Jun 01, 2024, 04:52:37 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.160 poruka u 18.753 tema - 20.951 članova - Poslednji član: nikolicmarko
X3MShop banner

Autor Tema: zasto mi ruke sporo napreduju?  (Pročitano 12639 puta)

Van mreže Metak

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 760
Odg: zasto mi ruke sporo napreduju?
« Odgovor #30 poslato: Januar 18, 2014, 06:38:10 posle podne »
onda nam napisi kako se hranis i kako treniras

Van mreže sky

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 560
Odg: zasto mi ruke sporo napreduju?
« Odgovor #31 poslato: Januar 18, 2014, 07:19:44 posle podne »
E, al pazi sad ovo, ja sam od ljetos dobio jos 5-6 kila a ruke iste.. Samo izgled malo drugaciji.

То је зато што си почео да радиш ноге. Умеју оне да букну, веруј ми.

Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968
Odg: zasto mi ruke sporo napreduju?
« Odgovor #32 poslato: Januar 18, 2014, 10:02:57 posle podne »
Ne znam bas, ja od ljeta imam isti obim ruku, 6 mjeseci racunaj..
186cm, 85kg, obim 37.. I ne mogu da skontam u cemu je problem.. Dobio sam par savjeta, pa jednom mjesecno odradim trening za biceps, znaci mala tezina, do 1000 ponavljanja.. po 50 u seriji, ako ne onda maksimum koliko mogu, i to mi je rekao lik sto drzi teretanu. Misic izgleda malo drugacije, mozda bi mogao i da kazem da izgleda za nijansu vece, ali cm ne pokazuje tako..  Stvarno mi ruke zaostaju za ostalim misicima..
Promeni teretanu-trenera

Van mreže dragan vg

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
Odg: zasto mi ruke sporo napreduju?
« Odgovor #33 poslato: Januar 18, 2014, 10:20:19 posle podne »
Daj da vidimo kako se hranis?
Uglavnom je tu problem...

Van mreže Smoke

  • Član
  • *
  • Poruke: 41
Odg: zasto mi ruke sporo napreduju?
« Odgovor #34 poslato: Januar 19, 2014, 12:38:27 posle podne »
Zivim u malom mjestu, i to je jedina teretana tu, nemam gdje..
Radim sad masu, inace izmedju ectomorpha i mesomorpha sam, pa kontam da treba samo da unosim sto vise hrane u sebe..
1. 100-150g ovsenih + 1mjerica USN whey-a (11:30)
2. 185g tunjevine + 1-2 parceta integrlanoh leba (13:00-13:30)
3. oko 100-150g pirinca + 250g junetine.. nekad to budu tjestenine, nekad 250g bijelog + pire krompir (15:00)
4. trening (17:00/17:30 - 18:00/18:30) pwm 1 mjerica wheya (34g)
5. 185g tunjevine + 100g ovsenih/pirinca (19:00)
6. 185g tunjevine + 100g ovsenih/pirinca (20:00)
7. Nekad 10 jaja + feta sir, nekad tjestenine, a nekad nista... Sve zavisi od dana, koliko mogu da pojedem..

Sto se tice tunjevine, nekako sam navikao da je jedem, i najlakse mi onda padne.. A koliko sam skontao u 100g ima oko 24g proteina, konzerva je 185g..
A sto se tice 7.obroka, nekad ni nemogu da ga zavrsim jer se toliko prejedem da stvarno ne mogu da disem normalno, stomak mi toliko dodje velik..

I u startu da kazem, za ove pocetnike koji citaju forum, da ovaj moj program ishrane ne treba prate, jer sam ja tek pocetnik i ne znam dosta stvari..

Van mreže Smoke

  • Član
  • *
  • Poruke: 41
Odg: zasto mi ruke sporo napreduju?
« Odgovor #35 poslato: Januar 19, 2014, 12:42:32 posle podne »
Ne znam bas, ja od ljeta imam isti obim ruku, 6 mjeseci racunaj..
186cm, 85kg, obim 37.. I ne mogu da skontam u cemu je problem.. Dobio sam par savjeta, pa jednom mjesecno odradim trening za biceps, znaci mala tezina, do 1000 ponavljanja.. po 50 u seriji, ako ne onda maksimum koliko mogu, i to mi je rekao lik sto drzi teretanu. Misic izgleda malo drugacije, mozda bi mogao i da kazem da izgleda za nijansu vece, ali cm ne pokazuje tako..  Stvarno mi ruke zaostaju za ostalim misicima..
Promeni teretanu-trenera

A sad bas da je trener i nije. Mozes da ga pitas za savjet, reci ce ti, ali uvijek sjedi na jednom mjestu i prica sa drugom.. Teretana kao teretana mi se svidja, jedino sto nema sajli, ali navikao sam. Sve sto radis tu radis na osnovu svog nekog ili iskustva, ili edukacije sto si citao po foruma ili dje ne..
« Poslednja izmena: Januar 19, 2014, 12:49:39 posle podne Smoke »

Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968
Odg: zasto mi ruke sporo napreduju?
« Odgovor #36 poslato: Januar 19, 2014, 02:26:57 posle podne »
Pocni da citas sastav proizvoda sto koristis jer tunjevina nije 185gr nego 120 gr bez ulja.
Zasto bacas pare na konzerve kad ti je piletina jeftinija. Izmedju ovsenih i pirinca je ogromna razlika u kolicini hidrata zato preferiraj pirinac. Bic-tric su male misicne partije ne treba im puno za stimulaciju. 6-7 serija kad je pumpa najveca tad stani ne sili. Pozdrav

