Maj 06, 2024, 11:15:22 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.108 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: kako sve smuckati  (Pročitano 4796 puta)

Van mreže PitBull

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.163
  • ....1992....
Odg: kako sve smuckati
« Odgovor #15 poslato: Januar 31, 2007, 01:19:59 posle podne »
E sad jedno pitanje ? mozda vec ima negde al nisam nasao, Drug mi ima kuci kantu proteina i  Kreatin koji dugo stoji verovatno mu je rok i istekao  :x sta s"tim?  Koliko je bitan rok trajanja... Ne znam čiji su proizvodi,  nisam još video,  al znam da je Pedjos prodao pa mora biti OK proizvodjač...
Pa valjda je rok jako bitan?! mislim da je bilo o ovome reci samo su u pitanju bile tablete amino....
Liberte toujours

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: kako sve smuckati
« Odgovor #16 poslato: Januar 31, 2007, 04:36:06 posle podne »
E sad jedno pitanje ? mozda vec ima negde al nisam nasao, Drug mi ima kuci kantu proteina i  Kreatin koji dugo stoji verovatno mu je rok i istekao  :x sta s"tim?  Koliko je bitan rok trajanja... Ne znam čiji su proizvodi,  nisam još video,  al znam da je Pedjos prodao pa mora biti OK proizvodjač...

Koliko je proslo od isteka roka???
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: kako sve smuckati
« Odgovor #17 poslato: Januar 31, 2007, 05:08:39 posle podne »
E sad jedno pitanje ? mozda vec ima negde al nisam nasao, Drug mi ima kuci kantu proteina i  Kreatin koji dugo stoji verovatno mu je rok i istekao  :x sta s"tim?  Koliko je bitan rok trajanja... Ne znam čiji su proizvodi,  nisam još video,  al znam da je Pedjos prodao pa mora biti OK proizvodjač...
..

TO JE OD ZILETA JEL??..

AKO JE..NIJE MU ISTEKAO ROK..NE BIRNI..I ON TO NIEJ NI OTVRAO TAKO DA SAMO NAVALI..

Van mreže Sansei

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 683
Odg: kako sve smuckati
« Odgovor #18 poslato: Januar 31, 2007, 07:11:15 posle podne »
Ja cesto dobijam proteine kojima je istekao rok trajanja..Krenu drugari da bilduju i piju i onda odustanu i poklone :twisted:Jbg zao mi je da bacim pa popijem!
Jos nisam riknuo.! :D

Van mreže Djolex

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 228
  • Svakog dana teretana ..
Odg: kako sve smuckati
« Odgovor #19 poslato: Februar 01, 2007, 10:16:10 pre podne »
Jeste od Zileta je, nije on to ni pipno. Navaliću... :P :P :P :P