Jun 04, 2024, 01:01:24 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.164 poruka u 18.753 tema - 20.952 članova - Poslednji član: fwslinkdof
X3MShop banner

Autor Tema: prva kura k1  (Pročitano 19781 puta)

Van mreže icko

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 862
Odg: prva kura k1
« Odgovor #30 poslato: Avgust 28, 2013, 05:43:38 posle podne »
Werdume sine, ti moras pojacati teretanu pored redovnih treninga ako hoces malo da ojacas dok si na hemiji i ishranu takodje. Nemoj mi samo reci da ti je trener rekao da ne smes da radis sa tegovima.

Van mreže werdum

  • Član
  • *
  • Poruke: 30
Odg: prva kura k1
« Odgovor #31 poslato: Avgust 28, 2013, 07:07:50 posle podne »
smem,ali ne znam kako da iskombinujem,koliko mislis puta nedeljno da pojacam teretanu?

Van mreže icko

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 862
Odg: prva kura k1
« Odgovor #32 poslato: Avgust 28, 2013, 08:40:28 posle podne »
Pa bar tri puta a ovo ostalo malo da smanjis na ustrb teretane u ovom periodu.

Van mreže werdum

  • Član
  • *
  • Poruke: 30
Odg: prva kura k1
« Odgovor #33 poslato: Septembar 05, 2013, 08:25:17 pre podne »
od ponedeljka krecem,solo test depo(galenikin). 250mg za pocetak,10 nedelja,da vidim kako ce mi telo reagovati,pa cu onda polako. klopu cu pojacati,od sup. whey-a imam dosta,amino x,mp glutamin,i mp assault,omega3,da li je ok da uzmem pojedinacno vitamine C, B12, CINK, (pojedinacno zbog apetita) ili onako iss super vitamin pak,ili Animal pak. Razmisljam se i neki blend da ubacim,kao zamenu za obrok na poslu. Sta od zastite uzeti i kako konzumirati ? Nadam se da je ok izbor,samo me zanima hoce mi 10 nedelja biti malo sa tom dozom? To je znaci ona TRT doza,sa minimumom.

Van mreže damirjam

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 727
Odg: prva kura k1
« Odgovor #34 poslato: Septembar 05, 2013, 08:37:21 pre podne »
uzmes kvalitetan multivitamin i to je to...Zastita?-sto bi Pedja reko od cega.....nista ne uzimaj.
12 nedelja taman..i ne ocekuj neko cudo sad za tih 12 nedelja

Van mreže werdum

  • Član
  • *
  • Poruke: 30
Odg: prva kura k1
« Odgovor #35 poslato: Septembar 05, 2013, 08:45:07 pre podne »
ok,povecavam na 12,od mult. animal pak.,od zastite nista :) sve razumeo,hvala

Van mreže NPP

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 892
Odg: prva kura k1
« Odgovor #36 poslato: Septembar 05, 2013, 08:57:55 pre podne »
Od zaštite samo kondom
Ne prodajem AAS niti imam koga da vam preporučim, molim vas ne pitajte me to.

Van mreže werdum

  • Član
  • *
  • Poruke: 30
Odg: prva kura k1
« Odgovor #37 poslato: Septembar 05, 2013, 09:16:02 pre podne »
da znas da ce mi trebati,bicu jeban od tovara ako me provale :D veljo jel ok 531 Wendlerov program u teretani,onaj koji si pisao decku u temi Ster. i borilacki sportovi? Razmisljao sam i ja da ga ubacim zbog snage dok se budem fiksao..

Van mreže NPP

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 892
Odg: prva kura k1
« Odgovor #38 poslato: Septembar 05, 2013, 09:22:57 pre podne »
da znas da ce mi trebati,bicu jeban od tovara ako me provale :D veljo jel ok 531 Wendlerov program u teretani,onaj koji si pisao decku u temi Ster. i borilacki sportovi? Razmisljao sam i ja da ga ubacim zbog snage dok se budem fiksao..

OK je ukoliko imaš iskustva, znaš osnovne vežbe pravilno da izvodiš. Što da ne. Samo moji borci kad rade 531 pred meč rade malo hibridnije, znači ne rade nikada apsolutnog keca (mada ni po Wendleru ne ide apsolutni), nego se svede na 5-3-2-deload
Otprilike tako, ali smo stalno sa njima, pa sve menjamo i korigujemo u toku...
Ne prodajem AAS niti imam koga da vam preporučim, molim vas ne pitajte me to.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.311
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: prva kura k1
« Odgovor #39 poslato: Septembar 05, 2013, 09:58:57 pre podne »
od ponedeljka krecem,solo test depo(galenikin). 250mg za pocetak,10 nedelja,da vidim kako ce mi telo reagovati,pa cu onda polako. klopu cu pojacati,od sup. whey-a imam dosta,amino x,mp glutamin,i mp assault,omega3,da li je ok da uzmem pojedinacno vitamine C, B12, CINK, (pojedinacno zbog apetita) ili onako iss super vitamin pak,ili Animal pak. Razmisljam se i neki blend da ubacim,kao zamenu za obrok na poslu. Sta od zastite uzeti i kako konzumirati ? Nadam se da je ok izbor,samo me zanima hoce mi 10 nedelja biti malo sa tom dozom? To je znaci ona TRT doza,sa minimumom.

pazi naslov
PRVA KURA
a momak prica o TRT (testostreon replacment) ili u bilderskim krugovima popularni brdige
ja ne mogu da verujem u ovo sta citam
od kuda vama te i takve i toliko pogresne infomacije?

