mislio....

Van mreže dicne

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 294
  • Promene su proces za koje potrebno je vreme!
Odg: Femara
« Odgovor #51 poslato: Jul 29, 2013, 02:17:41 pre podne »
aj ubaci još koju sliku ako nije problem meni su bradavice dosta veće od tvojih , ali i tvoje se kao što kažeš na vrućini naduju a na hladnom/mokrom povuku  tako

i uradi analizu hormona kao što ti kažu

Van mreže Kv4dric3pz

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 99
Odg: Femara
« Odgovor #52 poslato: Jul 29, 2013, 02:38:17 pre podne »
Visak masti je u pitanju, ali mislim da mozda ima i malo ginekomastije, ali ne dovoljno da femara napravi neku razliku, sve i da se umanji gyno, po prestanku terapije sa femarom, vratice se gyno na staro.

Da sam u tvojoj situaciji, izvadio bih nalaze, ako su oni ok, ignorisao bih gyno i nastavio sa treningom kao i planirano. Pa bih eventualno operaciju uradio ako se stanje pogorsa, jer sad uopste ne izgleda lose, koliko god ti se to cinilo. A veruj mi, iskren sam po tom pitanju.
Ako nalazi nisu uredu(prvenstveno mislim na estrogen) konsultovao bih se sa nekim DOBRIM doktorom, pa sve i da ides u Beograd, boze moj, na sta ces novac trositi ako ne na zdravlje. Od njega ces bolje informacije i savete dobiti nego od nas.

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: Femara
« Odgovor #53 poslato: Jul 29, 2013, 09:40:54 pre podne »
Ako si ti na 100 dianabola solo imao problem sa estrogenom, slobodno mozes zaboraviti na iglanje.
Nikakvi antiestrogeni ne UNISTAVAJU estrogen, vec sprecavaju aromatizaciju tersoterona u estrogen, ali te kuglice se nece smanjiti same od sebe niti bilo kakvim lekovima. Mogu se samo hirurski otkloniti.

Ali rekao bih da ovde nema dovoljno informacija za analizu i da se svodi na tvoj licni dojam, sto je vrlo nepouzdana metoda.
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže Zveroboy

  • Član
  • *
  • Poruke: 24
Odg: Femara
« Odgovor #54 poslato: Jul 29, 2013, 10:05:27 pre podne »
Ako si ti na 100 dianabola solo imao problem sa estrogenom, slobodno mozes zaboraviti na iglanje.
Nikakvi antiestrogeni ne UNISTAVAJU estrogen, vec sprecavaju aromatizaciju tersoterona u estrogen, ali te kuglice se nece smanjiti same od sebe niti bilo kakvim lekovima. Mogu se samo hirurski otkloniti.

Ali rekao bih da ovde nema dovoljno informacija za analizu i da se svodi na tvoj licni dojam, sto je vrlo nepouzdana metoda.

secam se dok sam uzimao dianabol da su bradavice svrbele ko nenormalne ali jbg tad nisam znao .. a kuglice sam imao i pre dianabola ja mislim da je dianabol samo povecao ginekomastiju

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: Femara
« Odgovor #55 poslato: Jul 29, 2013, 10:49:14 pre podne »
Najbolje ces smanjiti nivo estrogen tako sto ces smanjiti masti na minimum, a za to ti ne treba nikakav antiestorgen. Ako je gyno u pitanju, steta je vec napravljena, i ne mora znaciti da bi bilo koji nivo estrogena izazvao dalje povecanje..zna taj gyno da ode u 3 lepe kad neko ne vodi racuna, a osetljiv je(klikeri su mali objekti, veruj mi).

Izbaci analize!
Pre toga ucini sebi uslugu i skini 10kg pa da pricamo..ljudi imaju dobru nameru da ti pomognu, ali ti ovde to iskoriscava jer niko nije duzan da sa bavi tvojim problemom, kojim se ti izgleda najmanje bavis od prisutnih.
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže Zveroboy

  • Član
  • *
  • Poruke: 24
Odg: Femara
« Odgovor #56 poslato: Jul 29, 2013, 10:54:47 pre podne »
ajde uradicu analize pa cu da postavim ja da se ne bavim problemom ne bih ni postavio ovo pitanje uopste .. zna li neko cenu analiza u privatnoj klinici otprilike ? a da probao sam kojekakve dijete znaci mast sa svih delova tela se  skine sa donjeg dela stomaka i oko grudi mast nikako nece ...ili te dijete ne valjaju ili ima neka muka...
« Poslednja izmena: Jul 29, 2013, 10:58:05 pre podne Zveroboy »

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: Femara
« Odgovor #57 poslato: Jul 29, 2013, 11:03:36 pre podne »
Puno pricas o svom problemu, a ne slusas nista..to ne znaci da si ti aktivno bavis, vec paranoises..ali nema veze
Probaj na google iscackati cene, mene je pre godinu dana izaslo oko 8 hiljada komplet nalazi, ali tebi ne treba sveukupna analiza..mogao bi videti i sa tim doktorom, da o trosku drzave obavis analize.
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže Zveroboy

  • Član
  • *
  • Poruke: 24
Odg: Femara
« Odgovor #58 poslato: Jul 29, 2013, 11:12:01 pre podne »
Pricao sam sa doktorom opste prakse kaze da to nema u drzavnoj bolnici bar ovde kod nas u leskovcu , samo u privatnoj , valjda ne bih trebao da radim celokupnu analizu nego samo estrogen i testosteron ?

Van mreže bmsking

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 60
Odg: Femara
« Odgovor #59 poslato: Jul 29, 2013, 08:40:02 posle podne »
ja mislim da sam radio i testosteron i estrogen i valjda neki prolaktin ali za to nisam siguran da se tako zove, mozda sam pomesao. Ali znam da sam dosta analiza radio i bio na ultra zvuk na privatnoj klinici i tu mi se videle uvecane zlezde, dok su analize hormona bile sasvim normalne. I koliko god da sam mrsavio uvek su mi bradavice bile takve kakve su bile i sa vecom kilazom. Mada to kod tebe ne mora da znaci. Ja bih ti savetovao da ti odradis jednu extra dijetu ako si u mogucnosti, idi sa rotacijom ugljenih hidrata pa posle keto, osusi se malo pa vidi kako ce tad da bude. Ako ti i to ne pomogne i ako su ti analize u redu onda je to estetski problem i to resavas samo pod noz, mada operacija je veoma jednostavna i traje svega pola sata. Oporavak ti je od tri do sest meseci, mada oziljci se ne vide i vec posle dva meseca se sve vrati u normalu, ali za optimalni post operativni oporavak je ipak potrebno jedno pet sest meseci da sve to slegne.