Maj 31, 2024, 07:24:40 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.160 poruka u 18.753 tema - 20.952 članova - Poslednji član: Bertakialone
X3MShop banner

Autor Tema: Koliko ste najduze izdrzali bez junka,sokova,slatkisa :D  (Pročitano 18237 puta)

Van mreže alexi

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 547
Odg: Koliko ste najduze izdrzali bez junka,sokova,slatkisa :D
« Odgovor #75 poslato: Novembar 23, 2013, 11:06:25 pre podne »
pedja nemoj galamit odma :) neka se svatko hrani kako zeli, svacije ambicije u ovoj prici su razlicite i navike vise ili manje rigoroznije od drugog,tako da...
 vazan je krajnji rezultat,ako se sve na kraju dobro poslozi i covjek uspije izgradit ok tijelo a jos vaznije karakter,onda je ok....

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.311
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Koliko ste najduze izdrzali bez junka,sokova,slatkisa :D
« Odgovor #76 poslato: Novembar 23, 2013, 11:21:15 pre podne »
pedja nemoj galamit odma :) neka se svatko hrani kako zeli, svacije ambicije u ovoj prici su razlicite i navike vise ili manje rigoroznije od drugog,tako da...
 vazan je krajnji rezultat,ako se sve na kraju dobro poslozi i covjek uspije izgradit ok tijelo a jos vaznije karakter,onda je ok....

Ko je rekao da galamim?
Ja
Meni je zao ljudi koji veruju u deda mraza
Nego
Jel bi hteo da nas pocastis sa svojim slikama tj fotografijima tog poslozenog tijela?
Jel kao u sto si rekao a sa cim se i slazem-REZULTAT JE JEDINICA MERE
Hvala
« Poslednja izmena: Novembar 23, 2013, 11:22:51 pre podne Pedja_Petrovic »

Van mreže alexi

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 547
Odg: Koliko ste najduze izdrzali bez junka,sokova,slatkisa :D
« Odgovor #77 poslato: Novembar 23, 2013, 11:31:23 pre podne »
ma ja nisam nista specijalno,jos uvijek se pronalazim u svemu ovome,tj. znam sta mi kako pase odnosno ne pase,isto tako ne pokusavam uvjeriti sam sebe da je tako ok,znaci prezderavanje do besvjesti ne razmisljajuci o posljedicama...mozda mi jednostavno u ovom trenutku pase tako,neke zivotne okolnosti natjeraju covjeka da ne bude 110% u cijeloj prici,ali to sam samo ja i nikada necu zagovarati takav lifestyle... ali isto tako mislim da je dobro biti iskren i reci kako jest... A da cuda postoje,pa i ne postoje.tako da zna se sta se smije - a sta ne smije - a da li se moze precicom do perfekcije u ovom sortu - apsolutno ne...

jbg,opet se sve svodi na to koliko je covjek licno zadovoljan sobom...svatko razlicito percipira taj neki "uspjeh" ajmo reci u teretani,uspjeh u ishrani itd itd...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.311
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Koliko ste najduze izdrzali bez junka,sokova,slatkisa :D
« Odgovor #78 poslato: Novembar 23, 2013, 11:45:53 pre podne »
Ovde ne pricamo o percipiranju jer je to drugi pojam i to je spinovanje pojmova
Ovde je rec o tacno postojecim i fiktivnim cinjenicama koje su dokazane i fucking POKAZANE u praksi i u delu o cemu postoje tragovi u vidu fotografija
Vas u hr pere groznica fitanja makrosa i kaj vam stara skuha i te fore i ja to mogu da razumem,sigurno bolje nego bilo ko drugi
Psihologija mase je veliko cudo i zaglupiti masu je najlakse tako da im se kaze ono sto u stvari oni zele da cuju
A ovo je upravo to!!
Izgledati "dobro" je pojam koji moze da se tumaci svako za sebe,ali ocekivati da izgledas kao sa fotografija-to sigurno neces bez da se stegnu jaja u svakom aspektu!!
Uostalim,mi smo svi budale koji se drkamo 20 god a nadje se ne pametan ko je jucer poceo da ide u teretanu i ono...
A.ne bih rekak da si novi
2010 si pisao na ovom forumu i krenuo sa svojom pricom;)

Van mreže alexi

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 547
Odg: Koliko ste najduze izdrzali bez junka,sokova,slatkisa :D
« Odgovor #79 poslato: Novembar 23, 2013, 11:53:18 pre podne »
slazem se,ali pedja ja nigdje nisam zagovarao nesto sto ne treba i ne valja :)

stvarno,nikada nigdje nisam pisao niti sam rekao bilo kome "ej,mogu jaja,ali bez pola kile hljeba uz to i litar mlijeka nemoj ni jesti" :)

tako da,ne znam zasto mislis stalno da ja ZAGOVARAM takvo nesto ovdje,niti sam pisao ikada o fitanju makrosa...

Slazem se,psihologija mase jeste cudo,ja da obucem bijelu kutu i pojavim se sa stetoskopom oko vrata i ubijedim nekog naivca da ce mu se pecenjem na svinjskoj masti  popraviti krvna slika ,ljudi bi objerucke usvojili takav savjet ;)
a nisam ni daleko od danasnjih doktora i kvazi-nutricionista s ovom pricom,vjeruj...

btw. nisam iz Hr,nego BiH :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.311
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Koliko ste najduze izdrzali bez junka,sokova,slatkisa :D
« Odgovor #80 poslato: Novembar 23, 2013, 12:12:39 posle podne »
izvinjenje
Mislio sam da si iz hr-moja greska
Sve je ok sto si rekao
Ali tema se zove,sta ste zadnje junkovali i na kraju se pretvori u to da u stvari i ne treba drzati se oravilne ishrane vec je ok da se svaki dan jede neko smece i da je to uredu-A nije i nemoze da bude i to nije tacno!!!!!
Jeste da je lepo nazderavarti se i samog sebe ubediti da je to super i da nema nikakve razlike u odnosu na koncipiranu ishranu-fo je super
Samo stoo...jedino si sebi ok i nikome vise jer ono sto ti vidis (da nema promena) npr drugibibte kako vide kao promenh tj da si iz dana u dan isti a to je velika promena!!!!!
Ne ti tj ne obracam se tebi licno,nego govorim uopsteno