Van mreže Smoke

  • Član
  • *
  • Poruke: 41
Odg: zasto mi ruke sporo napreduju?
« Odgovor #37 poslato: Januar 19, 2014, 02:33:07 posle podne »
Pilece bijelo mi je stvarno tesko da pojedem, samo zbog toga sto je suvo, i treba mi 2 sata da sazvacem 250g  >:(
A od danas sam rijesio da dnevno napravim 200-250g rize i to da podijelim na vise obroka.
A sto se tice treninga, radim biceps: 3vjezbe, 4serije, 8-10 ponavljanja.. Isto za triceps..
Hvala na savjetima  ;)

Van mreže Milic

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 142
Odg: zasto mi ruke sporo napreduju?
« Odgovor #38 poslato: Januar 19, 2014, 02:49:06 posle podne »
Pilece bijelo mi je stvarno tesko da pojedem, samo zbog toga sto je suvo, i treba mi 2 sata da sazvacem 250g  >:(
A od danas sam rijesio da dnevno napravim 200-250g rize i to da podijelim na vise obroka.
A sto se tice treninga, radim biceps: 3vjezbe, 4serije, 8-10 ponavljanja.. Isto za triceps..
Hvala na savjetima  ;)

Kako ti je tesko piletnu da jedes? Kako je spremas?
Neverovatno je da nekome bude lakse da jede tunjevinu 3 puta nego piletinu

Van mreže Smoke

  • Član
  • *
  • Poruke: 41
Odg: zasto mi ruke sporo napreduju?
« Odgovor #39 poslato: Januar 19, 2014, 03:43:10 posle podne »
Przim je, stavim ulja od oka, ono da prekrije dno tiganja, biber, vegeta i to sve.. Iono, kad onaj sok sto ispusti ispari, samo je prevrnem jednom, i to je to.. Nista posebno.. Probavao sam da napravim neke premaze od pavlake, sira i ne znam cega jos da bude lakse za pojesti ali ne pomaze.. A kazem ti, na tunjevinu sam navikao, uopste mi ne pada tesko..

Van mreže urlich

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 192
  • Храброст није порицање ни одсутност страха
Odg: zasto mi ruke sporo napreduju?
« Odgovor #40 poslato: Januar 19, 2014, 09:06:38 posle podne »
A meni uopste nije jasna ta opsesija cm sto se tice ruku. Moja baba  ima vecu ruku od pola foruma ovde, al nije valjda to cilj.  ;D I da ruke mogu da napreduju bez obzira ako se ne povecaju u obimu, postoje i drugi faktori sem velicine.

Van mreže Smoke

  • Član
  • *
  • Poruke: 41
Odg: zasto mi ruke sporo napreduju?
« Odgovor #41 poslato: Januar 19, 2014, 09:21:35 posle podne »
Pa tema je otvorena, tvoj izbor je oces li da kazes nesto pametno ili neces, ili da pitas nesto ili ne. Ne razumijem te po tom pitanju.
Ne postoji muskarac koji ne bi volio da ima velike ruke, da se ne lazemo. Ne kazem da ne treba da izgleda lijepo, ali ti brate kad si na masi, naravno da ce ti bit cilj makar tad da iams sto veci obim ruke, jer racunaj manji obim kad krenes da skidas visak kila. Nemoj me pogresno shvatit, samo ti kazem kako ja mislim.

Van mreže dragan vg

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
Odg: zasto mi ruke sporo napreduju?
« Odgovor #42 poslato: Januar 19, 2014, 09:48:57 posle podne »
Evo sta bih ja uradio:
Jaja iz poslednjeg obroka,prebaci u prvi sa ovsenim,a u zadnji ubaci recimo 300g posnog sira,U ovim obrocima gde je tunjevina,ubaci po 200g belog.Rece ti Bole...jeftinije je a i kvalitetnije...Taj whey cuvaj za pwm,dovoljna su jaja ujutru.U toku dana od uh krompir ili pirinac,a ovas ujutru,bez ikakvog hleba.
I ubaci zdravih masti,koliko vidim nemas ih.

Van mreže Metak

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 760
Odg: zasto mi ruke sporo napreduju?
« Odgovor #43 poslato: Januar 19, 2014, 10:01:01 posle podne »
Prvo trebas da nabacis masu, pa tek onda ruke rastu polako,polako.

Van mreže Smoke

  • Član
  • *
  • Poruke: 41
Odg: zasto mi ruke sporo napreduju?
« Odgovor #44 poslato: Januar 19, 2014, 10:20:16 posle podne »
Pa ja jesam nabacio 25 kila mase od Februara.. I ruka mi je veca u obimu za 10cm, sto jes jes.. Ali u zadnjih 5 kila nista..  :D
A Dragane, tebi hvala.. Ma da, ispod 10 jaja ne bi isao, a ne znam bas kako je za zeludac ujutro cim se probudis pojesti 10 jaja.. Ne znam, probacu svakako..
A sto se tice masti, jedva i ovo proteina i uh unesem u sebe a ne masti.. :D To bude kroz grickalice kolko toliko, bademi i ljesnici ponekad..   ;)