Van mreže Marko Kraljevic

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 146
Odg: prva kura k1
« Odgovor #40 poslato: Septembar 05, 2013, 10:02:43 pre podne »
По мени је мало 250мг, боље крени с' 500 мг недељно јер ти нећеш одма у првим недељама имати концентрацију од 500 мг него би то требало да иде овако:
Недеља 1 - 250 мг
недеља 2 - 375 мг
недеља 3 - 437 мг

У случају да нешто крене по злу, можеш да оставиш...

Van mreže NPP

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 892
Odg: prva kura k1
« Odgovor #41 poslato: Septembar 05, 2013, 10:22:07 pre podne »
od ponedeljka krecem,solo test depo(galenikin). 250mg za pocetak,10 nedelja,da vidim kako ce mi telo reagovati,pa cu onda polako. klopu cu pojacati,od sup. whey-a imam dosta,amino x,mp glutamin,i mp assault,omega3,da li je ok da uzmem pojedinacno vitamine C, B12, CINK, (pojedinacno zbog apetita) ili onako iss super vitamin pak,ili Animal pak. Razmisljam se i neki blend da ubacim,kao zamenu za obrok na poslu. Sta od zastite uzeti i kako konzumirati ? Nadam se da je ok izbor,samo me zanima hoce mi 10 nedelja biti malo sa tom dozom? To je znaci ona TRT doza,sa minimumom.

pazi naslov
PRVA KURA
a momak prica o TRT (testostreon replacment) ili u bilderskim krugovima popularni brdige
ja ne mogu da verujem u ovo sta citam
od kuda vama te i takve i toliko pogresne infomacije?

Peđa krive su informacije koje dolaze do ljudi preko MMA sajtova. Znači oni tamo pišu kako su borci svi na TRT-u, tako su govorili i u ovo slučaku za Reem-a na primer


I onda je počela priča svemogući TRT kriv je za sve i to 250 nedeljno i to j to. To je priča koja dolazi do ljudi da su oni svi na samo 250 i ništa više. Normalno njima doktor prepiše toliko zbog jakih treninga :D

U igri su još 1000 stvari u UFC-u, postoje brojni treneri koji pišu šta oni zapravo koriste, samo što se ne čita na pravim mestima.

Ne prodajem AAS niti imam koga da vam preporučim, molim vas ne pitajte me to.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.311
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: prva kura k1
« Odgovor #42 poslato: Septembar 05, 2013, 11:14:28 pre podne »
По мени је мало 250мг, боље крени с' 500 мг недељно јер ти нећеш одма у првим недељама имати концентрацију од 500 мг него би то требало да иде овако:
Недеља 1 - 250 мг
недеља 2 - 375 мг
недеља 3 - 437 мг

У случају да нешто крене по злу, можеш да оставиш...

koji je razlog ovome ziv bio??
sta se doagdja sa ovim THREADOM...BUKASSSSSS?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.311
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: prva kura k1
« Odgovor #43 poslato: Septembar 05, 2013, 11:16:21 pre podne »
Citat
I onda je počela priča svemogući TRT kriv je za sve i to 250 nedeljno i to j to.

ali druze
zbog toga se i zove TRT jer su ti momci pre TRT-a bili na........
a sada su an TRT-u jer su i dalje u konstatnim i jakim trenizima koje ne bi izdrazila bez icega
msilim,ne razumem ljude koji ne zele da procitaju nista jbg..

Van mreže Marko Kraljevic

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 146
Odg: prva kura k1
« Odgovor #44 poslato: Septembar 05, 2013, 11:23:19 pre podne »
По мени је мало 250мг, боље крени с' 500 мг недељно јер ти нећеш одма у првим недељама имати концентрацију од 500 мг него би то требало да иде овако:
Недеља 1 - 250 мг
недеља 2 - 375 мг
недеља 3 - 437 мг

У случају да нешто крене по злу, можеш да оставиш...

koji je razlog ovome ziv bio??
sta se doagdja sa ovim THREADOM...BUKASSSSSS?

Само кажем да ако би ишао без фронтлоадинга, у теорији би овако изгледало количина тестостерона... Мислим да је 250мг мало да се уради било шта.